Libërbërësit më të mirë 10 AstroPay për 2024

AstroPay është një kartë me parapagesë në internet që lejon lojtarët të bëjnë pagesa dhe tërheqje duke përdorur metoda të shumta. Këto metoda përfshijnë Visa, MasterCard dhe Google Pay, pjesë e mbi 200 metodave të mbështetura. Ka mbi 200 përdorues dhe zyra të regjistruara në MB dhe Amerikën e Jugut.

AstroPay pranohet nga shumë site bastesh sportive nga rajone të ndryshme sepse është i thjeshtë dhe i lehtë për t'u përdorur. Lojtarët mund të mbushin llogaritë e tyre të basteve duke përdorur kartat virtuale të parapaguara të ofruara nga operatorët mbështetës. Në këtë mënyrë, lojtarët mund t'i marrin fitimet e tyre pa telashe, si p.sh. pritjen e një çeku për të mbërritur me postë.

Libërbërësit më të mirë 10 AstroPay për 2024
Si të bëni një depozitë me AstroPaySi të bëni një tërheqje me AstroPay
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Si të bëni një depozitë me AstroPay

Si të bëni një depozitë me AstroPay

AstroPay ofron gjithashtu një platformë me shumë monedha, që do të thotë se lojtarët mund të luajnë në më shumë se 20 monedha në mbarë botën. Mund ta lidhni ofruesin me një llogari bankare në çdo vend, por kjo do të varet nga mënyra e pagesës që dëshironi të përdorni.

Për shembull, nëse doni të depozitoni para me transfertë bankare, ato duhet të jenë në të njëjtin vend ku ndodhet llogaria bankare.

Një tjetër mënyra e depozitimit me AstroPay është përmes kartave të kreditit ose debitit si Visa dhe MasterCard. Për të përfunduar depozitën, duhet të jepni numrin e kartës, datën e skadencës dhe kodin CVC.

Për të depozituar para përmes AstroPay, do t'ju duhet të hapni një llogari në platformë. Bërja e kësaj është falas dhe zgjat vetëm disa minuta. Së pari, duhet të krijoni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin, më pas zgjidhni monedhën që dëshironi të shfaqet bilanci juaj.

Sapo të konfigurohet ky informacion, mund të vazhdoni dhe të depozitoni në një nga mënyrat e disponueshme të pagesës.

Kufiri maksimal i depozitave varet nga faqja e basteve. Ai varion midis $7000 dhe $10,000 në ditë, dhe shuma maksimale që mund të depozitohet është $100,000 në muaj. Përveç kësaj, opsioni i telefonit celular është i disponueshëm.

Ju mund të përdorni versionin celular të faqes së internetit për të përfunduar depozitën tuaj duke hyrë në AstroPay në telefonin tuaj. Gjithçka që ju duhet të shkruani emrin e përdoruesit, fjalëkalimin dhe shumën.

Si të bëni një depozitë me AstroPay
Si të bëni një tërheqje me AstroPay

Si të bëni një tërheqje me AstroPay

Nëse dëshironi një tërheqje përmes AstroPay, kërkohen disa informacione shtesë. Përveç emrit të përdoruesit dhe fjalëkalimit, do t'ju duhet numri i kartës, data e skadencës dhe kodi CVC, si dhe një kopje e ID-së ose pasaportës.

Shuma minimale e tërheqjes është 100 euro (111 USD), dhe kufiri maksimal ndryshon me çdo faqe bastesh.

Për tërheqjet, koha e përpunimit mund të zgjasë deri në 3 ditë. Gjithsesi, varet nga libri sportiv në fjalë. Për shembull, mund të jeni në gjendje t'i merrni paratë tuaja brenda 24 orëve ose, në disa raste, ose edhe në vetëm pak minuta me disa të caktuara.

AstroPay është vetëm një rrip transportieri dhe besueshmëria e tij varet kryesisht nga ajo e faqes së basteve që po përdorni. Për më tepër, mund të përdorni opsionin e telefonit celular për të bërë tërheqjen tuaj. Ju duhet të hyni në AstroPay përmes faqes së internetit në telefonin tuaj celular dhe të futni të gjitha informacionet e kërkuara nga libri sportiv.

Pasi të bëhet kjo, ju prisni dy ditë për të transferuar tërheqjen tuaj në llogarinë tuaj bankare. Nëse kjo nuk ndodh, mund të kontaktoni AstroPay dhe të kërkoni kthimin e parave tuaja.

AstroPay është i pëlqyer nga të apasionuarit e basteve dhe nga prodhuesit e basteve për shkak të faktorëve si siguria, disponueshmëria dhe besueshmëria, të cilat të gjitha janë aspekte thelbësore të basteve.

Metodat e mbështetura nënkuptojnë që lojtarët mund ta përdorin atë nga kudo në botë. Disponueshmëria e një opsioni të transferimit celular e bën atë edhe më të përshtatshëm, duke pasur parasysh se shumica e përdoruesve të internetit (dhe basteve sportive) sot përdorin pajisje të dorës për të hyrë në internet.

Si të bëni një tërheqje me AstroPay
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi