Gjithçka rreth basteve Bejsbolli

Basebolli njihet si argëtimi i Amerikës dhe është ndër sportet më të njohura në Shtetet e Bashkuara. Ka një histori të gjatë traditë në Amerikë, pasi Major League Baseball u themelua në vitin 1903. Që atëherë, bejsbolli ka bërë rrugën e tij nëpër botë, me ndjekës shumë besnikë në të gjithë Azinë si dhe në Amerikën Latine.

Major League Baseball është një kënaqësi e basteve sportive, me çdo ekip të planifikuar të luajë 162 ndeshje vetëm për sezonin e rregullt. Kjo do të thotë që gjatë gjithë sezonit, ka gjithmonë shumë lojëra për bastorët në çdo ditë të caktuar.

Gjithçka rreth basteve Bejsbolli
Flag

Libërbërësit më të mirë Bejsbolli

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Bonus BejsbolliDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus Bejsbolli100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

Bonus BejsbolliDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Kur lojtarët kërkojnë për basteshkruesi më i mirë në internet ata mund të supozojnë se kompanitë më të vjetra janë më të njohurat. Në fund të fundit, këto firma do të kenë ofruar baste të besueshme online për shumë vite. Megjithatë, ka një sërë projektesh premtuese që janë krijuar vetëm kohët e fundit. Një prej tyre është Wazamba, një degë e Araxio Development NV Kjo kompani është e mirënjohur për zotërimin e një numri të madh të markave të njohura të lojërave. Ajo themeloi Wazamba në mënyrë që të kthejë bastet në tregun sportiv.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini është një librari në internet që doli në skenë në vitin 2019. Faqja operohet nga Rabidi NV, ndërsa i përket gjithashtu kolektivit të njohur të lojërave të fatit Soft2Bet. Nomini ka numrin e licencës Curacao 8048/JAZ2016-064. Zyra e operatorit të sitit ndodhet në Nikosia, Qipro. Fillimisht, Nomini ishte fokusuar në ofrimin e përdoruesve të saj me lojëra argëtuese kazino. Megjithatë, tani është zgjeruar në fushën e basteve sportive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Bastet në internet Megapari përfshijnë opsione të gjera për bastore të rinj dhe me përvojë. Nga shpërblimet deri te mundësitë e basteve, lista sportive po qëndron kundër të tjerëve basteshkruesit online në treg. E njohur në të gjithë globin, platforma tërheq fansat me ngjarje sportive argëtuese dhe shanse bastesh konkurruese. Sidoqoftë, është faqja e internetit e platformave e lehtë për t'u përdorur, e cila tërheq biznesin e përsëritur.

  Bonus BejsbolliDeri në 300 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  Betmaster filloi jetën në 2014 dhe u krijua për të tërhequr përdoruesit e kazinove online në rajone të tilla si Evropa, Azia, Afrika dhe Amerika e Jugut, por faqja mirëpret lojtarë nga e gjithë bota. Kompania është në pronësi të një kompanie të regjistruar në ishullin Curacao - Reinvent NV. Është në përputhje me të gjitha ligjet lokale të lojërave në Curacao dhe i është dhënë numri i licencës 1668/JAZ, pasi ka përmbushur kërkesat për të operuar ligjërisht një kazino online dhe një faqe bastesh.

  Bonus BejsbolliDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Libërbërësi në internet Rabona u krijua në vitin 2019. Soft2bet operon faqen. Kjo kompani ka zyra në Maltë, Ukrainë dhe Bullgari. Megjithatë, seksioni i faqes i fokusuar në bastet në sport ofrohet nga Altenar. Rabona është gjithashtu një krah i Araxio Development Company. Mbajtësi i licencës së tij është Tranello Group.

  Bonus BejsbolliDeri në $500 + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  I lançuar në vitin 2018, Kazino LibraBet po grumbullon një pjesë të konsiderueshme të tregut të librave sportiv nga basteshkruesit më të mirë në internet. Si një e preferuar në mesin e bastorëve të përditshëm të internetit, platforma njihet ndërkombëtarisht për opsionet e saj të basteve sportive në internet dhe bastet live online për turne dhe gara sportive. Popullariteti i tij në rritje është i dukshëm nga rishikimet në internet me 8/10 yje.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Malina Casino, dhe simotra e saj e internetit Malina Sports, ofron veprime të gjera bastesh duke përdorur softuerët kryesorë të industrisë, si NetEnt, iSoftBet dhe Quickspin. Që nga viti 2017, platforma po tërheq bastore që shijojnë kombinimin e eksitimit të kazinosë në internet dhe basteve sportive. Malina po afron entuziastët e lojërave nga të gjitha kombësitë duke ofruar opsione dhe gjuhë të ndryshme pagese. Duke operuar nën një licencë Curacao, numër 8048/JAZ, faqja e internetit është në pronësi të Araxio Development NV Duke arritur lojtarë në të gjithë botën, Malina vazhdon të sjellë oferta konkurruese në treg.

  Bonus BejsbolliDeri në 200 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Betfinal u krijua në 2013 si një platformë e lojërave të fatit në internet. Libri i sporteve dhe kazinoja janë dy ofertat kryesore nga operatori. Ofrohen gjithashtu një numër i madh shanse të tjera joshëse bastesh.

  Bonus Bejsbolli20% Cashback
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  Paripesa u themelua në vitin 2019 dhe kompania është e bazuar kryesisht në ishullin Curacao, pavarësisht se është një faqe që synon lojtarët në Nigeri dhe vende të tjera afrikane. Autoritetet në Curacao kanë gjykuar se kompania plotëson të gjitha kërkesat për respektimin e ligjeve të lojërave të fatit atje dhe i kanë dhënë një licencë për të operuar.

  Bonus Bejsbolli100% deri në 100 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Baza e basteve online Helabet u lançua si një faqe bastesh në vitin 2015. Vetë kompania u themelua që në vitin 2003. Bastet online Helabet synojnë kryesisht një treg afrikan. Në fakt, është faqja më e njohur për bastet në sport brenda Kenias. Vitet e fundit, bastet online të Helabet kanë arritur edhe lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar. Firma pranon kumarxhinj nga shumë vende të ndryshme dhe faqja kryesore është e disponueshme në 43 gjuhë. Këto përfshijnë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht, turqisht dhe spanjisht.

  Bonus BejsbolliKërkoni 300% bonusin tuaj të depozitës së parë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Si libri i ri sportiv në ueb, N1 Bet u sjell entuziastëve të sportit një mori opsionesh bastesh, të cilat rivalizojnë basteshkruesit më të mirë në internet. Që nga viti 2021, basteli sportiv ofron një avantazh konkurrues në bastet online duke ofruar një listë të gjerë të mundësive të basteve sportive në internet. Platforma është e licencuar në Curacao dhe operohet nga Dama NV, e cila siguron që lojtarët të bastojnë në një mjedis të rregulluar rreptësisht.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP

  Faqja e internetit Zodiacbet është një konkurrent i ri në tregun e basteve sportive. Bastet online të Zodiacbet u publikuan së fundmi në vitin 2020. Kompania operohet nga Bellona NV, ndërsa vetë platforma mundësohet nga Delasport. Kumarxhinjtë do të gjykojnë bastebërësin më të mirë në internet bazuar në atë se sa i besueshëm është.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7

  SilverPlay është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, SilverPlay është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Bonus BejsbolliMerrni bonusin tuaj të depozitës 200%.
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Konkurse
  • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Konkurse
  • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

  ThunderPick është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ThunderPick është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese

  Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Bonus Bejsbolli100% bonus sportiv i mirëseardhjes
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular

  Roku është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Roku është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

  Loot.bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Loot.bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Bonus BejsbolliDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     1Bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1Bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Bonus BejsbolliDeri në 600 €
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Jupi Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jupi Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       PalmSlots Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, PalmSlots Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        1goodbet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1goodbet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Justbit është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Justbit është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          FreshBet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, FreshBet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë

           Slotimo është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Slotimo është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • 150% bonus mirëseardhjeje
           • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • 150% bonus mirëseardhjeje
           • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

           VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbështetje 24 orëshe
           • Programi i gjerë i bonusit
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbështetje 24 orëshe
           • Programi i gjerë i bonusit

           IZZI Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, IZZI Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus BejsbolliDeri në 100% + 500 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje 24/7
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbi 5000 lojëra
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje 24/7
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbi 5000 lojëra

           Legzo Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Legzo Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus Bejsbolli100% deri në 150 €
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Opsione të shumta pagese
           • Mbështetje 24/7 e disponueshme
           • Shumëllojshmëri lojërash
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Opsione të shumta pagese
           • Mbështetje 24/7 e disponueshme
           • Shumëllojshmëri lojërash

