Gjithçka rreth basteve Volejbolli

Volejbolli është një nga lojërat më të njohura për njerëzit e të gjitha moshave në të cilën bastet zakonisht vendosen në rezultatin e lojërave, jo në performancën individuale të lojtarëve. Kjo do të thotë se parashikimi i fituesit është i vetmi faktor i rëndësishëm në bastet sportive online të volejbollit, pasi rezultatet nuk i ndikojnë në shumicën e rasteve.

Dy llojet e lojërave janë volejbolli në plazh dhe volejbolli i brendshëm. Secila anë zë njërën anë të rrjetës qendrore dhe topi nuk lejohet të kërcejë nga toka. Kur një skuadër gabon, një pikë i shkon skuadrës kundërshtare. Një ekip gjithashtu mund të fitojë pikë për lojën e vet.

Gjithçka rreth basteve Volejbolli
Flag

Libërbërësit më të mirë Volejbolli

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Bonus VolejbolliDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus Volejbolli100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

Bonus VolejbolliDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Kur lojtarët kërkojnë për basteshkruesi më i mirë në internet ata mund të supozojnë se kompanitë më të vjetra janë më të njohurat. Në fund të fundit, këto firma do të kenë ofruar baste të besueshme online për shumë vite. Megjithatë, ka një sërë projektesh premtuese që janë krijuar vetëm kohët e fundit. Një prej tyre është Wazamba, një degë e Araxio Development NV Kjo kompani është e mirënjohur për zotërimin e një numri të madh të markave të njohura të lojërave. Ajo themeloi Wazamba në mënyrë që të kthejë bastet në tregun sportiv.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini është një librari në internet që doli në skenë në vitin 2019. Faqja operohet nga Rabidi NV, ndërsa i përket gjithashtu kolektivit të njohur të lojërave të fatit Soft2Bet. Nomini ka numrin e licencës Curacao 8048/JAZ2016-064. Zyra e operatorit të sitit ndodhet në Nikosia, Qipro. Fillimisht, Nomini ishte fokusuar në ofrimin e përdoruesve të saj me lojëra argëtuese kazino. Megjithatë, tani është zgjeruar në fushën e basteve sportive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Bastet në internet Megapari përfshijnë opsione të gjera për bastore të rinj dhe me përvojë. Nga shpërblimet deri te mundësitë e basteve, lista sportive po qëndron kundër të tjerëve basteshkruesit online në treg. E njohur në të gjithë globin, platforma tërheq fansat me ngjarje sportive argëtuese dhe shanse bastesh konkurruese. Sidoqoftë, është faqja e internetit e platformave e lehtë për t'u përdorur, e cila tërheq biznesin e përsëritur.

  Bonus VolejbolliDeri në 300 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

  Bonus VolejbolliDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Libërbërësi në internet Rabona u krijua në vitin 2019. Soft2bet operon faqen. Kjo kompani ka zyra në Maltë, Ukrainë dhe Bullgari. Megjithatë, seksioni i faqes i fokusuar në bastet në sport ofrohet nga Altenar. Rabona është gjithashtu një krah i Araxio Development Company. Mbajtësi i licencës së tij është Tranello Group.

  Bonus VolejbolliDeri në $500 + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  I lançuar në vitin 2018, Kazino LibraBet po grumbullon një pjesë të konsiderueshme të tregut të librave sportiv nga basteshkruesit më të mirë në internet. Si një e preferuar në mesin e bastorëve të përditshëm të internetit, platforma njihet ndërkombëtarisht për opsionet e saj të basteve sportive në internet dhe bastet live online për turne dhe gara sportive. Popullariteti i tij në rritje është i dukshëm nga rishikimet në internet me 8/10 yje.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Malina Casino, dhe simotra e saj e internetit Malina Sports, ofron veprime të gjera bastesh duke përdorur softuerët kryesorë të industrisë, si NetEnt, iSoftBet dhe Quickspin. Që nga viti 2017, platforma po tërheq bastore që shijojnë kombinimin e eksitimit të kazinosë në internet dhe basteve sportive. Malina po afron entuziastët e lojërave nga të gjitha kombësitë duke ofruar opsione dhe gjuhë të ndryshme pagese. Duke operuar nën një licencë Curacao, numër 8048/JAZ, faqja e internetit është në pronësi të Araxio Development NV Duke arritur lojtarë në të gjithë botën, Malina vazhdon të sjellë oferta konkurruese në treg.

