Gjithçka rreth basteve Basketboll

Basketbolli është një nga sportet më të njohura në botë dhe me arsye mund të shihet si i dyti vetëm pas futbollit. Krahasuar me sportet e tjera, basketbolli është mjaft i ri, pasi është shpikur që në vitin 1891. Basketbolli me të vërtetë ka një flakërim ndërkombëtar, siç mund të shihet nga natyra e tij konkurruese gjatë Lojërave Olimpike Verore, si dhe nga numri i vendeve të ndryshme të përfaqësuara nga lojtarët. në NBA.

Numëroni basketbollin si një nga sportet më të mira për të vënë bast gjithashtu. Janë fjalë për fjalë miliarda dollarë baste vetëm në NBA çdo sezon, dhe kjo nuk përfshin disa ngjarje më të mëdha basketbolli si Marsi Madness për basketbollin NCAA.

Gjithçka rreth basteve Basketboll
Flag

Libërbërësit më të mirë Basketboll

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Bonus BasketbollDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus Basketboll100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

Bonus BasketbollDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Kur lojtarët kërkojnë për basteshkruesi më i mirë në internet ata mund të supozojnë se kompanitë më të vjetra janë më të njohurat. Në fund të fundit, këto firma do të kenë ofruar baste të besueshme online për shumë vite. Megjithatë, ka një sërë projektesh premtuese që janë krijuar vetëm kohët e fundit. Një prej tyre është Wazamba, një degë e Araxio Development NV Kjo kompani është e mirënjohur për zotërimin e një numri të madh të markave të njohura të lojërave. Ajo themeloi Wazamba në mënyrë që të kthejë bastet në tregun sportiv.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini është një librari në internet që doli në skenë në vitin 2019. Faqja operohet nga Rabidi NV, ndërsa i përket gjithashtu kolektivit të njohur të lojërave të fatit Soft2Bet. Nomini ka numrin e licencës Curacao 8048/JAZ2016-064. Zyra e operatorit të sitit ndodhet në Nikosia, Qipro. Fillimisht, Nomini ishte fokusuar në ofrimin e përdoruesve të saj me lojëra argëtuese kazino. Megjithatë, tani është zgjeruar në fushën e basteve sportive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Bastet në internet Megapari përfshijnë opsione të gjera për bastore të rinj dhe me përvojë. Nga shpërblimet deri te mundësitë e basteve, lista sportive po qëndron kundër të tjerëve basteshkruesit online në treg. E njohur në të gjithë globin, platforma tërheq fansat me ngjarje sportive argëtuese dhe shanse bastesh konkurruese. Sidoqoftë, është faqja e internetit e platformave e lehtë për t'u përdorur, e cila tërheq biznesin e përsëritur.

  Bonus BasketbollDeri në 300 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  Betmaster filloi jetën në 2014 dhe u krijua për të tërhequr përdoruesit e kazinove online në rajone të tilla si Evropa, Azia, Afrika dhe Amerika e Jugut, por faqja mirëpret lojtarë nga e gjithë bota. Kompania është në pronësi të një kompanie të regjistruar në ishullin Curacao - Reinvent NV. Është në përputhje me të gjitha ligjet lokale të lojërave në Curacao dhe i është dhënë numri i licencës 1668/JAZ, pasi ka përmbushur kërkesat për të operuar ligjërisht një kazino online dhe një faqe bastesh.

  Bonus BasketbollDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Libërbërësi në internet Rabona u krijua në vitin 2019. Soft2bet operon faqen. Kjo kompani ka zyra në Maltë, Ukrainë dhe Bullgari. Megjithatë, seksioni i faqes i fokusuar në bastet në sport ofrohet nga Altenar. Rabona është gjithashtu një krah i Araxio Development Company. Mbajtësi i licencës së tij është Tranello Group.

  Bonus BasketbollDeri në $500 + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  I lançuar në vitin 2018, Kazino LibraBet po grumbullon një pjesë të konsiderueshme të tregut të librave sportiv nga basteshkruesit më të mirë në internet. Si një e preferuar në mesin e bastorëve të përditshëm të internetit, platforma njihet ndërkombëtarisht për opsionet e saj të basteve sportive në internet dhe bastet live online për turne dhe gara sportive. Popullariteti i tij në rritje është i dukshëm nga rishikimet në internet me 8/10 yje.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Malina Casino, dhe simotra e saj e internetit Malina Sports, ofron veprime të gjera bastesh duke përdorur softuerët kryesorë të industrisë, si NetEnt, iSoftBet dhe Quickspin. Që nga viti 2017, platforma po tërheq bastore që shijojnë kombinimin e eksitimit të kazinosë në internet dhe basteve sportive. Malina po afron entuziastët e lojërave nga të gjitha kombësitë duke ofruar opsione dhe gjuhë të ndryshme pagese. Duke operuar nën një licencë Curacao, numër 8048/JAZ, faqja e internetit është në pronësi të Araxio Development NV Duke arritur lojtarë në të gjithë botën, Malina vazhdon të sjellë oferta konkurruese në treg.

  Bonus BasketbollDeri në 200 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Betfinal u krijua në 2013 si një platformë e lojërave të fatit në internet. Libri i sporteve dhe kazinoja janë dy ofertat kryesore nga operatori. Ofrohen gjithashtu një numër i madh shanse të tjera joshëse bastesh.

  Bonus Basketboll20% Cashback
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  Paripesa u themelua në vitin 2019 dhe kompania është e bazuar kryesisht në ishullin Curacao, pavarësisht se është një faqe që synon lojtarët në Nigeri dhe vende të tjera afrikane. Autoritetet në Curacao kanë gjykuar se kompania plotëson të gjitha kërkesat për respektimin e ligjeve të lojërave të fatit atje dhe i kanë dhënë një licencë për të operuar.

  Bonus Basketboll100% deri në 100 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Baza e basteve online Helabet u lançua si një faqe bastesh në vitin 2015. Vetë kompania u themelua që në vitin 2003. Bastet online Helabet synojnë kryesisht një treg afrikan. Në fakt, është faqja më e njohur për bastet në sport brenda Kenias. Vitet e fundit, bastet online të Helabet kanë arritur edhe lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar. Firma pranon kumarxhinj nga shumë vende të ndryshme dhe faqja kryesore është e disponueshme në 43 gjuhë. Këto përfshijnë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht, turqisht dhe spanjisht.

  Bonus BasketbollKërkoni 300% bonusin tuaj të depozitës së parë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Si libri i ri sportiv në ueb, N1 Bet u sjell entuziastëve të sportit një mori opsionesh bastesh, të cilat rivalizojnë basteshkruesit më të mirë në internet. Që nga viti 2021, basteli sportiv ofron një avantazh konkurrues në bastet online duke ofruar një listë të gjerë të mundësive të basteve sportive në internet. Platforma është e licencuar në Curacao dhe operohet nga Dama NV, e cila siguron që lojtarët të bastojnë në një mjedis të rregulluar rreptësisht.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP

  Faqja e internetit Zodiacbet është një konkurrent i ri në tregun e basteve sportive. Bastet online të Zodiacbet u publikuan së fundmi në vitin 2020. Kompania operohet nga Bellona NV, ndërsa vetë platforma mundësohet nga Delasport. Kumarxhinjtë do të gjykojnë bastebërësin më të mirë në internet bazuar në atë se sa i besueshëm është.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7

  SilverPlay është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, SilverPlay është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Bonus BasketbollMerrni bonusin tuaj të depozitës 200%.
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Konkurse
  • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Konkurse
  • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

  ThunderPick është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ThunderPick është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
  • Bonuset ekskluzive
  • Shanse të mëdha esport
  • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
  • Bonuset ekskluzive
  • Shanse të mëdha esport
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese

  Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Bonus Basketboll100% bonus sportiv i mirëseardhjes
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular

  Roku është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Roku është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

  Loot.bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Loot.bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Bonus BasketbollDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     1Bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1Bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      PalmSlots Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, PalmSlots Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       1goodbet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1goodbet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Justbit është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Justbit është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         FreshBet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, FreshBet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Shpërblime VIP
         • Mbështetje 24/7
         • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Shpërblime VIP
         • Mbështetje 24/7
         • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

         Stake.com është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Stake.com është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          Slotimo është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Slotimo është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • 150% bonus mirëseardhjeje
          • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • 150% bonus mirëseardhjeje
          • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

          VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit

          IZZI Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, IZZI Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus BasketbollDeri në 100% + 500 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbi 5000 lojëra
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbi 5000 lojëra

          Legzo Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Legzo Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Llogari shumëvalutore
          • Bonuset sportive
          • Kthim parash javor
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Llogari shumëvalutore
          • Bonuset sportive
          • Kthim parash javor

          ROX Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ROX Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus Basketboll100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Bonus i madh i mirëseardhjes
          • Mbështetje 24/7
          • Platformë miqësore për celularin
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Bonus i madh i mirëseardhjes
          • Mbështetje 24/7
          • Platformë miqësore për celularin

          Fairspin.io është një platformë bastesh me fuqi blockchain, e krijuar në vitin 2018. Platforma ofron një libër sportiv dhe veçori të kazinosë në internet. Faqja e internetit është në pronësi të Techcore Holdings BV dhe ka një licencë nga Autoriteti Curacao. Me një audiencë dominuese në Kanada, Indonezi dhe pjesë të Evropës, disponueshmëria e kriptomonedhës hap dyert për lojtarë të tjerë në mbarë botën. Faqja e basteve ofron sporte nga ofruesit e programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Play'n Go, Hacksaw Gaming, Bgaming dhe 78 të tjerë. Sajti krenohet me sporte dhe sporte të ndryshme ku mund të vini bast, duke përfshirë futbollin, hendbollin, basketbollin, tenisin dhe shumë më tepër. Ky rishikim i basteve Fairspin do të nxjerrë në pah të gjitha tregjet dhe lojërat e basteve të disponueshme në Fairspins.

          Bonus Basketboll100% deri në 150 €
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash

          Ndërsa bota e lojërave të fatit vazhdon të zgjerohet, disa hyrje të reja krijojnë përvoja të shkëlqyera për bastorët. Një nga këto platforma bastesh është Zotabet, një libër sportiv miqësor ndaj kriptove, i zotëruar dhe i drejtuar nga Hollycorn NV. Përveç të qenit një rezervist miqësor ndaj kriptove, bastorët mund të shijojnë pagesa pa probleme dhe një përvojë pa vonesa. Zotabet përmban një sasi mbresëlënëse sportesh dhe esporte nga një treg global, duke u dhënë bastorëve opsione të shumta. Ka një aplikacion të dedikuar celular që lejon lojtarët celularë të bastojnë ekskluzivisht në të gjitha ngjarjet sportive pa shumë sherr.

          Bonus BasketbollBonus i mirëseardhjes deri në 100%
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
          • Shpërblimet e gjeneralëve
          • Zgjedhje e madhe pagesash
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
          • Shpërblimet e gjeneralëve
          • Zgjedhje e madhe pagesash

          Brazino777 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Brazino777 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Bonuset javore
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Në dispozicion bastet sportive
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Bonuset javore
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Në dispozicion bastet sportive

          Cetus Games është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Cetus Games është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus Basketboll100% deri në 500 dollarë
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Mënyrat lokale të pagesës
          • Mbështetje për klientët 24/7
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Mënyrat lokale të pagesës
          • Mbështetje për klientët 24/7

          bet O bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, bet O bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin

          Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

          Bonus Basketboll100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Mijëra lojëra
          • Baste sportive dhe esports
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Mijëra lojëra
          • Baste sportive dhe esports

          Bastet sportive janë një nga aktivitetet e lojërave të fatit që fitoi vazhdimisht tërheqje në mbarë botën dhe faqet e lojërave të fatit po hapen vazhdimisht për të përmirësuar përvojën. Një nga faqet e basteve që përpiqet të ofrojë një gamë të plotë shërbimesh është Bankonbet. Bankonbet është një platformë bastesh e vitit 2022 në pronësi të Rabidi NV, një kompani lojrash me më shumë se 15 faqe lojrash online. Bankonbet ofron një libër sportiv të pasur dhe të gjerë dhe kazino online për lojtarë nga vende të ndryshme.

          Bonus BasketbollDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

          Richy është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Richy është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus BasketbollBast javor falas në tenis
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Temë e butë
          • Kazino fituese e çmimeve
          • Lojëra elektronike ekskluzive
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Temë e butë
          • Kazino fituese e çmimeve
          • Lojëra elektronike ekskluzive

          Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

          Bonus BasketbollBast Falas për Anëtarët e Rinj
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara

          Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

          Bonus BasketbollDeri në 20 € + Rritja e Energjisë
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Libri sportiv
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Promovime të shpeshta
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Libri sportiv
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Promovime të shpeshta

          EnergyCasino është një kazino në internet që përmban qindra lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një libër sportiv gjithëpërfshirës. Është anëtare e Bashkimit Evropian dhe ka licenca të lëshuara nga UKGC (Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar) dhe MGA (Autoriteti i Kumarit të Maltës). Baza e saj është në Maltë, dhe ndërsa operon shumë në vend, ajo ka lirinë për të kryer operacione jashtë MB dhe në zona të tjera të botës.

          Shfaq më shumë
          Shfaq më pak
          Bazat e basteve të basketbollit

          Bazat e basteve të basketbollit

          Si një nga sportet më të njohura në mbarë botën, basketbolli vjen i dyti vetëm pas futbollit. Shoqata Kombëtare e Basketbollit (NBA) u themelua në Amerikë vetëm në vitin 1946, fillimisht nën emrin e Shoqatës së Basketbollit të Amerikës, duke e bërë atë një nga sportet më të fundit në historinë e SHBA. Sporti ka prodhuar disa nga yjet më të shquar të sportit të vendit, duke përfshirë Kareem Abdul-Jabbar, LeBron James dhe Michael Jordon.

          Çdo sezon, ka miliarda dollarë në baste vetëm për sezonin e rregullt të NBA - pa përfshirë Mars Madness. Është një shumë e paprecedentë për një lojë që zgjat rreth 2 orë për 82 ndeshje gjithsej.

          Bazat e basteve të basketbollit
          Si të bastoni në basketboll?

          Si të bastoni në basketboll?

          Si një sport i ri, origjina e basteve në basketboll ka të ngjarë të fillojë kur sporti u realizua. E ndërsa nuk ka një datë të caktuar se kur kanë nisur bastet, sërish ka fituar famë botërore, duke qenë pjesë e librave sportiv të basketbollit kudo. Ndërsa bastet sportive vazhdojnë të legalizohen në të gjithë vendin, popullariteti i basteve të basketbollit në internet vetëm do të rritet.

          Ashtu si Superbowl është dita më e pritur në futboll, Marsi çmenduri është një nga ngjarjet më të shumëpritura në basketboll. Kjo sjell një raund tjetër mundësish bastesh për lojtarët që të japin paratë e tyre për fituesin e çdo loje dhe më pas se cili ekip fitues do t'i marrë të gjitha.

          Për shkak të asaj se sa të mëdha janë bastet në basketboll, NBA ishte një nga ligat e para që përdori sponsorët e korporatave me partneritetin e tyre me DraftKings. Për më tepër, NBA ka deklaruar gjithashtu se do të dëshironte të bashkëpunonte me çdo libër sportiv në SHBA, duke e bërë atë gjithëpërfshirëse për bastorët.

