Gjithçka rreth basteve Snooker

Snooker është një sport me një ngjashmëri të madhe me bilardo dhe e ka origjinën në Mbretërinë e Bashkuar. Tani luhet në të gjithë botën dhe është një nga lojërat më të njohura. Është një sport tipik që luhet në një tavolinë me xhepa. Objekti i lojës është të shënojë më shumë topa se kundërshtari duke i goditur topat në mënyrë që ata të godasin me një pjesë të topit sugjerues të lojtarit.

Një lojtar do të ketë shenjat dhe topat e tij në njërën anë të tabelës, ndërsa kundërshtari i tij do të ketë shenjat dhe topat e tij në anën tjetër.

Gjithçka rreth basteve Snooker
Flag

Libërbërësit më të mirë Snooker

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Bonus SnookerDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus Snooker100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

Bonus SnookerDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Kur lojtarët kërkojnë për basteshkruesi më i mirë në internet ata mund të supozojnë se kompanitë më të vjetra janë më të njohurat. Në fund të fundit, këto firma do të kenë ofruar baste të besueshme online për shumë vite. Megjithatë, ka një sërë projektesh premtuese që janë krijuar vetëm kohët e fundit. Një prej tyre është Wazamba, një degë e Araxio Development NV Kjo kompani është e mirënjohur për zotërimin e një numri të madh të markave të njohura të lojërave. Ajo themeloi Wazamba në mënyrë që të kthejë bastet në tregun sportiv.

Bonus SnookerDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

Bonus SnookerDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion

Libërbërësi në internet Rabona u krijua në vitin 2019. Soft2bet operon faqen. Kjo kompani ka zyra në Maltë, Ukrainë dhe Bullgari. Megjithatë, seksioni i faqes i fokusuar në bastet në sport ofrohet nga Altenar. Rabona është gjithashtu një krah i Araxio Development Company. Mbajtësi i licencës së tij është Tranello Group.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Lojërat më të fundit në ofertë
 • Bonuset bujare të mirëseardhjes
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Lojërat më të fundit në ofertë
 • Bonuset bujare të mirëseardhjes
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

Malina Casino, dhe simotra e saj e internetit Malina Sports, ofron veprime të gjera bastesh duke përdorur softuerët kryesorë të industrisë, si NetEnt, iSoftBet dhe Quickspin. Që nga viti 2017, platforma po tërheq bastore që shijojnë kombinimin e eksitimit të kazinosë në internet dhe basteve sportive. Malina po afron entuziastët e lojërave nga të gjitha kombësitë duke ofruar opsione dhe gjuhë të ndryshme pagese. Duke operuar nën një licencë Curacao, numër 8048/JAZ, faqja e internetit është në pronësi të Araxio Development NV Duke arritur lojtarë në të gjithë botën, Malina vazhdon të sjellë oferta konkurruese në treg.

Bonus SnookerDeri në 200 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme

Betfinal u krijua në 2013 si një platformë e lojërave të fatit në internet. Libri i sporteve dhe kazinoja janë dy ofertat kryesore nga operatori. Ofrohen gjithashtu një numër i madh shanse të tjera joshëse bastesh.

Bonus Snooker20% Cashback
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live

Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin

Paripesa u themelua në vitin 2019 dhe kompania është e bazuar kryesisht në ishullin Curacao, pavarësisht se është një faqe që synon lojtarët në Nigeri dhe vende të tjera afrikane. Autoritetet në Curacao kanë gjykuar se kompania plotëson të gjitha kërkesat për respektimin e ligjeve të lojërave të fatit atje dhe i kanë dhënë një licencë për të operuar.

Bonus Snooker100% deri në 100 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive

Baza e basteve online Helabet u lançua si një faqe bastesh në vitin 2015. Vetë kompania u themelua që në vitin 2003. Bastet online Helabet synojnë kryesisht një treg afrikan. Në fakt, është faqja më e njohur për bastet në sport brenda Kenias. Vitet e fundit, bastet online të Helabet kanë arritur edhe lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar. Firma pranon kumarxhinj nga shumë vende të ndryshme dhe faqja kryesore është e disponueshme në 43 gjuhë. Këto përfshijnë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht, turqisht dhe spanjisht.