  Bonus VolejbolliDeri në 200 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Betfinal u krijua në 2013 si një platformë e lojërave të fatit në internet. Libri i sporteve dhe kazinoja janë dy ofertat kryesore nga operatori. Ofrohen gjithashtu një numër i madh shanse të tjera joshëse bastesh.

  Bonus Volejbolli20% Cashback
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  Paripesa u themelua në vitin 2019 dhe kompania është e bazuar kryesisht në ishullin Curacao, pavarësisht se është një faqe që synon lojtarët në Nigeri dhe vende të tjera afrikane. Autoritetet në Curacao kanë gjykuar se kompania plotëson të gjitha kërkesat për respektimin e ligjeve të lojërave të fatit atje dhe i kanë dhënë një licencë për të operuar.

  Bonus Volejbolli100% deri në 100 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Baza e basteve online Helabet u lançua si një faqe bastesh në vitin 2015. Vetë kompania u themelua që në vitin 2003. Bastet online Helabet synojnë kryesisht një treg afrikan. Në fakt, është faqja më e njohur për bastet në sport brenda Kenias. Vitet e fundit, bastet online të Helabet kanë arritur edhe lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar. Firma pranon kumarxhinj nga shumë vende të ndryshme dhe faqja kryesore është e disponueshme në 43 gjuhë. Këto përfshijnë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht, turqisht dhe spanjisht.

  Bonus VolejbolliKërkoni 300% bonusin tuaj të depozitës së parë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Si libri i ri sportiv në ueb, N1 Bet u sjell entuziastëve të sportit një mori opsionesh bastesh, të cilat rivalizojnë basteshkruesit më të mirë në internet. Që nga viti 2021, basteli sportiv ofron një avantazh konkurrues në bastet online duke ofruar një listë të gjerë të mundësive të basteve sportive në internet. Platforma është e licencuar në Curacao dhe operohet nga Dama NV, e cila siguron që lojtarët të bastojnë në një mjedis të rregulluar rreptësisht.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
  • Shërbimi VIP

  Faqja e internetit Zodiacbet është një konkurrent i ri në tregun e basteve sportive. Bastet online të Zodiacbet u publikuan së fundmi në vitin 2020. Kompania operohet nga Bellona NV, ndërsa vetë platforma mundësohet nga Delasport. Kumarxhinjtë do të gjykojnë bastebërësin më të mirë në internet bazuar në atë se sa i besueshëm është.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Ofron baste sportive
  • Pranon pagesa të sigurta
  • Mbështetje 24/7

  SilverPlay është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, SilverPlay është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Bonus VolejbolliMerrni bonusin tuaj të depozitës 200%.
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Konkurse
  • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Konkurse
  • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

  ThunderPick është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ThunderPick është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
  • Bonuset ekskluzive
  • Shanse të mëdha esport
  • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
  • Bonuset ekskluzive
  • Shanse të mëdha esport
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
  • Lojëra miqësore me celular
  • Opsione të shumta pagese

  Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Bonus Volejbolli100% bonus sportiv i mirëseardhjes
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular

  Roku është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Roku është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

  Loot.bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Loot.bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Bonus VolejbolliDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     1Bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1Bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Bonus VolejbolliDeri në 600 €
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Jupi Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jupi Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       PalmSlots Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, PalmSlots Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        1goodbet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1goodbet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Justbit është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Justbit është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          FreshBet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, FreshBet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë

           Slotimo është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Slotimo është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • 150% bonus mirëseardhjeje
           • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • 150% bonus mirëseardhjeje
           • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

           VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbështetje 24 orëshe
           • Programi i gjerë i bonusit
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbështetje 24 orëshe
           • Programi i gjerë i bonusit

           IZZI Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, IZZI Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus VolejbolliDeri në 100% + 500 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje 24/7
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbi 5000 lojëra
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje 24/7
           • Verifikimi i shpejtë
           • Mbi 5000 lojëra

           Legzo Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Legzo Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Llogari shumëvalutore
           • Bonuset sportive
           • Kthim parash javor
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Llogari shumëvalutore
           • Bonuset sportive
           • Kthim parash javor

           ROX Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ROX Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus Volejbolli100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Bonus i madh i mirëseardhjes
           • Mbështetje 24/7
           • Platformë miqësore për celularin
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Bonus i madh i mirëseardhjes
           • Mbështetje 24/7
           • Platformë miqësore për celularin

           Fairspin.io është një platformë bastesh me fuqi blockchain, e krijuar në vitin 2018. Platforma ofron një libër sportiv dhe veçori të kazinosë në internet. Faqja e internetit është në pronësi të Techcore Holdings BV dhe ka një licencë nga Autoriteti Curacao. Me një audiencë dominuese në Kanada, Indonezi dhe pjesë të Evropës, disponueshmëria e kriptomonedhës hap dyert për lojtarë të tjerë në mbarë botën. Faqja e basteve ofron sporte nga ofruesit e programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Play'n Go, Hacksaw Gaming, Bgaming dhe 78 të tjerë. Sajti krenohet me sporte dhe sporte të ndryshme ku mund të vini bast, duke përfshirë futbollin, hendbollin, basketbollin, tenisin dhe shumë më tepër. Ky rishikim i basteve Fairspin do të nxjerrë në pah të gjitha tregjet dhe lojërat e basteve të disponueshme në Fairspins.

           Bonus VolejbolliBonus i mirëseardhjes deri në 100%
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
           • Shpërblimet e gjeneralëve
           • Zgjedhje e madhe pagesash
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
           • Shpërblimet e gjeneralëve
           • Zgjedhje e madhe pagesash

           Brazino777 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Brazino777 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Bonuset javore
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Në dispozicion bastet sportive
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Bonuset javore
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Në dispozicion bastet sportive

           Cetus Games është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Cetus Games është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus Volejbolli100% deri në 500 dollarë
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Mënyrat lokale të pagesës
           • Mbështetje për klientët 24/7
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Mënyrat lokale të pagesës
           • Mbështetje për klientët 24/7

           bet O bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, bet O bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
           • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
           • Dizajn miqësor për celularin
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
           • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
           • Dizajn miqësor për celularin

           Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

           Bonus Volejbolli100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Mijëra lojëra
           • Baste sportive dhe esports
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje për klientët 24/7
           • Mijëra lojëra
           • Baste sportive dhe esports

           Bastet sportive janë një nga aktivitetet e lojërave të fatit që fitoi vazhdimisht tërheqje në mbarë botën dhe faqet e lojërave të fatit po hapen vazhdimisht për të përmirësuar përvojën. Një nga faqet e basteve që përpiqet të ofrojë një gamë të plotë shërbimesh është Bankonbet. Bankonbet është një platformë bastesh e vitit 2022 në pronësi të Rabidi NV, një kompani lojrash me më shumë se 15 faqe lojrash online. Bankonbet ofron një libër sportiv të pasur dhe të gjerë dhe kazino online për lojtarë nga vende të ndryshme.