          Si të bastoni në basketboll?
          Si të vendosni baste në basketboll

          Si të vendosni baste në basketboll

          Ajo që e bën basketbollin kaq të shkëlqyeshëm për lojtarët e basteve është se ka një bollëk mënyrash për të bastuar në lojë. Dhe çfarë e bën atë universal midis baste sportive në internet është se bazat e basteve janë universale. Për të vënë bast të plotë, mund të përdorni një bast Moneyline për të vendosur një bast për ekipin që mendoni se do ta fitojë lojën.

          Në bast linja parash, përhapja e pikëve është mjaft e thjeshtë. Bastorët do të vendosin një bast se sa pikë mendojnë se do të fitojë skuadra triumfuese, ose ata mund të bastojnë se sa pikë skuadra humbëse do të mbetet prapa në fund të lojës.

          Të gjitha statistikat e ndeshjes janë gjithashtu një lojë e drejtë për baste në çdo libër sportiv, duke përfshirë kërcimet, blloqet dhe numrin e trepikëshave. Bastorët gjithashtu mund të bastojnë për fitoret totale të një ekipi dhe çmime individuale, duke përfshirë MVP ose Rookie of the Year. Ai u jep bastorëve shumë shanse për të mësuar se si performon ekipi kolektivisht dhe individualisht, duke shtuar më shumë shtresa në mundësitë e tyre për të fituar të mëdha.

          Si të vendosni baste në basketboll
          Kuptimi i gjasave të basteve të basketbollit

          Kuptimi i gjasave të basteve të basketbollit

          Si me çdo lojë, shanset e një loje basketbolli bazohen në shumë aspekte, por në to ndikon edhe tregu i basteve. Rekordi dhe performanca e secilit ekip luajnë rolet më të larta, por oraret dhe dëmtimet gjithashtu do të kenë një ndikim drastik. Skuadrat më të mëdha, duke përfshirë Los Angeles Lakers dhe New York Knicks, do të kenë gjithashtu një grup të madh për shkak të ndjekjes së tyre të konsiderueshme.

          Përputhja individuale e lojtarëve kundër mbrojtësit në ekipin kundërshtar dhe performancat e fundit statistikore të lojtarit mund të përcaktojnë shanset për bastet e lojtarëve në mbështetje. Shanset totale të lojës vendosen nga performanca, ritmi dhe forca mbrojtëse e secilit ekip. Shanset që një lojtar të bëhet MVP mund të varen nga një dëmtim dhe nga një ekip që fiton divizionin e tij ose atë kampionatin mund të mbështetet në një seri fitoresh.

          Kuptimi i gjasave të basteve të basketbollit
          Çfarë është bast për një parlay/ngacmim basketbolli?

          Çfarë është bast për një parlay/ngacmim basketbolli?

          Lloji më i zakonshëm i basteve të basketbollit në internet është një "bast i drejtpërdrejtë", i cili është kur bastet janë në një ekip kundër përhapjes së pikëve. Për më tepër, bastorët mund të shtojnë edhe disa skuadra në një bast, i njohur si parlay. Megjithatë, ju gjithashtu mund të kombinoni disa ekipe në një bast. Ju mund të shtoni diku nga dy deri në tetë skuadra në një paraqitje, ku të gjitha ekipet dhe totalet duhet të mbulojnë përhapjen e pikëve.

          Këto janë shanset:

          • 2 ekipe: 13/5
          • 3 ekipe: 6/1
          • 4 ekipe: 11/1
          • 5 ekipe: 22/1
          • 6 ekipe: 40/1
          • 7 ekipe: 80/1
          • 8 ekipe: 150/1

          Fitimet dhe basti juaj do t'ju rimbursohen në parlays pa recetë. Çfarë lloj parash mund të prisni? Epo, për një paraqitje prej 50 dollarësh me dy ekipe, do të fitonit 130 dollarë, duke e bërë kthimin tuaj bruto 180 dollarë. Për një ndeshje prej 100 dollarësh me pesë skuadra, do të sillni në shtëpi një shumë të madhe prej 2200 dollarësh.

