Vlerësimi i librave Stake.com

Age Limit
Stake.com
Stake.com is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Rreth Stake.com

Stake.com është një Baste Sportive e themeluar mirë, ka qenë në treg që nga 2017 . Stake.com është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 7 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Stake.com

Kur vizitoni Stake.com , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Tenisi, Sportive, Hendboll, Hokej mbi akull, Skvosh . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive .

Metodat e depozitimit pranohen në Stake.com

Stake.com është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Stake.com jeni të mirëpritur të përdorni Dogecoin, Bitcoin, Bank transfer, Credit Cards dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Stake.com ?

Qëllimi ynë në Baste Sportive është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Stake.com u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Stake.com është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Dogecoin, Bitcoin, Bank transfer, Credit Cards .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0
Përfitimet
+ Shpërblime VIP
+ Mbështetje 24/7
+ KYC dhe regjistrime të thjeshta!

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Japoneze
Portugeze
Spanjolle
LojëraLojëra (18)
Andar Bahar
Baccarat
Basketboll
Baste sportive
Bingo
Crazy Time
FIFA
FutbollHendbollHokej mbi akull
Keno
Kriketi
Ruletë
SkvoshSportive
Teen Patti
Tenis tavolineTenisi
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (2)
Bitcoin
Debit Card
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Kanadez
Jeni Japonez
Reali Brazilian
ShtetetShtetet (5)
Brazili
India
Japonia
Meksika
Rusia
SoftwareSoftware (14)
Evolution Gaming
Gamomat
Hacksaw Gaming
NetEnt
Nolimit City
Pragmatic Play
Push Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SoftSwiss
Spinmatic
Spinomenal
Yggdrasil Gaming
iSoftBet