Bonuset më të mira të basteve në internet 2023

Ka 1001 arsye për t'u bashkuar me botën në rritje të basteve sportive në internet. Përveç komoditetit të pakrahasueshëm, faqet e basteve në internet vijnë me një ton bonusesh. Në mënyrë tipike, librat sportiv u japin lojtarëve të rinj një bonus bastesh për ndeshje ose baste pa rrezik. Për lojtarët besnikë, nuk ka kurrë një furnizim të shkurtër të basteve bonus dhe promovimeve të kthimit të parave.

Por nëse jeni një bastues i ri apo një besnik, gjetja e ofertave më të mira të basteve në internet mund ta përmirësojë vërtet lojën tuaj. Pra, kjo faqe hedh themelet për aventurën tuaj të bonusit të basteve sportive në internet dhe si t'i shijoni ato në maksimum.

Bonuset më të mira të basteve në internet 2023
Bonus cashback

Librat sportive ofrojnë shumë forma të bonuseve të basteve sportive. Disa libra sportive në internet shpesh u japin zbritje lojtarëve të tyre me shpresën për t'i tërhequr ata që të vazhdojnë të luajnë kumar me ta ose t'i falënderojnë për besnikërinë e tyre. Këto rimbursime quhen me emra të ndryshëm, më i shquari prej të cilëve është bonusi i kthimit të parave të basteve sportive.

Trego më shumë...
Kodet e bonusit

Në botën e lojërave të fatit në internet, kodet promovuese, të njohura edhe si kode bonus, janë jashtëzakonisht thelbësore. Ato ofrojnë mundësinë për të kërkuar një ofertë të veçantë bastesh falas ose bonus që nuk do të ishte i arritshëm nëse shkoni direkt në faqen e basteve sportive.

Trego më shumë...
Bonusi me depozitë

Bonuset e depozitave janë një gjë mjaft e zakonshme për të ofruar faqet e basteve. Ata janë mënyra e sajtit të basteve për të nxitur lojtarët që të bëjnë një depozitë dhe të vënë baste me ta menjëherë, por ato mund të jenë konfuze nëse lojtarët nuk dinë se çfarë të presin prej tyre ose si funksionojnë. 

Trego më shumë...
Bonus të mirëpritur

Librat e sporteve në internet shpesh japin stimuj për të magjepsur lojtarët e rinj dhe për të mbajtur lojtarët ekzistues. Një nga këto përfitime është bonusi i mirëseardhjes së basteve sportive. Në këtë mënyrë, një klient i ri mund të marrë më shumë fonde mbi bankrollin e tij dhe përfitime të tjera të përmendura në termat dhe kushtet. Një bonus mirëseardhjeje mund të jetë 100% e depozitës fillestare ose më shumë.

Trego më shumë...
Bonusi i rimbushjes

Bonuset e rifreskimit janë një mënyrë që librat sportiv t'i mbajnë klientët e tyre të lumtur dhe të angazhuar. Kur një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, libri sportiv mund t'i shpërblejë ata me një bonus mbi depozitën e tyre. Kjo mund të jetë në formën e basteve falas, shpërblimeve të ringarkimit ose edhe kthimit të parave. 

Trego më shumë...
Bonus pa depozitë

Shpërblimet e shumta që presin bastore krejt të rinj në shumicën e vendeve të basteve vijnë në një çantë të përzier të çdo forme dhe madhësie. Gjithçka që lojtarët duhet të shikojnë është faqja ku faqja e basteve liston çdo bonus të basteve në internet që ata ofrojnë.

Trego më shumë...
Bonus referimi

Sigurimi i klientëve është një nga detyrat sfiduese me të cilat përballen sot faqet e basteve sportive. Megjithatë, ata nuk duhet ta provojnë këtë vetëm kur kanë një ekip lojtarësh që mund të përdorin një grup kandidatësh të shkëlqyer nga rrjetet e tyre personale dhe profesionale. Klientët ekzistues thjesht kanë nevojë për një nxitje të vogël për të marrë referime bastesh për t'u regjistruar në sit. Mënyra më e mirë për ta arritur këtë është përmes bonuseve të referimit.

Trego më shumë...
Bonusi i besnikërisë

Bonuset e besnikërisë kanë qenë rreth e rrotull në industrinë e lojërave të fatit për një kohë të gjatë. Si kazinotë tokësore ashtu edhe ato online i kanë përdorur këto stimuj për të joshur lojtarët, kryesisht në premtimin e ryshfetit, lojërave falas, dhomave me zbritje dhe një sërë stimujsh të tjerë me kusht që të bëjnë një gjë; vendosni baste me ta vazhdimisht.

Trego më shumë...

Baste falas

Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.

William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës
2022-08-24

William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës

Oferta novatore e basteve falas të William Hill po revolucionarizon stimujt në lojërat e fatit sportiv. Për garat e ardhshme, klientët e librit sportiv mund të marrin një bast falas thjesht duke ndjekur kushtet e bonusit. Basti pa para që nuk mund të arkëtohet është një ofertë promocionale për mbajtësit e llogarive të kualifikuara, e cila nuk ka vlerë monetare. Megjithatë, fitimet në para nga basti falas janë reale, prandaj edhe promovimi po tërheq shumë vëmendje.

Edge e re e basteve të Melbet
2022-06-29

Edge e re e basteve të Melbet

Melbet është i njohur për shërbimet e tij të jashtëzakonshme të basteve sportive. Lojtarët që përdorin ofruesin mund të marrin pjesë në një sërë ngjarjesh sportive të disponueshme. Që nga fillimi i saj, platforma ka bërë një zhvillim të rëndësishëm për të ofruar shërbime të klasit botëror për përdoruesit e saj.

Punters mund të kthehen në Campobet në 2022
2022-06-22

Punters mund të kthehen në Campobet në 2022

Disa ekspertë kanë treguar se shumica e basteve sportive mund të kërkojnë t'i drejtohen faqeve të reja të basteve këtë vit. Campobet është një faqe bastesh online që do të përfitojë nga këto dinamika të industrisë.

Bonuset dhe promovimet e basteve sportive në internet

Bonuset dhe promovimet e basteve sportive në internet

Në thelb, një bonus i basteve sportive është vetëm një mjet marketingu. Ato u jepen bastorëve të rinj për të ëmbëlsuar marrëveshjen pas një procesi të suksesshëm regjistrimi. Por çmimet nuk janë të vlefshme vetëm për lojtarët e rinj. Bastorët ekzistues marrin gjithashtu një shpërblim për besnikërinë e tyre të palëkundur ndaj markës së basteshkruesve në internet. Çmimi mund të jetë baste falas, kthim parash, bonus mirëseardhjeje, referime të lojtarëve etj.

Por pse prezantuesit sportiv ofrojnë promovime? Para së gjithash, konkurrenca e prerë nuk lejon asnjë libër sportiv të ulet dhe të presë që lojtarët të regjistrohen. Prandaj, shumica e tyre nisin një përpjekje fyese marketingu për të joshur dhe mbajtur lojtarët.

Nga ana tjetër, bastorët gjithmonë do të mjaftohen me baste shtesë falas ose paratë e depozituara në llogaritë e tyre të basteve. Kjo është veçanërisht e vërtetë për fillestarët që kanë nevojë për një hapësirë për të lëvizur për të marrë kontrollin e arkivit.

Më poshtë janë avantazhet kryesore të bonuseve të basteve:

  • Ato i ndihmojnë lojtarët të vendosen shpejt në një libër sportiv.
  • Bonuset ndihmojnë në zvogëlimin e rrezikut duke lejuar bastorët të bastojnë falas.
  • Ato janë të lehta për t'u ndezur.
  • Bonuset ndihmojnë librat sportiv të tërheqin dhe mbajnë lojtarët
Bonuset dhe promovimet e basteve sportive në internet
Si funksionojnë ofertat e basteve në internet

Si funksionojnë ofertat e basteve në internet

Lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari bastesh dhe të marrin kodin promovues të librit sportiv për të kërkuar bonusin pa depozitim të basteve sportive në internet. Kodi i bonusit është një grup numrash/shkronjash për të aktivizuar një promovim bonus. Në shumicën e rasteve, bastorët duhet të bëjnë një depozitë minimale përpara se të aktivizohet shpërblimi.

Pas plotësimit të kushteve, shpërblimi do të reflektohet automatikisht në llogarinë e basteve pranë bilancit aktual.

Është jetike të theksohet se bastorët nuk mund të tërheqin paratë e bonusit menjëherë. Kjo për shkak se ekziston një kërkesë për t'u përmbushur. Nganjëherë quhen kërkesat e rikthimit ose kërkesat e bastit, këto janë numri i caktuar i herëve për të luajtur duke përdorur bonusin përpara se të tërhiqeni.

Pra, supozoni se një libër sportiv në internet është mjaft bujar për t'u ofruar bastorëve të rinj një bonus mirëseardhjeje 100% deri në 100 dollarë. Faleminderit shume! Por më pas, ekziston një kërkesë për bast 10x. Pra, këtu, nëse një lojtar depoziton $50, ai merr një bonus $50. Për të mbledhur këtë shpërblim, lojtari duhet të vë bast 500 dollarë (50 x 10 dollarë). Për fat të mirë, bastorët nuk kanë nevojë të vënë bast shumën totale në një bast të vetëm.