          Diçka për t'u theksuar është se nëse ka një "shtytje" ose një barazim, përhapja e pikëve do të zbresë një shkallë. Çfarë është një shtytje? Është kur vini bast në një ekip dhe numri fitues është pikërisht numri që keni vënë bast. Pra, thoni se jeni duke vënë bast që Miami Heat do të mposhtë Cleveland Cavaliers me mbi 10 pikë, por më pas ata fitojnë saktësisht 10 pikë. Ju nuk keni fituar apo humbur. Është thjesht një shtytje.

          Çfarë do të thotë e gjithë kjo? Në thelb, nëse merrni pjesë në një ndeshje të parrezikshme me katër skuadra, dhe ka tre fitues dhe një shtytje, ajo zbret në një ndeshje me tre ekipe. Në mënyrë të ngjashme, nëse jeni duke vënë bast për një ndeshje të parrezikshme me tetë skuadra, dhe ka një shtytje, ajo bëhet një paralizim me shtatë skuadra. Megjithatë, pagesat pa recetë mund të zhvillohen pak më ndryshe për pagesat dhe rregullat e kartave të parapagimit.

          Nëse ka një barazim bastesh, një ngacmues me dy ekipe do të bëhet "No Action" dhe paratë tuaja do t'ju kthehen. Nëse ka një barazim për një ngacmues me tre ekipe, ai do të bëhet një ngacmues me dy ekipe. Në mënyrë të ngjashme, për një ngacmues me katër ekipe, ai do të kthehet në një ngacmues me tre ekipe.

          Çfarë është bast për një parlay/ngacmim basketbolli?
          Bast në linjat e çerekut/gjysmës së parë

          Bast në linjat e çerekut/gjysmës së parë

          Përbërja themelore e një loje 48-minutëshe NBA është se ajo ndahet në katër tremujorë 12-minutësh. Bastet mund të vendosin baste në çerekun e parë dhe pjesën e parë përpara fillimit të lojës për një lojë brenda një elementi të basteve të lojës.

          Ju mund të vendosni se cili ekip mendoni se do të mbulojë diferencën në fund të tremujorit në linjën e tremujorit. Linjat e gjysmës së parë funksionojnë gjithashtu njësoj, me ndryshimin e vetëm është se përfshin më shumë kohë.

          Ka shumë për t'u marrë parasysh në këto baste, duke përfshirë që një ekip mund të fillojë me një epërsi të hershme, por të mbetet prapa në pjesën e dytë. Përndryshe, një ekip mund të jetë gjithashtu i prirur për një fillim të ngadaltë, por më pas të marrë epërsinë në çerekun e katërt, i njohur ndryshe si "skuadrat e çerekut të katërt"

          Kështu, njohja e performancës së kaluar është thelbësore, por jo vetëm se si performon ekipi në fund. Përkundrazi, ky stil bast është se si ata do të performojnë në fillim.

          Bast në linjat e çerekut/gjysmës së parë
          Çfarë janë bastet e së ardhmes së basketbollit?

          Çfarë janë bastet e së ardhmes së basketbollit?

          Bastet për një të ardhme do të thotë që ju besoni se një ekip do të bëjë aq mirë sa do t'i marrë të gjitha. Ndërsa sigurisht që mund të vini bast në një parandjenjë, ai gjithashtu mund të bazohet në performancën e kaluar dhe statistikat aktuale. Thuaj se lojtarët e Philadelphia 76 do të humbasin tre ndeshjet e tyre të para jashtë fushës, ju mund të vini bast se ata do të fitojnë konferencën e tyre ose një kampionat lige. Këto shanset e basteve mund të shfaqet në tabelat e basteve ose në fletët e rafteve.

          Nëse nuk e shihni se për çfarë dëshironi të vini bast, gjithmonë flisni me një shkrues të biletave për ndihmën e duhur. Shanset mund të ndryshojnë gjithashtu pa paralajmërim, por jini të sigurt, pagesa juaj do të bazohet në shanset që ishin të pranishme kur hodhët bastin tuaj.

          Çfarë janë bastet e së ardhmes së basketbollit?
          Si të bastni në rekuizitat e basketbollit?

          Si të bastni në rekuizitat e basketbollit?

          Të njohura gjithashtu si baste ekzotike, bastet e basketbollit bazohen në statistika dhe mund të jenë të disponueshme në bastet marquee. Në thelb ju vini bast për një lojtar dhe sa mirë - ose keq - do të performojnë gjatë lojës. Mund të vini bast se ata do të shënojnë mbi 110 pikë, ose si alternativë, se nuk do të shënojnë mbi 60 pikë.

          Bastet e disponueshme të propozimeve mund të shihen në një tabelë bastesh ose në raft fletësh, por kjo varet nga disponueshmëria e hapësirës.

          Si të bastni në rekuizitat e basketbollit?
          Këshilla dhe truke për bastet e basketbollit

          Këshilla dhe truke për bastet e basketbollit

          Kur bëhet fjalë për bastet sportive, duhet të bëni shumë kërkime për t'u siguruar që të paktën të thyeni për të kursyer bastin tuaj. Sigurisht, ju dëshironi të fitoni shumë, kështu që nuk mund të shikoni vetëm performancën aktuale ose të kaluar për të hedhur paratë tuaja dhe të prisni të merrni një shumë të konsiderueshme në këmbim.

          Kur bëhet fjalë për bastet e basketbollit, si dhe për të gjitha bastet e tjera sportive, ka shumë për t'u marrë parasysh. Së pari, duhet të keni parasysh se sa mirë po ecën skuadra në sezonin aktual. A po i nxjerrin nga uji skuadrat e tjera? A ka ndonjë gjuajtës që ka shënuar vazhdimisht të paktën 120 pikë?

          Në krye të statistikave aktuale, duhet të merrni parasysh edhe performancën e kaluar të ekipit. A ia kanë dalë ata në gjysmë të rrugës së sezonit të tyre duke fituar çdo lojë dhe më pas fillojnë të mbyten kur aksionet bëhen më intensive?

          Ju gjithashtu duhet të shikoni performancën e lojtarëve individualë. Thuaj se rojtari i pikës rrëzohet dhe është jashtë për pjesën tjetër të sezonit nga një dëmtim. Si duken lojtarët që më parë ishin ulur në stol tani që ndoshta po hyjnë në fushë? A duken premtuese statistikat e tyre për t'ju ndihmuar të fitoni bastin tuaj të së ardhmes?

          Ju gjithashtu duhet të shikoni orarin e ekipit. Duke luajtur 82 ndeshje në një sezon të ngjeshur, ata mund të fluturojnë rreth vendit çdo dy ditë për të goditur në fushën e tyre të ardhshme, e cila njihet si "një udhëtim në rrugë cirku". Lodhja e shkaktuar nga oraret e tensionuara mund të ndikojë në performancën e tyre. A ka skuadra për të cilën jeni bast lojëra të njëpasnjëshme? në të gjithë vendin.

          Marrëdhëniet kryesore

          • Bast në Moneyline bazuar në performancën e kaluar dhe statistikat aktuale
          • Kur bëhet fjalë për bastet e parakohshme, merrni parasysh shanset e një shtytjeje.
          • Për bastet e çerekut ose të pjesës së parë, shikoni nëse një skuadër në përgjithësi fillon fuqishëm ose e merr më vonë ngadalësinë.
          • Për bastet e së ardhmes, merrni parasysh lëndimet e mëparshme, statistikat aktuale dhe performancën e kaluar.
          Këshilla dhe truke për bastet e basketbollit

          Mos i humb këto oferta me bonus

          1xBet
          1xBet
          100 dollarë
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin1xBet komento
          Betwinner
          Betwinner
          100 €
          Merr bonusinBetwinner komento
          22BET
          22BET
          300 dollarë
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin22BET komento
          Close