           Bonus VolejbolliDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Mbështetje e bisedës live 24/7
           • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
           • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Mbështetje e bisedës live 24/7
           • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
           • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

           Richy është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Richy është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

           Bonus VolejbolliBast javor falas në tenis
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Temë e butë
           • Kazino fituese e çmimeve
           • Lojëra elektronike ekskluzive
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Temë e butë
           • Kazino fituese e çmimeve
           • Lojëra elektronike ekskluzive

           Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

           Bonus VolejbolliBast Falas për Anëtarët e Rinj
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Marka më e mirë
           • Libri historik sportiv
           • Tërheqje të pakufizuara
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Marka më e mirë
           • Libri historik sportiv
           • Tërheqje të pakufizuara

           Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

           Bonus VolejbolliDeri në 20 € + Rritja e Energjisë
           Shfaq më pakShfaq më shumë
           • Libri sportiv
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Promovime të shpeshta
           Shfaq më pak
           Shfaq më shumë
           • Libri sportiv
           • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
           • Promovime të shpeshta

           EnergyCasino është një kazino në internet që përmban qindra lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një libër sportiv gjithëpërfshirës. Është anëtare e Bashkimit Evropian dhe ka licenca të lëshuara nga UKGC (Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar) dhe MGA (Autoriteti i Kumarit të Maltës). Baza e saj është në Maltë, dhe ndërsa operon shumë në vend, ajo ka lirinë për të kryer operacione jashtë MB dhe në zona të tjera të botës.

           Shfaq më shumë
           Shfaq më pak
           Bazat e basteve të volejbollit

           Bazat e basteve të volejbollit

           Volejbolli ka qenë i popullarizuar në mbarë botën midis lojtarëve, spektatorëve dhe basteve sportive. Loja me ritëm të shpejtë është e përshtatshme për ushtrime kardio, argëtuese për të vëzhguar dhe një sport emocionues për të luajtur bixhoz live dhe para lojës.

           Në këtë sport, bastet zakonisht vendosen në rezultatin e një loje, jo në performancën e një lojtari të vetëm. Kjo i jep rëndësi parashikimit të ekipit fitues, pasi rezultatet në përgjithësi nuk ndikojnë në shumicën e dukurive.

           Ekzistojnë dy lloje të ndryshme të volejbollit: volejbolli në plazh dhe volejbolli i brendshëm. Për të luajtur lojën, çdo ekip merr një anë të ndryshme të rrjetës dhe lojtarëve u kërkohet të godasin topin mbi rrjetë, duke mos e lënë kurrë atë të prekë tokën. Një ekip fiton një pikë kur tjetri bën një gabim ose me lojën e tij.

           Njohuri të forta të lojës dhe a strategji e besueshme e basteve janë vetëm dy elementë që mund të ndihmojnë për të kontribuar në nivelin tuaj të suksesit kur bëhet fjalë për marrjen e një pagese. Suksesi në planin afatgjatë nuk është i lehtë, por padyshim që është i arritshëm nëse e zbatoni veten si duhet.

           Përgjatë këtij udhëzuesi, ne do të përshkruajmë se çfarë përfshin bastet në volejboll. Gjithashtu do ofrojnë këshilla dhe strategji, e cila duhet të ndihmojë në formimin e lojës suaj të basteve.

           Bazat e basteve të volejbollit
           Çfarë është basti i volejbollit?

           Çfarë është basti i volejbollit?

           Ndeshjet luhen në grupe që kanë një numër të caktuar pikësh. Skuadra e parë që ka marrë 21 pikë është kampione në volejboll në sallë. Për volejbollin në plazh, një ekip duhet të arrijë 25. Pikët mund të merren nëse topi kërcen në tokën e zonës së ekipit kundërshtar ose nëse një top goditet jashtë kufijve.

           Nëse një anëtar i grupit të kundërt godet rrjetën qendrore, volejbolli nuk kthehet përsëri mbi rrjetë, ose nëse një anëtar i ekipit kundërshtar e kap topin, fitohen pikë. Përveç kësaj, nëse ka një shkelje të vijës së kufirit nga skuadra kundërshtare gjatë shërbimit të topit, ata do të shënojnë një pikë.