           Ndërsa bota e lojërave të fatit vazhdon të zgjerohet, disa hyrje të reja krijojnë përvoja të shkëlqyera për bastorët. Një nga këto platforma bastesh është Zotabet, një libër sportiv miqësor ndaj kriptove, i zotëruar dhe i drejtuar nga Hollycorn NV. Përveç të qenit një rezervist miqësor ndaj kriptove, bastorët mund të shijojnë pagesa pa probleme dhe një përvojë pa vonesa. Zotabet përmban një sasi mbresëlënëse sportesh dhe esporte nga një treg global, duke u dhënë bastorëve opsione të shumta. Ka një aplikacion të dedikuar celular që lejon lojtarët celularë të bastojnë ekskluzivisht në të gjitha ngjarjet sportive pa shumë sherr.

           Bonus BejsbolliBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Baste sportive dhe esports
           • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
           • Bonus bujar i mirëseardhjes
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Baste sportive dhe esports
           • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
           • Bonus bujar i mirëseardhjes

           Viti 2022 ishte një vit i frytshëm për komunitetin e lojërave të fatit, duke krijuar shumë site lojërash fati. Një nga këto platforma është Betibet, një kompani në pronësi të Dama NV dhe e regjistruar nën autoritetin e lojërave të Curacao. Bookie është i hapur për bastorët në mbarë botën që të bashkohen në argëtim dhe të fitojnë monedha ndërsa janë në të. Kjo platformë e basteve të kriptove u mundëson bastuesve të luajnë dhe të fitojnë duke përdorur monedha kripto ose fiat.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Bonuset javore
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Në dispozicion bastet sportive
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Bonuset javore
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Në dispozicion bastet sportive

           Cetus Games është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Cetus Games është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus Bejsbolli100% deri në 500 dollarë
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Mënyrat lokale të pagesës
           • Mbështetje për klientët 24/7
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Mënyrat lokale të pagesës
           • Mbështetje për klientët 24/7

           bet O bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, bet O bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
           • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
           • Dizajn miqësor për celularin
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
           • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
           • Dizajn miqësor për celularin

           Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

           Bonus Bejsbolli100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Mijëra lojëra
           • Baste sportive dhe esports
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Mijëra lojëra
           • Baste sportive dhe esports

           Bastet sportive janë një nga aktivitetet e lojërave të fatit që fitoi vazhdimisht tërheqje në mbarë botën dhe faqet e lojërave të fatit po hapen vazhdimisht për të përmirësuar përvojën. Një nga faqet e basteve që përpiqet të ofrojë një gamë të plotë shërbimesh është Bankonbet. Bankonbet është një platformë bastesh e vitit 2022 në pronësi të Rabidi NV, një kompani lojrash me më shumë se 15 faqe lojrash online. Bankonbet ofron një libër sportiv të pasur dhe të gjerë dhe kazino online për lojtarë nga vende të ndryshme.

           Bonus BejsbolliDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje e bisedës live 24/7
           • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
           • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje e bisedës live 24/7
           • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
           • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

           Richy është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Richy është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus BejsbolliPaketa e mirëseardhjes 350% deri në 850€
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Sportet e disponueshme
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Turneu është për të fituar
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Sportet e disponueshme
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Turneu është për të fituar

           BetHeat është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, BetHeat është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus BejsbolliBast javor falas në tenis
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Temë e butë
           • Kazino fituese e çmimeve
           • Lojëra elektronike ekskluzive
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Temë e butë
           • Kazino fituese e çmimeve
           • Lojëra elektronike ekskluzive

           Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

           Bonus BejsbolliBast Falas për Anëtarët e Rinj
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Marka më e mirë
           • Libri historik sportiv
           • Tërheqje të pakufizuara
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Marka më e mirë
           • Libri historik sportiv
           • Tërheqje të pakufizuara

           Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

           Shfaq më shumë
           Shfaq më pak
           Libërbërësit më të mirë të basteve të bejsbollit 2023

           Libërbërësit më të mirë të basteve të bejsbollit 2023

           Një nga sportet më të njohura në SHBA, bejsbolli njihet më së miri si argëtimi i Amerikës. E themeluar në vitin 1903, Major League Baseball ka prodhuar disa nga figurat më legjendare të vendit, duke përfshirë por pa u kufizuar në Babe Ruth, Jackie Robinson dhe Lou Gehrig.

           Me rritjen e popullaritetit të saj në SHBA, ajo është bërë që atëherë një fenomen në mbarë botën, me vendet në çdo kontinent që krijojnë një ligë bejsbolli. Midis miqësisë, lojërave që pompojnë zemrën dhe hotdogs, është e vështirë të mos bëhesh adhurues i sportit.

           Për shkak të popullaritetit të MLB, nuk është çudi që ai është bërë një pikë e nxehtë për bastorët sportivë kudo. Ka mundësi të pafundme për bastorët me çdo ekip të planifikuar për 162 ndeshje në një sezon të rregullt, dhe më pas edhe më shumë gjatë sezonit pranveror. Në çdo ditë të caktuar gjatë sezonit të pikut, bastorët mund të marrin pjesë në shumë lojëra.

           Një tjetër turne i zakonshëm i bejsbollit për të bast është ai Seritë Koreane të Ligës KBO. Vlen të shikoni mundësitë për të vënë bast në këtë ngjarje.

           Libërbërësit më të mirë të basteve të bejsbollit 2023
           Si të bastni në bejsboll?

           Si të bastni në bejsboll?

           Basebolli është unik në atë që ka mundësi të panumërta për të vendosur baste në çdo lojë. Për shkak se lojërat përbëhen nga nëntë radhë, mundësi të reja bastesh ofrohen në çdo radhë. Mënyra më e zakonshme që lojtarët të vendosin baste është në linjën e parave. Lojtarët gjithashtu mund të bastojnë në runline nëse duan të shkojnë për një pagesë më të lartë.

           Moneyline vs Runline

           Linja e parave është një term që përdoret zakonisht kur lojtarët vënë bast se cili ekip do të fitojë. Runline është i ngjashëm me një përhapje pikësh në të cilën bastet vendosen në rritje -1.5. Kjo do të thotë që për të fituar të mëdha, skuadra që fiton duhet ta bëjë këtë duke e përfunduar lojën me më shumë se një vrap kundër kundërshtarit të tyre.

           Një bast tjetër mund të rritet me +1.5, që do të thotë se skuadra humbëse duhet të përfundojë brenda në vrap përpara se loja të përfundojë. Përndryshe, ata mund të fitojnë lojën.

           Një lojtar i madh i basteve duhet të vë bast 150 dollarë për të fituar një fitim prej 100 dollarësh në favoritin fitues. Nën qentë zakonisht kanë një "+" përpara tyre shanset e linjës monetare. Për shembull, mund të jetë +130, që do të thotë se një lojtari do të duhet të vërë bast 100 dollarë për të bërë një fitim 130 dollarë.

           Për bastorët që preferojnë t'i mbajnë paratë e tyre të ulëta, nuk keni nevojë të rrezikoni 100 dollarë për të bërë një fitim. Nëse sapo po hyni në baste bejsbolli, merrni parasysh të hiqni zero në skajet e numrave. Për shembull, vini bast 15 dollarë për të bërë një fitim 10 dollarë.

           Si të bastni në bejsboll?
           Lloje të tjera bastesh bejsbolli

           Lloje të tjera bastesh bejsbolli

           Nëse është e vështirë të marrësh një pamje se si do të përfundojë loja, mund të provosh edhe të vësh bast mbi numrin total të vrapimeve të shënuara. Ky bast i totalit të vrapimeve mund të luhatet për numrin total të caktuar për lojën.

           Ju mund të vini bast në disa aspekte të lojës së bejsbollit, duke përfshirë vijën e parë me pesë radhë, vrapime specifike dhe ekipin fitues të një grupi të caktuar. Pikërisht kur mendoni se bejsbolli nuk mund të bëhet më i ndërlikuar, në një farë mënyre bastet e përmirësojnë atë!

           Kohët e fundit, ka pasur një popullaritet në rritje të rekuizitave të lojtarëve. Në dispozicion pothuajse në të gjitha libra sportive në internet, ju vini bast mbi numrin e goditjeve që do të ketë një shtambë ose sa vrapime në shtëpi do të ketë.

           Bastet mbështetëse: Bastet mbështetëse janë mënyra për të shkuar nëse një bastues nuk është i sigurt për fituesin e një loje, por ka një ndjenjë të mirë për një lojtar specifik. Këto baste mund të përfshijnë sa goditje do të ketë një shtambë specifike dhe sa RBI do të ketë një lojtar i caktuar.

           Totalet: Totalet e bejsbollit janë baste të bazuara në numrin e vrapimeve të shënuara. Për shembull, një lojtar mund të bast nëse totali i vrapimeve do të tejkalojë ose do të bjerë nën një numër të caktuar nga shanset. Nëse mbi/nën për Nju Jorkun dhe Bostonin është 7, do t'ju nevojiten një minimum prej 8 vrapimesh të shënuara për të fituar mbi dhe një maksimum prej 6 vrapimesh të shënuara për të fituar nën.

