Fresh Casino

Age Limit
Fresh Casino
Fresh Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Fresh Casino

Fresh Casino është një Baste Sportive e mirë-formuar, ka qenë në treg që nga 2018 . Fresh Casino është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 7 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Fresh Casino

Kur vizitoni Fresh Casino , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Boks, Sportive, Futboll, Snooker, Formula 1 . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive ​.

Metodat e depozitimit pranohen në Fresh Casino

Fresh Casino është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Fresh Casino jeni të mirëpritur të përdorni Bank transfer, Bitcoin, Neteller, Credit Cards, Debit Card dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Fresh Casino ?

Qëllimi ynë në CasinoRank është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Fresh Casino u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Fresh Casino është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Bank transfer, Bitcoin, Neteller, Credit Cards, Debit Card .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (16)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Polake
Ruse
Ukrainase
Çeke
LojëraLojëra (68)
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Baccarat
BadmintonBasketboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bingo
Blackjack
Blackjack Party
Boks
CS:GO
Call of Duty
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutsalliGalike HurlingGolf
Gonzo's Treasure Hunt
HendbollHokej mbi akull
Infinite Blackjack
Keno
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
Lojë shfaqje
MMA
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2K
Overwatch
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Side Bet City
Skijimi
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (9)
Bank transfer
Bitcoin
Debit Card
InterAc
MasterCard
Neteller
Sepa
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (18)
Armenia
Australia
Azerbajxhani
Bjellorusia
Brazili
Estonia
Gjermania
Kanadaja
Kazakistani
Letonia
Lituania
Moldavia
Rusia
Taxhikistani
Turkmenistani
Ukraina
Uzbekistani
Zelanda e Re