           Bastet e volejbollit kanë vazhduar të rriten në popullaritet, duke u vënë re nga numri i turneve ndërkombëtare dhe rritja e basteve. Tani është një sport jashtëzakonisht popullor në mbarë botën, me rritjen e faqeve të internetit të basteve të volejbollit të disponueshme për njerëzit që të vendosin baste.

           Njerëzit janë gjithashtu më të njohur me lojën, gjë që ka çuar në kumar më shpesh. Popullariteti i basteve të volejbollit po rritet për shkak të disponueshmërisë së më shumë kazinove në internet, transmetimeve televizive dhe mbulimeve të tjera mediatike të sportit.

           Aktualisht, bastet sportive online e kanë bërë edhe më të përhapur lojën e fatit në volejboll. Individët mund të rrezikojnë në bizneset e basteve jashtë shtetit dhe të fitojnë fitimet e tyre menjëherë. Edhe kompanitë e basteve kanë zgjeruar tregjet duke ofruar baste të drejtpërdrejta në lojë, arkëtimet dhe lojërat dhe ligat virtuale të volejbollit.

           Çfarë është basti i volejbollit?
           Si të vini bast në volejboll

           Si të vini bast në volejboll

           Bixhozi në volejboll ka filluar që nga fillimi i viteve 1900, kur bastet mund të bënin bast në ngjarje sportive, duke përfshirë volejbollin. Shumica e bastorëve që mund të kenë bërë baste në atë kohë ishin aristokratë ose politikanë të pasur; megjithatë, nuk ekzistojnë të dhëna për ndonjë lojë që luhet për para.

           Pse është ky rasti? Epo, mund të jetë sepse nuk është aq intensiv sa sportet si basketbolli apo bejsbolli. Megjithatë, në ditët e sotme, ajo vazhdon të rritet në popullaritet, veçanërisht tek të rinjtë. Është e lehtë për të gjetur faqe të ndryshme interneti që ofrojnë baste volejbolli.

           Për më tepër, është një formë më e lirë e kumarit sesa sportet më të kushtueshme, duke përfshirë futbollin dhe futbollin.

           Këtu është përbërja e basteve:

           1. Regjistrohuni në një faqe bastesh që ofron baste volejbolli dhe bëni një depozitë.
           2. Zgjidhni ngjarjen e volejbollit për të cilën dëshironi të vini bast.
           3. Zgjidhni skuadrën ku dëshironi të bastoni.
           4. Zgjidhni një shumë të aksioneve.
           5. Vendos një bast.

           Bastet për volejboll të brendshëm ose në plazh janë shumë të ngjashme. Pak këshilla për baste sportive për lloje të ndryshme bastesh përfshijnë:

           • Lloji më i thjeshtë i basteve është kur një lojtar vë bast për skuadrën që mendon se do të fitojë ndeshjen. Ka dy skuadra për lojë: në shtëpi dhe jashtë, të shënuara si 1 dhe 2. Pasi të zgjedhë shanset, një bast mund të vendosë një bast duke u bashkuar me kunjin.
           • Një bast më emocionues është ai në të cilin ka një handikap, i cili përdoret për të rritur shanset në një ndeshje që favorizon një ekip.
           • Një lloj i tretë është ku një bast mund të vë bast për pikët e shënuara në të gjithë periudhën e lojës. Një tjetër variacion është kur bastdhënësi i volejbollit jep një numër specifik dhe një lojtar duhet të parashikojë nëse numri i kompleteve të plota do të kalojë ose do të jetë më i vogël.
           Si të vini bast në volejboll
           Llogaritja e koeficienteve të basteve të volejbollit

           Llogaritja e koeficienteve të basteve të volejbollit

           Bastet e linjës së parave janë për lojtarët që duan të vënë bast se cila skuadër do të fitojë lojën. Mund të ketë tre formate të ndryshme: plus/minus, dhjetore dhe fraksion.