Përveç kërkesave të basteve, hidhini një sy edhe gjërave të mëposhtme:

  • Data e skadimit të bonusit (zakonisht 30 deri në 60 ditë).
  • Shuma maksimale e aksioneve.
  • Metoda e depozitimit të pranueshëm, megjithëse e pazakontë.
Si funksionojnë ofertat e basteve në internet
Si të përdorni bonuset e basteve?

Si të përdorni bonuset e basteve?

Pra, si vendosin bastorët një aksion me paratë ose bastet falas? Për fat të mirë, nuk është shumë ndryshe duke bërë baste sportive tradicionale. Filloni duke shtuar përzgjedhjen e ndeshjes në fletën e basteve. Pasi të bëhet kjo, vazhdoni të vendosni një kunj.

Do të shihni opsionin për të përdorur bonusin e disponueshëm nëse ka. Mos harroni se nëse vlera e aksioneve është më shumë se shuma totale e bonusit, gjendja do të zbritet nga portofoli kryesor. Informacioni është qartë i dukshëm në fletën e konfirmimit. Paç fat!

Si të përdorni bonuset e basteve?
Këshilla dhe truket për bonuse

Këshilla dhe truket për bonuse

A ka vërtet ndonjë strategji për të përfituar sa më shumë nga bonuset e basteve? Më poshtë janë disa prej tyre:

Njihni opsionet e disponueshme: Ia vlen të mësoni disa gjëra rreth llojeve të bonuseve të basteve. Lloji më i zakonshëm i bonusit është pa depozitë, ku rezervisti përputhet me një përqindje të depozitës. Në të kundërt, disa libra sportive ofrojnë baste falas pa depozitë. Në këtë rast, lojtarët marrin para shpërblimi pa depozituar asgjë. Përveç këtyre dy, krijuesit e basteve ofrojnë gjithashtu zbritje, baste falas, bonuse të ringarkimit dhe referime. Pra, zgjidhni atë që përfshin rreziqe minimale.

Kërkesa e ulët për përmbysje: Merrni këtë shembull; një bastore në internet ofron një shpërblim të mirëseardhur prej 1000 dollarësh. Menjëherë, ju regjistroheni dhe llogarisni dhe e pretendoni atë vetëm për të kuptuar se bonusi ka një kërkesë 10x rollover. Akoma më keq, ky kusht duhet të plotësohet brenda një jave. Nëse dikush nuk është një lojtar i rëndë, bast 10,000 dollarë në javë është një mirazh. Në bota e basteve sportive, një marrëveshje që duket shumë e mirë për të qenë e vërtetë ndoshta është.

Shkoni për aksione minimale më të larta: Është interesante që librat e sportit nuk i lejojnë lojtarët të vendosin çdo shumë me paratë e tyre të bonusit. Nëse do të ishte kështu, atëherë shumica e lojtarëve të kumarit do të përmbushnin shpejt kërkesën e rikthimit. Pra, për të shmangur këtë skenar, ata vendosin një kapak në aksionet maksimale gjatë periudhës së bonusit. Prandaj, të shkosh për aksione minimale më të larta do të thotë të plotësosh kërkesat e rikthimit shumë më shpejt.

Shkatërrimi: Disa kumarxhinj zgjedhin të bastojnë në shanse të gjata. Tani kjo do të thotë nëse bastet e tyre fitojnë, ata mbeten me më pak kërkesa për lojë. Në bastet sportive, kjo quhet busting out. Por sado e mirë që tingëllon, ky proces mund të ketë nevojë për një bankroll të konsiderueshëm. Megjithatë, kërkesat e rimbushjes së basteve sportive janë ende me vlerë të plotësohen.

Përdorni prapa dhe vendosni bast: Supozoni se vendosni një bast 10 $ në Kalin A për të fituar një garë me koeficient 5.0. Nëse kali fiton, do të thotë që ju merrni 50 dollarë. Ky quhet bast prapa. Nga ana tjetër, bastet e paligjshme përfshijnë vendosjen e parave që kali të mos fitojë. Këto dy baste ju sigurojnë të maksimizoni fitimet duke ruajtur bonusin e prezantuesit. Mos harroni, objektivi është të fitoni dhe të tërhiqeni.

Këshilla dhe truket për bonuse
Kumar i përgjegjshëm

Kumar i përgjegjshëm

Gati për të kërkuar bonusin tani? Epo, mbajini kuajt së pari! Është jetike të mbani mend se bastet sportive nuk janë një çështje "bëni ose vdisni". Si i tillë, mos e teproni duke u përpjekur të përmbushni kërkesat e rikthimit.

Bastet me emocione dhe jo me strategji mund të çojnë vetëm në një rezultat - më shumë humbje. Pra, krijoni një bankroll dhe shmangni ndjekjen e humbjeve.

Kumar i përgjegjshëm