Bonus SnookerKërkoni 300% bonusin tuaj të depozitës së parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive

Si libri i ri sportiv në ueb, N1 Bet u sjell entuziastëve të sportit një mori opsionesh bastesh, të cilat rivalizojnë basteshkruesit më të mirë në internet. Që nga viti 2021, basteli sportiv ofron një avantazh konkurrues në bastet online duke ofruar një listë të gjerë të mundësive të basteve sportive në internet. Platforma është e licencuar në Curacao dhe operohet nga Dama NV, e cila siguron që lojtarët të bastojnë në një mjedis të rregulluar rreptësisht.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
 • Shërbimi VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
 • Shërbimi VIP

Faqja e internetit Zodiacbet është një konkurrent i ri në tregun e basteve sportive. Bastet online të Zodiacbet u publikuan së fundmi në vitin 2020. Kompania operohet nga Bellona NV, ndërsa vetë platforma mundësohet nga Delasport. Kumarxhinjtë do të gjykojnë bastebërësin më të mirë në internet bazuar në atë se sa i besueshëm është.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Ofron baste sportive
 • Pranon pagesa të sigurta
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Ofron baste sportive
 • Pranon pagesa të sigurta
 • Mbështetje 24/7

SilverPlay është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, SilverPlay është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

Bonus Snooker100% bonus sportiv i mirëseardhjes
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular

Roku është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Roku është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Bonus SnookerDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    1Bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1Bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Bonus SnookerDeri në 600 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Jupi Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jupi Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      PalmSlots Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, PalmSlots Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       1goodbet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1goodbet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Justbit është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Justbit është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         FreshBet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, FreshBet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          Slotimo është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Slotimo është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit

          IZZI Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, IZZI Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus SnookerDeri në 100% + 500 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbi 5000 lojëra
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbi 5000 lojëra

          Legzo Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Legzo Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus Snooker100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Bonus i madh i mirëseardhjes
          • Mbështetje 24/7
          • Platformë miqësore për celularin
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Bonus i madh i mirëseardhjes
          • Mbështetje 24/7
          • Platformë miqësore për celularin

          Fairspin.io është një platformë bastesh me fuqi blockchain, e krijuar në vitin 2018. Platforma ofron një libër sportiv dhe veçori të kazinosë në internet. Faqja e internetit është në pronësi të Techcore Holdings BV dhe ka një licencë nga Autoriteti Curacao. Me një audiencë dominuese në Kanada, Indonezi dhe pjesë të Evropës, disponueshmëria e kriptomonedhës hap dyert për lojtarë të tjerë në mbarë botën. Faqja e basteve ofron sporte nga ofruesit e programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Play'n Go, Hacksaw Gaming, Bgaming dhe 78 të tjerë. Sajti krenohet me sporte dhe sporte të ndryshme ku mund të vini bast, duke përfshirë futbollin, hendbollin, basketbollin, tenisin dhe shumë më tepër. Ky rishikim i basteve Fairspin do të nxjerrë në pah të gjitha tregjet dhe lojërat e basteve të disponueshme në Fairspins.

          Bonus Snooker100% deri në 150 €
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Opsione të shumta pagese
          • Mbështetje 24/7 e disponueshme
          • Shumëllojshmëri lojërash

          Ndërsa bota e lojërave të fatit vazhdon të zgjerohet, disa hyrje të reja krijojnë përvoja të shkëlqyera për bastorët. Një nga këto platforma bastesh është Zotabet, një libër sportiv miqësor ndaj kriptove, i zotëruar dhe i drejtuar nga Hollycorn NV. Përveç të qenit një rezervist miqësor ndaj kriptove, bastorët mund të shijojnë pagesa pa probleme dhe një përvojë pa vonesa. Zotabet përmban një sasi mbresëlënëse sportesh dhe esporte nga një treg global, duke u dhënë bastorëve opsione të shumta. Ka një aplikacion të dedikuar celular që lejon lojtarët celularë të bastojnë ekskluzivisht në të gjitha ngjarjet sportive pa shumë sherr.