           Kur bëhet fjalë për lojtarët më të rinj, shanset plus/minus mund të jenë më të vështira për t'u kuptuar. Megjithatë, ata shpejt bëhen të preferuarit e shumicës së bastorëve. Një numër pozitiv tregon humbjen, dhe një numër negativ është për të preferuarin.

           Për të dobëtin, numri është se sa një lojtar mund të fitojë në një bast 100$. Favoriti është se sa duhet të rrezikojë një lojtar për të fituar 100 dollarë. Për shembull, le të themi se një lojtar po shikon një lojë midis Chicago Icemen dhe Phoenix Ascension, dhe Chicago është -150 dhe Phoenix është +140.

           Çikago llogaritet të fitojë, kështu që një lojtar duhet të vë bast 150 dollarë për të fituar 100 dollarë. Phoenix është humbja, kështu që një lojtar që vë bast 100 dollarë do të merrte 140 dollarë.

           Shanset dhjetore shprehen me një numër dhjetor, si p.sh. 2.55. Kjo do të thotë se çdo bast që një lojtar shumëzohet me 2.55, të cilin ai do ta marrë nëse basti i tij fiton.

           Shanset e fraksioneve janë konfuze dhe duken si 11/1 ose 21/38. Numri në të majtë përfaqëson shumën që një lojtar mund të fitojë, dhe numri në të djathtë tregon pjesën që duhet të rrezikojë një lojtar. Për shembull, shanset 10/1 do të paguanin 100 dollarë për një bast 10 dollarë. Ky format zakonisht përdoret vetëm për baste më të konsiderueshme, por një lojtar mund ta shohë atë herë pas here në linjën e parave.

           Për një ndarje të thjeshtë, shanset e basteve janë numrat e një përqindjeje të një sfiduesi. Për shembull, nëse një lojtar ka shanse një (të preferuar), loja është më e lehtë për ta sesa për një lojtar me shanse 10.

           Kjo do të thotë që për bastorët, sa më shumë shanse, aq më shumë do të fitojnë. Pra, bast mbi një të dobët është me rrezik të lartë; prandaj, kthimet janë më të mira.

           Shanset e linjës së parave kanë një shenjë "+" ose "-" përpara numrave. Të preferuarat kanë shanse "-" ndërsa të dobëtit kanë shanse "+". Një fitues merr aksionin e tij plus sasinë e treguar në linjën e parave.

           Llogaritja e koeficienteve të basteve të volejbollit
           Llojet e basteve të volejbollit

           Llojet e basteve të volejbollit

           Ka disa baste të ndryshme ku një lojtar mund të vë bast në volejboll. Lexoni për të mësuar më shumë rreth tyre.

           Bast i ndeshjes

           Një bast ndeshjeje është një bast se cila skuadër mendoni se do ta fitojë ndeshjen. Së pari duhet të drejtoheni te një libër sportiv dhe të identifikoni konkurrencën e volejbollit ku dëshironi të vini bast për të vendosur një bast ndeshjeje. Më pas, gjeni se cilën lojë dëshironi të gjurmoni. Këtu, ju mund të shihni ekipin "vendas" në të majtë dhe skuadrën "miqësore" në të djathtë.

           Volejbolli nuk ka barazime, kështu që mund të vini bast vetëm në një ekip. Kur të jeni gati, klikoni mbi shanset, futni shumën ku dëshironi të vini bast dhe më pas klikoni "Vendosni bast". Nëse ekipi juaj fiton, ju fitoni!

           Bast Handicap

           Një handikap është një bast brenda ndeshjes, duke ndihmuar që loja të jetë më tërheqëse. Hendikapi përdoret në bastet sportive për të rritur shanset në një lojë të njëanshme. Pra, një libër sportiv do të krijojë një handikap ku një ekip do të duhet të fitojë me një deficit të përzgjedhur. Ju mund të vini bast në Icemen për të fituar me një handikap -2.5, që do të thotë se ata duhet të fitojnë ndeshjen 3-0 në sete që basti juaj të fitojë!

           Totali i pikëve

           Ju gjithashtu mund të vini bast për pikët totale në volejboll të brendshëm dhe në plazh, ku mund të merrni me mend sa pikë do të shënoni gjatë lojës. Mos harroni se ndeshjet e volejbollit të mbyllur zhvillohen në pesë grupe, ndërsa ato zhvillohen vetëm në tre grupe në volejboll plazhi.

           Ekzistojnë edhe këto lloje bastesh:

           • Rezultati i përgjithshëm
           • Vendosni bast
           • Bastet e turneut
           Llojet e basteve të volejbollit
           Kuptimi i shanseve të basteve të volejbollit

           Kuptimi i shanseve të basteve të volejbollit

           • Shanset dhjetore: Pasi të keni vendosur një bast, kthimi i pritur pasqyrohet në koeficientet dhjetore. Kjo do t'ju tregojë aksionet tuaja, si dhe fitimin.
           • Shanset thyesore: Shuma që mund të fitoni tregohet si fraksion, e cila nga ana tjetër varet nga shuma që keni vënë bast.
           • Shanset Amerikane: Numri do të jetë ose pozitiv, duke treguar fitimin e pritur në një bast, ose negativ, duke treguar se sa duhet të vini bast për të fituar një shumë të caktuar.

           Loja ndikohet nga probabilitetet. Këto janë shprehur si shifra përqindjeje, që do të thotë se një probabilitet 50% është 0.5. Nëse jepet si probabilitet 4/6, do të thotë 60% shanse për të fituar, pra 6 pjesëtuar me shumën e 4 dhe 6.

           Kuptimi i shanseve të basteve të volejbollit
           Mos vini bast në Hype

           Mos vini bast në Hype

           Për shkak se volleyall është një sport shumë i njohur bastesh, është e lehtë për një bastues që të vendosë bastet e një tjetri më të mirë, duke besuar se ai duhet të dijë të gjitha gjërat nëse është duke vënë baste për këtë sport. Megjithatë, nuk është gjithmonë kështu.

           Është e rëndësishme që bastorët të fitojnë njohuritë e tyre për lojën dhe ndeshjen aktuale dhe të mos ndjekin atë që mund të spekulojë turma. Vetëm për shkak se turma mund të brohorasë një emër nuk do të thotë se kush do ta fitojë ndeshjen.

           Është gjithashtu e rëndësishme të pranohet se ndërsa statistikat dhe stilet e lojës janë të rëndësishme, çdo ekip ka pikat e veta të forta dhe të dobëta. Kjo do të thotë se ndërsa një ekip mund të ketë fituar 10 ndeshjet e fundit, nëse përballet me një ekip tjetër me një stil loje të ndryshëm nga ai që ka, ata mund të humbasin.

           Kur bastorët shikojnë shanset e tyre, ata duhet të marrin në konsideratë stile të ndryshme të lojës dhe nëse dy skuadra kanë shkuar ballë për ballë në të kaluarën.

           Marrëveshje kryesore

           • Njihuni me ekipet e volejbollit dhe statistikat e tyre
           • Sigurohuni që të dini shanset e ndryshme të basteve
           • Konsideroni të dyja ndeshjet e volejbollit të brendshëm dhe të plazhit për të bastuar
           Mos vini bast në Hype

           Mos i humb këto oferta me bonus

           1xBet
           1xBet
           100 dollarë
           Metodat e depozitimit
           SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
           Merr bonusin1xBet komento
           Betwinner
           Betwinner
           100 €
           Merr bonusinBetwinner komento
           22BET
           22BET
           300 dollarë
           Metodat e depozitimit
           SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
           Merr bonusin22BET komento
           Close