Jupi Casino

Age Limit
Jupi Casino
Jupi Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Visa
Trusted by
Curacao

Rreth Jupi Casino

Jupi Casino është një Baste Sportive e mirë-formuar, ka qenë në treg që nga 2021 . Jupi Casino është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Jupi Casino

Kur vizitoni Jupi Casino , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Bejsbolli, eSports, Motorsport, Tenis tavoline, Boks . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive ​.

Metodat e depozitimit pranohen në Jupi Casino

Jupi Casino është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga Italia , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Jupi Casino jeni të mirëpritur të përdorni Bitcoin, American Express, Money Transfer, Visa, Debit Card dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Jupi Casino ?

Qëllimi ynë në CasinoRank është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Jupi Casino u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Jupi Casino është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Bitcoin, American Express, Money Transfer, Visa, Debit Card .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Portugeze
LojëraLojëra (84)
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat
Badminton
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Biatlon
Bingo
Blackjack
Blackjack Party
Boks
Call of Duty
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Cockfighting
Craps
Crazy Time
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Exclusive Blackjack
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutsalliGalike Hurling
Golden Wealth Baccarat
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
HendbollHokej mbi akull
Infinite Blackjack
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Roulette
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Power Blackjack
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Six
Live Ultimate Texas Hold'em
Live VIP Blackjack
Lucky 7
MMA
Mega Sic Bo
Monopoly Live
Motorsport
No Commission Baccarat
Overwatch
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Teen Patti
Tenis tavolineTenisi
Unlimited Blackjack
Valorant
VaterpoloVolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (4)
AstroPay Card
Bank transfer
Bitcoin
Skrill
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Australia
Finlanda
Gjermania
Italia
Letonia
Lituania
Norvegjia
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
AllWaySpin
Amatic Industries
Apollo Games
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Elk Studios
Espresso Games
Evoplay Entertainment
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Habanero
Inbet Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leap Gaming
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Paltipus
Play'n GO
PlayPearls
PlayStar
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Ruby Play
SimplePlay
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spearhead
Spinmatic
Spinomenal
SuperlottoTV
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
Vela Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming