Sportive Bastet në internet 2023

Po kërkoni t'i bashkoheni botës argëtuese të basteve sportive? Nëse keni pyetje se çfarë është bastet sportive, si të bastni, ose thjesht dëshironi të mësoni këshilla dhe truke të reja, ky udhëzues i thjeshtë fillestar do t'ju vijë në ndihmë. Nëse i doni sportet, ose thjesht shijoni gëzimin e befasisë, hidhini një sy faqeve kryesore të basteve sportive që kemi zgjedhur për ju. Kjo faqe diskuton të gjitha bazat e basteve sportive, nga vendosja e një basti deri te luajtja në një faqe interneti të besuar. Sigurisht, ka edhe disa këshilla të besueshme për të rritur shanset tuaja për të fituar në afat të gjatë.

Sportive Bastet në internet 2023
Futboll

Shpesh quhet "loja e bukur" dhe për bastet sportive, nuk ka pamje më të bukur se një tabelë plot me ndeshje për të vënë bast. Sa herë që bëhet fjalë për sportin, cila është ndeshja e parë që ju vjen në mendje? Ndoshta do të ishte futboll, apo futboll. Futbolli është sporti më popullor në botë dhe luhet në çdo kontinent gjatë gjithë vitit.

Shfaq më shumë
Basketboll

Basketbolli është një nga sportet më të njohura në botë dhe me arsye mund të shihet si i dyti vetëm pas futbollit. Krahasuar me sportet e tjera, basketbolli është mjaft i ri, pasi është shpikur që në vitin 1891. Basketbolli me të vërtetë ka një flakërim ndërkombëtar, siç mund të shihet nga natyra e tij konkurruese gjatë Lojërave Olimpike Verore, si dhe nga numri i vendeve të ndryshme të përfaqësuara nga lojtarët. në NBA.

Shfaq më shumë
Bejsbolli

Basebolli njihet si argëtimi i Amerikës dhe është ndër sportet më të njohura në Shtetet e Bashkuara. Ka një histori të gjatë traditë në Amerikë, pasi Major League Baseball u themelua në vitin 1903. Që atëherë, bejsbolli ka bërë rrugën e tij nëpër botë, me ndjekës shumë besnikë në të gjithë Azinë si dhe në Amerikën Latine.

Shfaq më shumë
Gara me kuaj

Bastet me kuaj kanë qenë një kalim kohe popullore që nga vitet 1600, me kumarxhinjtë në oborrin e mbretit James I që vendosnin me padurim baste. Popullariteti i basteve të garave me kuaj u rrit në vitet 1800, me bastet që kaluan nga bastet e thjeshta mbi shpejtësinë dhe qëndrueshmërinë e kalit në parashikime për rezultate më të sofistikuara.

Shfaq më shumë
Formula 1

Formula 1 është një seri garash më e vlerësuar në mbarë botën. Pra, nuk është çudi që bastet në këtë sport janë një argëtim i përhapur për shumë vëzhgues. Adhuruesit e sportit të vozitjes mund të vlerësojnë disa veprime drithëruese ndërsa vëzhgojnë drejtuesit e tyre të preferuar që shkojnë kokë më kokë në pistë. Megjithatë, bastet në Formula 1 janë bërë një marrëveshje edhe më e madhe me internetin.

Shfaq më shumë
Tenisi

Tenisi ka qenë një sport popullor për lojtarët, spektatorët dhe bastetësit në mbarë botën që nga fundi i viteve 1800. Loja e aksionit me ritme të shpejta është e përshtatshme për një stërvitje kardio, argëtuese për t'u parë dhe një sport emocionues për të bastuar si drejtpërdrejt ashtu edhe para lojës. Është një lojë e njohur si në mesin e lojtarëve ashtu edhe në librat sportiv. Ka kaq shumë turne tenisi për të vënë bast, duke e bërë atë edhe më të mirë.

Shfaq më shumë
Futboll Amerikan

Futbolli amerikan është një nga sportet më të njohura në Shtetet e Bashkuara. Dhe, si çdo sport tjetër, ai ka kulturën e tij të basteve. Ka shumë mënyra të ndryshme për të bastuar në lojërat e futbollit amerikan. Mënyra më e thjeshtë dhe më e zakonshme është të vendosni bast se kush do ta fitojë lojën. Me shumë libra sportive në internet për të zgjedhur, bastet e futbollit amerikan janë një mënyrë argëtuese dhe emocionuese për të kaluar kohën.

Shfaq më shumë
Hokej mbi akull

Hokej mbi akull ka sjellë ngrohtësi në dimër për lojtarët dhe tifozët për gati 130 vjet tani. Që kur loja e parë u luajt në Kanada në 1895, hokej mbi akull ka çimentuar vendin e tij si një sport kombëtar në vend dhe është përhapur në shumë pjesë të tjera të botës. Dhe sot ajo tërheq edhe një grup tjetër të popullsisë; bastorët e hokejit në akull.

Shfaq më shumë

Atletikë

Flag

Libërbërësit më të mirë Sportive

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Bonus SportiveDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus Sportive100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

Bonus SportiveDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Bonus SportiveDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

Bonus SportiveDeri në 200 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

Bonus Sportive20% Cashback
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live

Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
 • Shërbimi VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
 • Shërbimi VIP

Faqja e internetit Zodiacbet është një konkurrent i ri në tregun e basteve sportive. Bastet online të Zodiacbet u publikuan së fundmi në vitin 2020. Kompania operohet nga Bellona NV, ndërsa vetë platforma mundësohet nga Delasport. Kumarxhinjtë do të gjykojnë bastebërësin më të mirë në internet bazuar në atë se sa i besueshëm është.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Ofron baste sportive
 • Pranon pagesa të sigurta
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Ofron baste sportive
 • Pranon pagesa të sigurta
 • Mbështetje 24/7

SilverPlay është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, SilverPlay është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

Bonus Sportive100% bonus sportiv i mirëseardhjes
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular

Roku është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Roku është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
 • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
 • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
 • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
 • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Me88 është një platformë kryesore bastesh që i shërben komunitetit të basteve në Azi. U lançua në vitin 2015 dhe që atëherë është rritur në mënyrë eksponenciale. Edhe pse ka qenë në industri për një kohë të shkurtër, ky libër sportiv në internet ka ofruar disa opsione të pasura për bastorët. Me88 online ka licenca lojrash nga Autoriteti i Lojërave Curacao dhe Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). Ndërsa industria aziatike vazhdon të mbushet me kazino online dhe faqe interneti të basteve, Me88 është një nga faqet më të njohura të basteve në Azi, me tregje të shumta, opsione të ndryshme sportive dhe shërbim të mirë ndaj klientit. Me88 ka bashkëpunuar me marka të njohura si CMD368 dhe Maxbet për të rritur përvojën e basteve të lojtarëve. Këto partneritete kanë zgjeruar tregjet e basteve, duke u dhënë bastorëve më shumë sport në mbarë botën. Për të eksploruar të gjitha tregjet e disponueshme në Maxbet dhe Me88, duhet të jeni të identifikuar. Klikoni CMD368 për të eksploruar të gjitha sportet e disponueshme, duke përfshirë lojërat drejtpërdrejt.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Që nga fillimi i tij në 2006, Maxim88 është bërë një nga platformat më të famshme të basteve në Azinë Juglindore. Bastorët nga Singapori dhe Malajzia trajtohen në një faqe moderne bastesh në internet me promovime dhe bonuse fitimprurëse. Maxim88 ka bashkëpunuar me faqet e basteve si CMD386, Maxbet dhe BTI-Sports për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të shkëlqyer të lojërave. Mund të eksploroni lehtësisht tregjet e basteve CMD386 nga lidhja në platformën Maxim88. Ju duhet të identifikoheni për të eksploruar tregjet e basteve në 2 faqet e tjera. Në fillim të vitit 2022, faqja hyri në një partneritet 5 milion MYR (1.1 milion) me lojërat Evolution. Me radhitje të tilla strategjike, lojtarët mund të hyjnë në tregje të ndryshme të basteve sportive. Në rishikimin tonë të basteve Maxim88, ne do të shikojmë më shumë në këtë platformë bastesh, çfarë ofron dhe çfarë mund të presin bastorët nga këtu.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Bonus SportiveDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Bonus SportiveDeri në 600 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Jupi Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jupi Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     PalmSlots Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, PalmSlots Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      1goodbet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1goodbet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Justbit është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Justbit është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        FreshBet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, FreshBet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Shpërblime VIP
        • Mbështetje 24/7
        • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Shpërblime VIP
        • Mbështetje 24/7
        • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

        Stake.com është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Stake.com është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • 150% bonus mirëseardhjeje
        • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • 150% bonus mirëseardhjeje
        • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

        VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbështetje 24 orëshe
        • Programi i gjerë i bonusit
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbështetje 24 orëshe
        • Programi i gjerë i bonusit

        IZZI Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, IZZI Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Bonus SportiveDeri në 200% + 200 rrotullime falas
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Mbështetje 24/7
        • Tërheqje të shpejta
        • Mbi 5000 lojëra
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje 24/7
        • Tërheqje të shpejta
        • Mbi 5000 lojëra

        Volna Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Volna Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Llogari shumëvalutore
        • Bonuset sportive
        • Kthim parash javor
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Llogari shumëvalutore
        • Bonuset sportive
        • Kthim parash javor

        ROX Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ROX Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Top bastet sportive
        • Sportet e disponueshme
        • Kripto-miqësore
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Top bastet sportive
        • Sportet e disponueshme
        • Kripto-miqësore

        Brazili është një nga vendet më të famshme për sport, dhe është e drejtë që ka një faqe bastesh sportive për brazilianët. CopaGolBet është një faqe braziliane e basteve sportive dhe kazino që synon t'i shërbejë botës sportive braziliane. Libri i sporteve u lançua në vitin 2022 dhe Black Ocean BV e zotëron atë. Ajo ka një licencë nga Autoriteti i Kumarit në Curacao. Është shtëpia e qindra tregjeve të basteve të përhapura në shumë sporte. Dashamirët e sportit brazilianë mund të përjetojnë lojërat e fatit të gjeneratës së ardhshme me përfshirjen e sporteve dhe ngjarjeve të tjera. Ky libër sportiv cilësor ka përfshirë një metodë të njohur depozitimi dhe tërheqjeje dhe një dizajn të shkëlqyeshëm të përdoruesit, duke e bërë faqen e internetit një nga më të njohurat në Brazil. Në këtë rishikim të basteve, ne do të shqyrtojmë veçoritë e ofruara nga CopaGolBet.

        Bonus SportiveBonus i mirëseardhjes deri në 100%
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
        • Shpërblimet e gjeneralëve
        • Zgjedhje e madhe pagesash
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
        • Shpërblimet e gjeneralëve
        • Zgjedhje e madhe pagesash

        Brazino777 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Brazino777 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Bonuset javore
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Në dispozicion bastet sportive
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Bonuset javore
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Në dispozicion bastet sportive

        Cetus Games është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Cetus Games është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Bonus Sportive100% deri në 500 dollarë
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
        • Mënyrat lokale të pagesës
        • Mbështetje për klientët 24/7
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
        • Mënyrat lokale të pagesës
        • Mbështetje për klientët 24/7

        bet O bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, bet O bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin

        Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
        • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
        • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
        • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
        • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

        GemBet është një kazino aziatike që u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Grand Complications Limited, një kompani që është e licencuar nën Bordin e Kontrollit të Lojërave të Curacao. Sportsbook ofron një treg të gjerë bastesh që fokusohet në tregje të ndryshme bastesh në mbarë botën dhe mbulon disa nga sportet më të spikatura si dhe ato të veçanta. Bastorët mund të shijojnë gjithashtu një përzgjedhje të esporteve të njohura nga ofruesit më të mirë. Dashamirët e sportit nga e gjithë Azia mund të shijojnë një përzgjedhje të mënyrave të pagesës që plotësojnë nevoja të ndryshme. Faqerojtësi është zhvilluar për përdorim optimal si me desktop ashtu edhe me përdorim celular. Edhe pse është kryesisht për bastorët e Azisë, është miqësor ndaj VPN për bastorët nga vendet e kufizuara. Faqerojtësi pranon monedha të ndryshme për transaksione, duke përfshirë kriptovalutat si Bitcoin. Bastorët mund të hyjnë gjithashtu në tavolinën e mbështetjes së klientit për të zgjidhur çdo problem që mund të kenë me faqeshënuesin. Në këtë përmbledhje, ne shikojmë në këtë faqeshënues, veçoritë ekskluzive të disponueshme dhe çfarë mund të presin bastorët këtu.

        Bonus Sportive100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Mijëra lojëra
        • Baste sportive dhe esports
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Mijëra lojëra
        • Baste sportive dhe esports

        Bastet sportive janë një nga aktivitetet e lojërave të fatit që fitoi vazhdimisht tërheqje në mbarë botën dhe faqet e lojërave të fatit po hapen vazhdimisht për të përmirësuar përvojën. Një nga faqet e basteve që përpiqet të ofrojë një gamë të plotë shërbimesh është Bankonbet. Bankonbet është një platformë bastesh e vitit 2022 në pronësi të Rabidi NV, një kompani lojrash me më shumë se 15 faqe lojrash online. Bankonbet ofron një libër sportiv të pasur dhe të gjerë dhe kazino online për lojtarë nga vende të ndryshme.

        Bonus SportiveDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Mbështetje e bisedës live 24/7
        • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
        • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje e bisedës live 24/7
        • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
        • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

        Richy është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Richy është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Mystake është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Mystake është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Bonus SportiveBast javor falas në tenis
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive

         Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

         Bonus SportiveBast Falas për Anëtarët e Rinj
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Marka më e mirë
         • Libri historik sportiv
         • Tërheqje të pakufizuara
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Marka më e mirë
         • Libri historik sportiv
         • Tërheqje të pakufizuara

         Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

         Bonus SportiveDeri në 20 € + Rritja e Energjisë
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Libri sportiv
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Promovime të shpeshta
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Libri sportiv
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Promovime të shpeshta

         EnergyCasino është një kazino në internet që përmban qindra lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një libër sportiv gjithëpërfshirës. Është anëtare e Bashkimit Evropian dhe ka licenca të lëshuara nga UKGC (Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar) dhe MGA (Autoriteti i Kumarit të Maltës). Baza e saj është në Maltë, dhe ndërsa operon shumë në vend, ajo ka lirinë për të kryer operacione jashtë MB dhe në zona të tjera të botës.

         Shfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Çfarë janë bastet sportive?

         Çfarë janë bastet sportive?

         Bastet sportive janë një aktivitet ku lojtarët vendosin baste mbi shanset për ngjarjet kryesore sportive. Libri i sporteve përgatit shanset për futboll, netboll, tenis, basketboll dhe ngjarje të tjera sportive ligjore në mbarë botën.

         Një lojtar bast thjesht duhet të zgjedhë një fitore, barazim ose humbje si rezultat i ndeshjes. Përveç këtyre tregjeve, ata gjithashtu mund të parashikojnë numrin e golave të shënuar, numrin e letrave, kohëzgjatjen e një debati politik, e kështu me radhë.

         Historia e basteve sportive

         Kur filluan bastet sportive dhe cili ishte motivimi pas tyre? Gjithashtu, kush e shpiku? Kumari sportiv ka qenë një argëtim i përhapur për aq kohë sa qytetërimi ka ekzistuar.

         Megjithatë, të dhënat më të hershme tregojnë se gjithçka filloi në Greqi më shumë se 2000 vjet më parë pas prezantimit të Olimpiada. Më pas, ngjarja u përhap në Romë, ku u legalizua dhe më vonë erdhi në Angli. Kolonët anglezë më pas e përhapën aktivitetin në Amerikë dhe pjesë të tjera të botës.

         Megjithëse rreziku i humbjes së parave është i dukshëm, bastet në sport janë bërë kaq të njohura këto ditë. Në fakt, që nga viti 2019, tregu i libralidhësve vlerësohej në 85 miliardë dollarë amerikanë.

         Gjithashtu, industria pritej të rritej me 7% në vit nga viti 2018 në 2022. Por siç qëndrojnë gjërat, këto janë vetëm parashikime, falë goditjes nga COVID-2020.

         Çfarë janë bastet sportive?
         Pse të bëni baste në sport?

         Pse të bëni baste në sport?

         Ndërsa numrat e mësipërm janë mbresëlënës, ata lënë pas një pyetje të rëndësishme për t'u menduar; pse bastet sportive janë kaq të përhapura?

         Ndërsa ka përgjigje të shumta për këtë pyetje, ajo kryesore qëndron në thjeshtësinë. Vendosja e një basti sportiv është relativisht e thjeshtë, pavarësisht nëse jeni një lojtar i ri apo me përvojë. Siç u tha më parë, bastorët thjesht duhet të zgjedhin një rezultat të ngjarjes, të vendosin një bast dhe të luten për më të mirën.

         Megjithatë, këto tregje shkojnë më thellë sesa parashikimi i fitoreve, barazimeve dhe humbjeve. Kjo është edhe një arsye tjetër pse bastet sportive gëzojnë popullaritet të jashtëzakonshëm. Përveç fitimeve dhe basteve të parave, bastorët gëzojnë gjithashtu tregje si mbi/nën, handikape aziatike, shanse të dyfishta dhe baste gjysmë-kohë/kohë të plotë.

         Pa harruar bast live ose bastet në lojë, të cilat i lejojnë lojtarët të bastojnë në ndeshjet e drejtpërdrejta.

         Është gjithashtu e vetëkuptueshme se bastet për sportet janë një aktivitet argëtimi miqësor për xhepin. Sot, mijëra bastevënës të ligjshëm u lejojnë bastorëve të aksionojnë me aq pak sa 0,50 dollarë ose deri në 50,000 dollarë. Kjo do të thotë që të dy ata që kanë dhe ata që nuk kanë mund të marrin pjesë me lehtësi në aktivitet pa i prishur llogaritë e tyre bankare. Në përgjithësi, industria e basteve sportive është vetëm fillimi.

         Pse të bëni baste në sport?
         Si të bastoni në sport?

         Si të bastoni në sport?

         Duke supozuar se tani jeni gati për të vënë bast në sport, çfarë më pas? Së pari, gjeni librin më të mirë dhe krijoni një llogari. Rezervativi mund të kërkojë informacione jetike si emrat e vërtetë, adresa e vendbanimit, numri i telefonit, numri i ID-së dhe më shumë përpara se llogaria të bëhet aktive. Më pas, vazhdoni të kërkoni bonusin e mirëseardhjes. Në disa libralidhës, një kod promocional mund të jetë i nevojshëm për të aktivizuar shpërblimin.

         Por përpara se të zhytesh në ujërat e basteve, është e rëndësishme të mësoni llojet e ndryshme të shanset dhe si t'i llogaritni ato. Shanset janë ato që përcaktojnë shumën që bastorët mund të fitojnë në një bast të caktuar. Në mënyrë tipike, shanset vijnë në formatet dhjetore, fraksionale ose amerikane. Pra, mësoni se si funksionojnë këto shanse.

         Për më tepër, mësoni llojet e ndryshme të basteve dhe merrni një kontroll prej tyre. Për shembull, di dallimin midis basteve të përhapjes së pikëve dhe bastet e linjës së parave. Gjithashtu, mësoni diçka për totalet dhe paraqitjet e para, si dhe ngacmuesit dhe kënaqësitë. Vetëm vini re se disa baste mund të jenë paksa komplekse për t'u kuptuar.

         Si të bastoni në sport?
         A janë të ligjshme bastet sportive në internet?

         A janë të ligjshme bastet sportive në internet?

         Pyetje e mirë! Po, vendosja e basteve sportive është absolutisht e ligjshme, në varësi të vendit. Me fjalë të tjera, bastet mund të jenë të ligjshme, të paligjshme ose të parregulluara.

         Një treg ligjor i basteve sportive është një mjedis ku qeveria rregullon bastet. Një shembull i mirë është MB, ku Komisioni i lojërave të fatit mbikëqyr të gjitha aktivitetet e basteve. Operatorët ndërkombëtarë mund të aplikojnë për licenca në tregje të tilla me kusht që t'u përmbahen rregullave të përcaktuara.

         Siç sugjeron emri, një treg i paligjshëm bastesh është vendi ku shteti ose autoriteti ndalon çdo formë bastesh në internet. Në Singapor, për shembull, vendosja e basteve sportive në bastet në tokë ose në internet është e ndaluar. Një vend tjetër janë Emiratet e Bashkuara Arabe (Emiratet e Bashkuara Arabe), ku një dënim i ashpër pret këdo që shpallet fajtor për pjesëmarrje në çdo formë të lojërave të fatit.

         Së fundi, tregjet e parregulluara të basteve janë vende që i lënë bastet sportive online në një zonë gri. Për shembull, Japonia dhe India kanë ligje të rrepta për lojërat e fatit, por nuk prekin askund sportin. Vende të tilla janë zakonisht një strehë për shumicën e vendeve të basteve në det të hapur ose ndërkombëtare.

         Është edhe më mirë të luash në këto tregje për shkak të grupit të madh të basteshkruesve online të klasit të lartë për të zgjedhur.

         A janë të ligjshme bastet sportive në internet?
         Baste ligjore sportive në internet

         Baste ligjore sportive në internet

         Është e rëndësishme të vini bast në një libër sportiv të licencuar, qoftë në një mjedis të rregulluar apo të parregulluar. Por si e dimë se një libër sportiv është i besueshëm? Më poshtë janë disa shenja kontrolli:

         • Informacioni i licencimit: Kjo është padyshim rruga më e drejtpërdrejtë për të zbritur një rezervist të besueshëm. Një organ i ligjshëm vendas ose ndërkombëtar miraton faqet më të mira të lojërave të fatit. Për një rezervist në det të hapur, ai duhet të licencohet nga UKGC, MGA, Autoriteti Suedez i Kumarit, e kështu me radhë. Informacioni duhet të jetë i disponueshëm në fund të faqes kryesore.
         • Protokolli i sigurisë: Siguria në internet kërkon më shumë sesa thjesht të luash në një bastvënës të licencuar. Kjo për shkak se mashtruesit në internet po punojnë gjithmonë gjatë gjithë kohës për të minuar të dhënat personale dhe financiare. Prandaj, platformat më të mira të basteve duhet të jenë të koduara SSL (Secure Socket Layer). Për ta konfirmuar këtë, shikoni nëse lidhja e URL-së së faqes së basteve ka një shenjë me dry.
         • Menyra pagese: Nuk ka kuptim të vendosesh për një bastushkë me të një sërë metodash bankare. Sot, ka dhjetëra opsione bankare në internet dhe madje edhe kriptovaluta që mund të ofrojë një rezervist. Por jo të gjitha metodat bankare janë të njëjta. Luaj vetëm në një faqe që ofron opsione të besueshme si PayPal, Neteller, Skrill, Visa, MasterCard, etj.
         • Mbështetja e klientit: Uebsajtet ligjore të basteve zakonisht kanë pak për të fshehur. Si i tillë, ekipi i tyre mbështetës është gjithmonë i disponueshëm 24/7 dhe në shumë kanale. Ata ofrojnë mbështetje përmes bisedës live, mediave sociale, emailit dhe telefonit. Nëse është e mundur, mbështetja duhet të jetë e disponueshme në shumicën e gjuhëve ndërkombëtare për t'u kujdesur për lojtarët në det të hapur.
         • Vlerësimet e përdoruesve: Një libralidhës sportiv mund të shënojë të gjitha kutitë e mësipërme, por të dështojë në një; reputacioni i lojtarit. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të merrni informacion të dorës së parë nga njerëzit që kanë përdorur më parë librat sportiv. Pikërisht atëherë do të njihni veçoritë thelbësore si shanset e disponueshme, tregjet, kohëzgjatja e transaksionit, cilësia e shërbimit dhe më shumë.
         Baste ligjore sportive në internet
         Këshilla dhe truket e basteve sportive

         Këshilla dhe truket e basteve sportive

         Mësoni shanset dhe zgjedhja e një libri sportiv të rregulluar është një fillim i mirë. Por për të qenë një lojtar i suksesshëm i basteve sportive, ka disa gjëra për të bërë.

         Së pari, aftësitë e thella kërkimore janë të nevojshme në një industri ku rezervistët shqyrtojnë shumë faktorë përpara se të vendosin shanset. Duke supozuar se jeni një adhurues i golfit, shikoni faktorë si plani i fushës, moti, forma e lojtarit dhe statistika të tjera. Shikoni, bastet nuk kanë të bëjnë vetëm me fat.

         Ndërkohë, shmangni çdo paragjykim personal kur hulumtoni. Është e kuptueshme të kesh lidhje personale me një lojtar apo ekip të caktuar. Por për shkak se bastet në internet kanë të bëjnë me fitimin e parave, mos u mbështetni në emocione. Për shembull, cilat janë shanset që një Lewis Hamilton jashtë formës të përfundojë i pari në një Grand Prix të F1? Natyrisht, asnjë, megjithëse gjithçka është e mundur.

         Me e rendesishmja, krijoni një buxhet funksional për lojërat e fatit. Pse? Bërja e një bankroll siguron që bastet janë brenda kufijve tuaj. Merrni, për shembull, një bastdhënës që fiton 3000 dollarë në muaj.

         Në atë rast, ata mund të lënë mënjanë 10% të kësaj shume për aktivitete të lojërave të fatit. Tani vazhdoni të ndani $300 në njësi më të vogla për përdorim ditor ose javor. Mbani mend, është një ide e keqe të rrezikosh të gjithë bankrollin me një bast të vetëm.

         Këshilla dhe truket e basteve sportive
         Lojë e përgjegjshme

         Lojë e përgjegjshme

         Për ta përmbledhur, është jetike të mësosh diçka rreth lojërave të përgjegjshme. Siç u tha, krijimi i një bankrolli të lojërave do të shkojë shumë drejt mbrojtjes së bastorëve nga një rrëmujë financiare. Është gjithmonë një ide e keqe të luani kumar me paratë e destinuara për qiranë e shtëpisë, tarifat e shkollës, faturat e shtëpisë dhe gjëra të tjera thelbësore. Pra, vini bast vetëm me para që jeni mirë duke humbur.

         Përveç kësaj, mësoni të caktoni kohën e lojës tuaj dhe të dilni kur të jetë koha e duhur. Bastet mund të jenë argëtuese nganjëherë, me bastorët që e gjejnë veten duke kaluar orë të tëra në librari. Gjithashtu, ndjekja e humbjeve është mjaft e zakonshme, veçanërisht për lojtarët me pritshmëri të mëdha. Prandaj, vendosni një kohëmatës dhe dilni sa më shpejt që të fitoni një shumë të mirë ose të përjetoni një vrapim të humbur për të shmangur këta skenarë.

         Së fundi, kërkoni shpejt ndihmë në rast të ndonjë shenje të varësisë ndaj basteve. Bastet mund të jenë kaq të varur deri në një masë që disa lojtarë nuk arrijnë të kalojnë kohë me familjet e tyre. Të tjerë madje lanë fare punën e tyre. Për fat të mirë, bastorët ende mund të shijojnë bastet dhe aspekte të tjera të jetës së tyre duke e trajtuar kumarin si një aktivitet argëtimi. Mbani mend, fitoret mund të jenë shumë larg. Kështu, bast për argëtim.

         Lojë e përgjegjshme

         Të rejat e fundit

         Gjërat që duhen marrë parasysh kur vini bast në MMA
         2023-03-15

         Gjërat që duhen marrë parasysh kur vini bast në MMA

         Kur shumica e njerëzve mendojnë për bastet sportive, ata mendojnë për sportet më të spikatura, si futbolli, tenisi, basketbolli, etj. Megjithatë, artet marciale të përziera (MMA) janë rritur me shpejtësi në popullaritet kohët e fundit.

         A mund t'ju bëjë bastet të pasur?
         2023-01-18

         A mund t'ju bëjë bastet të pasur?

         Njerëzit në mbarë botën kënaqen duke vënë baste në ngjarje sportive vetëm për qëllime rekreative. Argëtimi është në emocionin e një fitoreje të mundshme. Kumarxhinjtë me përvojë do të kuptojnë se humbjet monetare janë shumë të mundshme. Nga ana tjetër, ka disa njerëz që arrijnë të arrijnë rregullisht një fitim të mirë duke vendosur baste të kujdesshme.

         Bast vs kumar
         2023-01-11

         Bast vs kumar

         Të thuash se kumari ka tërhequr masat që nga kohra të lashta është e vërtetë. Kjo për shkak të aspektit të rezultateve të pasigurta. Gjatë gjithë historisë së njerëzimit, njohja e rezultateve të së ardhmes ka qenë gjithmonë me interes, pavarësisht nëse ka të bëjë me jetën apo sportin e dikujt. Në përgjithësi, kumari është bast mbi rezultatin e një ngjarjeje.

         Gjysmëfinalet e Kupës së Botës 2022 FIFA - Argjentina kundër Kroacisë
         2022-12-12

         Gjysmëfinalet e Kupës së Botës 2022 FIFA - Argjentina kundër Kroacisë

         Java e fundit e Kupës së Botës FIFA 2022 është afër dhe vetëm 4 ekipe kanë mbetur!

         Mos i humb këto oferta me bonus

         1xBet
         1xBet
         100 dollarë
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin1xBet komento
         Betwinner
         Betwinner
         100 €
         Merr bonusinBetwinner komento
         22BET
         22BET
         300 dollarë
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin22BET komento
         Close