           Megjithatë, thoni se rezultati përfundimtar është 3-4 për një titull prej 7 raundesh, dhe ju vini bast mbi, do të fitoni. Totalet e bejsbollit shpesh vendosen në një numër si 7.5, që do të thotë se vrapimet totale duhet të jenë 7 ose më pak për të fituar under, ose 8 ose më shumë për të fituar over. Ky pushim ndihmon në shmangien e problemeve ku vrapimet përfundimtare dalin në total, që quhet "shtytje". Në këtë skenar, nuk është as një mbi ose një nën, kështu që basti rimbursohet.

           Futures: A mendoni se Cleveland do të fitojë Serinë Botërore? Vendos një bast mbi të! Këto quhen të ardhme sepse i vendosni ato aq larg përpara. Nëse shanset e bejsbollit janë +750, ju vini bast 100 dollarë dhe Cleveland fiton, ju do të sillni në shtëpi 750 dollarë. Sa më herët të vini bast, aq më shumë para keni mundësinë të fitoni në fund. Futures ofrohen herët dhe përshtaten në përputhje me kalimin e kohës.

           Lloje të tjera bastesh bejsbolli
           Gjithçka që duhet të dini për shanset e bejsbollit

           Gjithçka që duhet të dini për shanset e bejsbollit

           Ndoshta nuk është befasi që çdo lojë bejsbolli vjen me shanse të ndryshme që rrjedhin nga rrethana unike. Më e rëndësishmja, shtambët fillestarë mund të bëjnë ose prishin mënyrën se si do të zgjidhet një lojë.

           Dallimet do të ndikojnë ndjeshëm në shanset për të siguruar që njëra skuadër të ketë një lojë të ndershme si tjetra. Formacionet fillestare janë po aq vendimtare për përcaktimin e nëntonit të filmave sulmues dhe mbrojtës të të dy skuadrave, duke ndikuar në bastet e lojtarëve.

           Një element tjetër i dukshëm i lojërave të bejsbollit është se çdo lojë zhvillohet në një park të ndryshëm dhe çdo dimension i parkut të topit luan një rol të rëndësishëm në mënyrën se si llogariten vrapimet totale. Për më tepër, nëse parku është jashtë, moti luan një faktor masiv kur bëhet fjalë për suksesin e luajtjes. Është e rëndësishme të mbani parasysh të gjitha ndryshimet midis lojërave kur bëhet fjalë për bastet për të mbajtur tuajin shanset e basteve të bejsbollit lartë dhe fitimet tuaja edhe më të larta.

           Gjithçka që duhet të dini për shanset e bejsbollit
           Çfarë duhet të dini përpara se të filloni të bastni në bejsboll

           Çfarë duhet të dini përpara se të filloni të bastni në bejsboll

           Kur bëhet fjalë për bastet, ju duhet të jeni më shumë sesa thjesht të familjarizuar me lojën. Për të fituar të mëdha, ju duhet të dini hyrjet dhe daljet, kush luan, kush po bën mirë, kush po bën keq dhe më shumë.

           Ju duhet të dini historinë e çdo ekipi dhe lojtari për të cilin jeni bast ose kundër për t'u siguruar që po siguroni çantën tuaj. Ndërsa të gjithëve u pëlqen një histori e dobët, bastet për lojtarë me më pak përvojë mund të dëmtojnë portofolin tuaj në planin afatgjatë.

           Në të njëjtën frymë, ndërkohë që është vërtet e mrekullueshme të mbështesësh dhe të ndjekësh skuadrën tënde të preferuar, bastet vetëm për atë ekip dhe lojtarët e tij mund të të dëmtojnë edhe ty.

           Sigurisht, Yankees mund të kenë një sezon të jashtëzakonshëm të kaluar, por nëse ata shkëmbejnë lojtarët e tyre më të mirë me fillestarë, nuk mund të shikoni sezonin e tyre të ri më të keq. Pra, sa më shumë që ju mund të dëshironi të vini bast se ata do të fitojnë Seria Botërore sepse ata kanë qenë të jashtëzakonshëm në të kaluarën, së pari bëni kërkimin tuaj për lojtarët.

           Një tjetër gjë e mirë për të filluar, do të ishte të vini bast për skuadrat që nuk janë shpesh të preferuara. Kjo mund t'i mbajë aksionet të ulëta - ose të larta, në varësi të llojit të lojtarit që jeni - por gjithashtu ju jep më shumë shanse për të mësuar litarët dhe për të parë se si funksionojnë vërtet bastet në bastet e bejsbollit nga një përvojë e dorës së parë.

           Një këshillë që ka funksionuar mirë për shumë lojtarë në të kaluarën është të vini bast kundër publikut. Fakti është se, më shpesh se jo, publiku humbet sepse ata vënë bast në shpirtin e tyre, jo me numrat. Kur vini bast kundër publikut, ju jeni ai që luan me shanset dhe bën kërkimin se kush do të fitojë dhe në çfarë mënyre.

           Për të mos përmendur, por publiku shpesh vë baste në mënyra sentimentale, duke përfshirë të preferuarit e tyre, ekipin vendas dhe lojtarët e yjeve. Ata gjithashtu bien viktimë e basteve të bazuara në histori. Pra, nëse skuadra fitoi herën e fundit, ata do të vënë bast se do të fitojnë përsëri. Përfitimi i këtyre numrave të fryrë artificialisht do t'ju ndihmojë të fitoni.

           Është gjithashtu e rëndësishme që të njihni arbitrat, thirrjet e tyre të kaluara dhe tendencat e tyre aktuale. Si mund ta dini këtë? Të gjitha të dhënat e basteve të gjyqtarëve që nga viti 2005 janë postuar në Bet Labs. Gjyqtarët janë të vetëdijshëm për gjithçka që ndodh në fushë, kështu që ata mund të ndiejnë energjinë e turmës dhe mund të lëkunden në përputhje me rrethanat, duke përfituar përfundimisht ekipin vendas.

           Dyqan linja bastesh

           Është e rëndësishme të vini bast në një platformë që funksionon për ju, jo vetëm sepse të gjithë miqtë tuaj po e përdorin atë. Bastet janë një veprim tepër individual që duhet bërë sipas asaj që është më e mira për stilin tuaj të basteve. Në fund të fundit, janë paratë tuaja, dhe ju i dëshironi ato të kthehen - dhe më pas disa.

           Çfarë duhet të dini përpara se të filloni të bastni në bejsboll
           Bastet e pesë Innings së parë

           Bastet e pesë Innings së parë

           Skuadrave mund t'i duhet kohë për të gjetur rrjedhën e tyre gjatë sezonit të rregullt. Lojtarët e rinj mund të bashkohen, menaxherët e rinj mësojnë ekipin e tyre dhe veterinerët mund të kenë fillime të ngadalta. Të gjithë këta faktorë mund të ndikojnë në rezultatin përfundimtar dhe si vini bast. Pra, si e menaxhoni këtë? Me një mjet të quajtur bast pesë radhët e para.

           I njohur gjithashtu si bastet F5, ky stil i basteve është i ngjashëm me bastin e linjës së parave, por ndryshimi kryesor është se ju jeni duke vënë bast vetëm në pesë radhët e para, jo në të gjithë lojën. Do t'ju duhet vetëm të pengoni lojtarët fillestarë dhe të shikoni se si performojnë ata për pesë radhë për të bërë këtë bast. Ka më pak rrezik me bastet F5 pasi nuk duhet të merrni parasysh të gjithë stafin e pitching, vetëm startuesin.

           Fat i mirë atje ndërsa filloni udhëtimin tuaj të basteve të bejsbollit në internet.

           Këtu janë disa rekomandime kryesore:

           1. Dini kur të vendosni një bast Moneyline ose Runline
           2. Mendoni për Prop Wagers
           3. Konsideroni Totalet
           4. A e thërrasin emrin tuaj të ardhmen?
           5. Kontrolloni motin
           6. Merrni parasysh madhësinë e stadiumit
           7. A i dini statistikat e arbitrit?
           8. Çfarë janë bastet publike?
           9. Dëshironi të filloni me një bast F5?
           10. Çfarë mund të bëjnë për ju linjat e ndryshme të basteve?
           Bastet e pesë Innings së parë

           Mos i humb këto oferta me bonus

           1xBet
           1xBet
           100 dollarë
           Metodat e depozitimit
           SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
           Merr bonusin1xBet komento
           Betwinner
           Betwinner
           100 €
           Merr bonusinBetwinner komento
           22BET
           22BET
           300 dollarë
           Metodat e depozitimit
           SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
           Merr bonusin22BET komento
           Close