          Bonus SnookerBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Baste sportive dhe esports
          • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
          • Bonus bujar i mirëseardhjes
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Baste sportive dhe esports
          • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
          • Bonus bujar i mirëseardhjes

          Viti 2022 ishte një vit i frytshëm për komunitetin e lojërave të fatit, duke krijuar shumë site lojërash fati. Një nga këto platforma është Betibet, një kompani në pronësi të Dama NV dhe e regjistruar nën autoritetin e lojërave të Curacao. Bookie është i hapur për bastorët në mbarë botën që të bashkohen në argëtim dhe të fitojnë monedha ndërsa janë në të. Kjo platformë e basteve të kriptove u mundëson bastuesve të luajnë dhe të fitojnë duke përdorur monedha kripto ose fiat.

          Bonus SnookerBonus i mirëseardhjes deri në 100%
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
          • Shpërblimet e gjeneralëve
          • Zgjedhje e madhe pagesash
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
          • Shpërblimet e gjeneralëve
          • Zgjedhje e madhe pagesash

          Brazino777 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Brazino777 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
          • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
          • Dizajn miqësor për celularin

          Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

          Bonus Snooker100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Mijëra lojëra
          • Baste sportive dhe esports
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Mijëra lojëra
          • Baste sportive dhe esports

          Bastet sportive janë një nga aktivitetet e lojërave të fatit që fitoi vazhdimisht tërheqje në mbarë botën dhe faqet e lojërave të fatit po hapen vazhdimisht për të përmirësuar përvojën. Një nga faqet e basteve që përpiqet të ofrojë një gamë të plotë shërbimesh është Bankonbet. Bankonbet është një platformë bastesh e vitit 2022 në pronësi të Rabidi NV, një kompani lojrash me më shumë se 15 faqe lojrash online. Bankonbet ofron një libër sportiv të pasur dhe të gjerë dhe kazino online për lojtarë nga vende të ndryshme.

          Bonus SnookerDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje e bisedës live 24/7
          • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
          • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike

          Richy është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Richy është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus SnookerPaketa e mirëseardhjes 350% deri në 850€
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Sportet e disponueshme
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Turneu është për të fituar
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Sportet e disponueshme
          • Mbështetje për klientët 24/7
          • Turneu është për të fituar

          BetHeat është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, BetHeat është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          Bonus SnookerBast javor falas në tenis
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Temë e butë
          • Kazino fituese e çmimeve
          • Lojëra elektronike ekskluzive
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Temë e butë
          • Kazino fituese e çmimeve
          • Lojëra elektronike ekskluzive

          Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

          Bonus SnookerBast Falas për Anëtarët e Rinj
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara

          Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

          Bonus SnookerDeri në 20 € + Rritja e Energjisë
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Libri sportiv
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Promovime të shpeshta
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Libri sportiv
          • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
          • Promovime të shpeshta

          EnergyCasino është një kazino në internet që përmban qindra lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një libër sportiv gjithëpërfshirës. Është anëtare e Bashkimit Evropian dhe ka licenca të lëshuara nga UKGC (Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar) dhe MGA (Autoriteti i Kumarit të Maltës). Baza e saj është në Maltë, dhe ndërsa operon shumë në vend, ajo ka lirinë për të kryer operacione jashtë MB dhe në zona të tjera të botës.

          Shfaq më shumë
          Shfaq më pak
          Bazat e basteve Snooker

          Bazat e basteve Snooker

          Snooker është një sport që i ngjan më shumë bilardos. Ndërsa filloi në MB, tani luhet në mbarë botën dhe është ndër lojërat më të njohura. Ky sport sugjerues luhet në një tavolinë me xhepa dhe qëllimi i lojës është të shënosh më shumë topa se kundërshtari. Një lojtar godet topat në një mënyrë që godet një pjesë të topit sugjerues të lojtarit.

          Loja luhet nga një lojtar që ka shenjat dhe topat e tij në njërën anë të tryezës; ndërkohë, kundërshtari ka shenjat dhe topat e tij në anën tjetër.

          Bazat e basteve Snooker
          Çfarë është bast Snooker?

          Çfarë është bast Snooker?

          Bastet snooker filluan në fund të viteve 1800 kur kumari u legalizua Britania e Madhe. Ndeshjet e hershme u zhvilluan në hapësira publike të gjelbra, duke tërhequr shikuesit të vënë bast për rezultatin e çdo kuadri. Këto ndeshje u shndërruan shpejt në një sport me rregullat dhe rregulloret e tij, duke çuar në gara profesionale.

          Bastet Snooker kanë arritur kulmin e popullaritetit, me miliona që marrin pjesë në ndeshje çdo vit. Ndërsa snookeri nuk është aq popullor sa futbolli dhe sportet e tjera, favorizimi i tij vazhdon të zgjerohet çdo vit. Aktualisht, bastorët mund të marrin pjesë lloje të ndryshme bastesh, duke përfshirë bastet e ndeshjeve, bastet me handikap dhe tregjet, të cilat u lejojnë bastorëve të bastojnë se sa kohë do t'i duhet një lojtari të caktuar për të fituar një kornizë.

          Bastet snooker janë të përhapura në Mbretërinë e Bashkuar, pasi loja është transmetuar në TV që nga vitet 1960 dhe garat transmetohen drejtpërdrejt. Ndërsa popullariteti më i lartë i basteve në snooker u pa në pijet angleze, në ditët e sotme, shumica e aksioneve të basteve mbahen online.

          Bastet Snooker janë tani një argëtim i famshëm në mbarë botën pasi loja është rritur në popullaritet. Edhe pse nuk është sporti absolut më i popullarizuar për të bastuar, bastet në biliardo në internet janë mjaft të njohura, me lojtarë rekreativë dhe investitorë seriozë që marrin pjesë në baste.

          Çfarë është bast Snooker?
          Si të vini bast në Snooker

          Si të vini bast në Snooker

          Pra, si bën një bast bast në lojë biliardo? Basti më i drejtpërdrejtë është kur një lojtar parashikon se kush do të jetë fituesi. Ky lloj basti quhet bast ndeshjeje. Ekziston gjithashtu një bast i plotë, ku një lojtar mund të vë bast se cila është rruga e secilit pagues në kohën e shortit. Përveç kësaj, ka edhe bast të përhapur, ku një lojtar mund të parashikojë një ndeshje të saktë. Ky lloj bastesh është një nga llojet më të njohura të basteve.

          Një bast handikap është kur një lojtar favorizohet të fitojë nga pikët shtesë. Bastet me korniza përfshijnë korniza dhe sa janë fituar nga një lojtar. Në mënyrë të pafavorshme, përfshin gjithashtu sa shumë janë humbur. Lloji më emocionues i bastit është ai në të cilin një bast mund të vë bast në rezultatin e saktë që ata presin.

          Bastet online janë të disponueshme për lojtarët që të shikojnë ndeshjen në kohë reale dhe të vendosin baste ndërsa loja po ndodh. Një lojtar mund të shohë se ku po shkon loja dhe të vë bast për rezultatin e saj.

          Bastet online kanë përmirësuar ndjeshëm industrinë e basteve të biliardove. Ai është shtrirë në shumë pjesë të botës dhe është bërë disi një pikë hyrëse për bastore sportive. Për të vënë bast, gjithçka që duhet të bëjë një lojtar është të gjejë një faqe bastesh online që ofron biliardo në tregun e tyre. Më pas, lojtarët mund të hapin dhe ngarkojnë një llogari bastesh dhe të arrijnë menjëherë në bast.

          Përbërja e basteve biliardo:

          1. Regjistrohuni në një faqe bastesh që ofron baste biliardo dhe bëni një depozitë.
          2. Zgjidhni ngjarjen e snooker-it ku dëshironi të vini bast.
          3. Zgjidhni lojën snooker për të cilën dëshironi të vini bast.
          4. Zgjidhni një shumë të aksioneve.
          5. Vendos një bast.

          Bast live është zgjeruar në tregjet e snooker-it, veçanërisht në faqet e basteve online. Lojtarët mund të bastojnë për atë që shohin në këtë moment. Shanset për baste të tilla mund të ndryshojnë menjëherë, duke i bërë bastet edhe më emocionuese.

          Si të vini bast në Snooker
          Llogaritja e koeficienteve të basteve në Snooker

          Llogaritja e koeficienteve të basteve në Snooker

          Këtu është përbërja e thjeshtë: Shanset për bast janë probabiliteti që një ngjarje të ndodhë. Nëse diçka ka gjasa të ndodhë (p.sh. fiton skuadra e preferuar), ajo ka shanse më të ulëta dhe u paraqet bastorëve fitime të pakta. Shanset përcaktohen nga shumë faktorë, si forma, vijat e fitoreve, brezat e humbjeve dhe më shumë.

          Shanset e basteve përgjithësisht vlerësohen dhe ofrohen nga bastebërësit. Bastorët përfundojnë vetëm zgjedhjet e tyre bazuar në një ekzaminim ose intuitë të rafinuar. Shanset për një ndeshje të caktuar mund të modifikohen brenda javës ose periudhës së njësisë.

          Shanset mund të devijojnë midis vendeve të basteve, kështu që një lojtar duhet të bëjë kërkimin e tij. Megjithatë, diferenca është rrallë e rëndësishme, përveç nëse një lojtar është duke vënë bast një pasuri.

          Shanset e basteve të biliardove dhe të basteve sportive ndryshojnë shumë në libra të ndryshëm sportiv të biliardove. Bastet e Snooker janë në një format të pjesshëm ku shifrat shfaqen si 1/1, 1/4 dhe më shumë.

          Emëruesi tregon sasinë e parave që një lojtar dëshiron të vendosë. Numëruesi tregon shumën e fitimit. Pra, një bast prej 1/10 do të thotë që një lojtar do të fitonte 1$ kur shuma totale e bastit është 10$.

          Si vë bast një lojtar online? Shumat do të llogariten automatikisht kur një më e mirë është në një faqe bastesh sportive në internet. Kjo lehtësi i lejon një lojtari të vë bast pa pasur nevojë të bëjë llogaritjet e veta. Një lojtar mund të përdorë makinën llogaritëse për të marrë një ide se sa shumë do të fitojë nga bastet në lojërat biliardo.

          Shumë faktorë ndikojnë në shanset e basteve në biliardo, duke përfshirë nivelin e aftësive të një lojtari, performancën aktuale, kushtet e motit, fuqinë e konkurrentit të tyre dhe sa mirë po luajnë.

          Llogaritja e koeficienteve të basteve në Snooker
          Garat më të mira të Snooker

          Garat më të mira të Snooker

          Snooker zhvillohet gjatë gjithë vitit, me turneu më i madh, Kampionati Botëror i Snookerit, që zhvillohet në prill të çdo viti. Është një turne dyjavor i kontrollit më të mirë të topit sugjerues dhe basteve që mund të shohin ndonjëherë.

          Ekziston edhe ekspozita e Crucible, Masters dhe Kampionati i Mbretërisë së Bashkuar. Turneu i snooker-it botëror funksionon në mbarë botën, duke lejuar shumë mundësi bastesh për lojtarët.

          Disa nga emrat më të mëdhenj në lojë mund të mbështeten në një lojë biliardo biliardo në libra sportive. Një nga pikat më të rëndësishme të sezonit të snooker është Kampionati Botëror në Sheffield.

          Shumë libra sportive do të kenë shanse të plota të biliardove për Kampionatin Botëror të Snooker. Një lojtar mund të bast për disa nga emrat kryesorë, si Mark Selby dhe John Higgins.

          Garat më të mira të Snooker
          Gjithçka rreth Kampionatit Botëror Snooker

          Gjithçka rreth Kampionatit Botëror Snooker

          Ekziston edhe Kampionati Botëror Snooker, ku lojtarët mund të bastojnë në çdo ndeshje të Kampionatit Botëror nga kualifikueset. Ky është vendi ku gjashtë herë finalisti Jimmy White do të kërkojë të rezervojë vendin e tij në Crucible. Sigurohuni që të shikoni shanset më të fundit të lojërave biliardo dhe të mbështesni disa nga lojtarët e formës ndërsa ata kërkojnë çmimin më të madh në biliardo.

          Megjithatë, Sheffield nuk është i gjithë dhe i fundit. Ka turne shtesë ku do të jenë të disponueshme shanset më të fundit të biliardove. Për shembull, fillimi i vitit me zhurmë është Masters në Alexandra Palace, një nga tre ngjarjet "Triple Crown" të snooker-it.

          Në atë turne, lojtarët më të mirë të botës luftojnë për trofeun Paul Hunter dhe reputacionin e të qenit kampion i Masters. Në të njëjtën kohë, Triple Crown mbahet pak para Krishtlindjeve kur zhvillohet Kampionati i Mbretërisë së Bashkuar dhe një lojtar fiton rregullisht turneun në top 10 në renditje.

          Megjithatë, edhe nëse një lojtar i preferuar është jashtë formës në fazat e hershme të një ndeshjeje, ka ende një shans. Për shembull, shumë libra sportive ofrojnë opsione "në lojë" për bastet biliardo, duke garantuar një fitim.

          Shanset e një ndeshjeje do të përditësohen vazhdimisht ndërsa loja zhvillohet. Pra, nëse lojtari i preferuar i një bastori rrëzohet një ose dy kornizë, atëherë ata mund të marrin shanse më fitimprurëse në tregun e koeficienteve të ndeshjes.

          Një lojtar bast mund të vendosë gjithashtu baste biliardo në një lojtar që ata presin të fitojë kuadrin e ardhshëm të një ndeshjeje. Ata gjithashtu mund të bastojnë se cili lojtar do të vendosë topin e parë, çfarë ngjyre do të jetë ngjyra e parë ligjore e futur në vazo dhe nëse pikët totale për kornizën do të kalojnë një numër të zgjedhur.

          Gjithçka rreth Kampionatit Botëror Snooker
          Shanset për Kampionatin Botëror të Snooker

          Shanset për Kampionatin Botëror të Snooker

          Ndërsa ka turne emocionues në kalendar, ngjarja më e pritur është Kampionati Botëror, të cilin Steve Davis e dominoi në vitet '80, Stephen Hendry në vitet '90 dhe Ronnie O'Sullivan këtë shekull.

          Do të jenë 32 lojtarë që do të garojnë në një format me eliminim që do të zhvillohet në 17 ditë. Numri i kornizave në përgjithësi rritet gjatë gjithë turneut televiziv.

          Raundi i parë është më i miri nga 19 kornizat dhe më i miri i fundit nga 35. Këtu, fituesi duhet të godasë numrin fitues prej 18 për të fituar titullin.

          Lojtarët mund të shikojnë në libra të ndryshëm sportiv për shanset e Kampionatit Botëror për biliardo. Ka shanse për dhjetëra lojtarë muaj para fillimit të aksionit. Më pas, kur të fillojë turneu, librat e sportit do të ofrojnë tregje për çdo ndeshje, të gjitha të transmetuara në televizion.

          Mos vini bast në Hype

          Për shkak se snooker është një sport popullor bastesh, është e lehtë për një bastues që të vendosë bastet e një tjetri më të mirë, duke besuar se duhet të dijë të gjitha aspektet nëse është duke vënë baste për këtë sport. Megjithatë, nuk është gjithmonë kështu.

          Është e rëndësishme që bastorët të fitojnë njohuritë e tyre për lojën dhe ndeshjen aktuale dhe të mos ndjekin atë që mund të spekulojë turma. Vetëm për shkak se turma mund të brohorasë një emër nuk do të thotë se kush do ta fitojë ndeshjen.

          Merr kryesore

          • Kontrolloni libra të ndryshëm sportiv për të llogaritur shanset
          • Zgjidhni në cilat ndeshje dëshironi të merrni pjesë
          • Bëni kërkimin tuaj për statistikat dhe shanset e basteve dhe mos u mbështetni në reklama
          Shanset për Kampionatin Botëror të Snooker

          Mos i humb këto oferta me bonus

          1xBet
          1xBet
          100 dollarë
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin1xBet komento
          Betwinner
          Betwinner
          100 €
          Merr bonusinBetwinner komento
          22BET
          22BET
          300 dollarë
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin22BET komento
          Close