Vlerësimi i librave Melbet - Games

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan

Games

Libri sportiv i Melbet ka shumë sporte dhe tregje të ndryshme për të zgjedhur. Ju keni mundësinë të merrni pjesë në më shumë se 1000 ngjarje çdo ditë. Me fjalë të tjera, nuk do të mërziteni. Ju mund të bastni në futboll, basketboll, hokej, volejboll, boks, kriket, kërcim me ski, çiklizëm, bejsboll dhe shumë sporte të tjera.

Melbet gjithashtu ju lejon të bastni në shumë tregje të ndryshme. Me fjalë të tjera, ju gjithmonë keni një opsion. Ju mund të vini bast në sportet e mëdha që ofron krijuesi i basteve, ose mund të bastni në një sërë sportesh të veçanta ose ngjarje specifike, si p.sh. handikap evropian, ski, golf, atletikë, ballë për ballë, etj.

Sportet më të njohura

Ka një shumë sporte për të bastuar në Melbet, por futbolli (ose futbolli për disa) duket se është më i popullarizuari.

Si shembull se sa mirë ky libër sportiv mbulon futbollin, çdo ditë ka mbi një duzinë lojëra për të bastuar, dhe shumica e tyre kanë më shumë se një treg për të bastuar.

Njerëzit shpesh thonë se Premier League angleze është liga më e madhe dhe më e mirë e futbollit në botë. Kjo është gjithashtu e vërtetë kur bëhet fjalë për bastet. Ju do të jeni në gjendje të vini bast në të gjitha 380 ndeshjet në një sezon, duke përfshirë bastet në lojë. Por ju mund të bastni për gjëra të tjera, si turnetë rajonale.

Bast Live

Bastet në lojë, të quajtura gjithashtu "bast live"" është kur një bastvënës i lejon njerëzit të vendosin baste ose të paguajnë para ndërsa një lojë është duke u zhvilluar. Me bastet e drejtpërdrejta, bastorët mund të fitojnë para nga ndryshimet në një lojë, si forma e një lojtari që përmirësohet. Që bastet e drejtpërdrejta të funksionojnë, krijuesi i basteve ka nevojë të jetë i shpejtë.

Bastet live në MELbet funksionojnë mjaft mirë. Ata ju lejojnë të vini bast në kohë reale në një sërë ngjarjesh sportive. Por mbulimi ndryshon për turnetë që nuk janë aq të mëdhenj.

Gjithashtu, disa ngjarje transmetohen drejtpërdrejt në faqen e internetit. Ata madje kanë një funksion për njerëzit që duan të mbajnë gjurmët e më shumë se një ngjarje. Disa nga këto mund të përdoren edhe përpara se një lojtar të ketë përfunduar regjistrimin në MELbet. Transmetimi i drejtpërdrejtë funksionon mirë, pavarësisht nëse përdorin aplikacionin MELbet ose faqen e desktopit.

Tenis

Edhe pse tenisi nuk është një sport popullor në disa vende, bastorët në të gjithë botën duan të bastojnë në të.

tenis orari është vendosur në mënyrë që lojërat të luhen pothuajse çdo ditë, kjo është arsyeja pse sporti është kaq popullor. Meqenëse turnetë ATP dhe WTA shkojnë në të gjithë botën, ndeshjet mund të ndodhin në çdo kohë, madje edhe gjatë javës së punës.

Një tjetër gjë e mirë e basteve në tenis është se organizatat përgjegjëse për këtë sport kanë vënë në dispozicion të publikut shumë statistika dhe informacione të tjera rreth tij. Në këtë mënyrë, tenisi shihet si një nga sportet më të menduarit përpara.

Basketboll

Është e sigurt të thuhet se basketbolli është një bast popullor skenën ndërkombëtare. Ai ndërthur lojëra me ritme të shpejta dhe të papritura me një gamë të gjerë mundësish bastesh për t'u ofruar lojtarëve një gamë të gjerë opsionesh. Basketbolli është një nga sportet më të lehta për të vënë baste, por basketbollistët duhet të kenë një kuptim bazë të sportit në mënyrë që të marrin pjesë me sukses.

NBA është kulmi i basketbollit. Kur sezoni i basketbollit fillon në vjeshtë, e gjithë vëmendja e lojtarëve përqendrohet te liga dhe lojtarët e saj. Por ka një sërë garash rajonale për basketbollistët që mund të shijojnë, si EuroLeague, Super League Turke e Basketbollit, Bundesliga e Basketbollit në Gjermani dhe më shumë.

Hokej në akull

Hokej në akull është një nga sportet më emocionuese në botë, dhe bastet për të e bëjnë atë edhe më emocionues. Bastet e hokejit janë të ngjashme me sportet e tjera ekipore në atë që u mundësojnë tifozëve të parashikojnë se cili ekip mendojnë se do të fitojë konkursin. Kumarxhinjtë gjithashtu mund të bastojnë për numrin total të golave të shënuar, si dhe për një sërë tregjesh të tjera bastesh specifike për lojën.

NHL tërheq lojtarë nga e gjithë bota për të konkurruar për Kupën e Lord Stanley dhe për të luajtur në një nga platformat më të spikatura të hokejve në Amerikën e Veriut, duke e bërë këtë kompeticion një short të madh për basteshkruesit.

Sidoqoftë, ligat evropiane si SHL, KHL dhe Liiga kanë treguar se hokej mund të përparojë në çdo nivel dhe se lojtarët mund të kenë aktivitet.

Volejboll

Volejbolli është mjaft popullor dhe ka një bazë të konsiderueshme tifozësh, veçanërisht në vende të veçanta. Kjo është veçanërisht e vërtetë edhe pse nuk ka një ndjekës të madh sa ai i disa sporteve të tjera, siç është futbolli i asociacionit. Për shkak të kësaj, shumica dërrmuese e kompanive kryesore të basteve sportive, nëse jo të gjitha, ofrojnë baste në volejboll.

Bastet do të kenë mundësinë të vendosin baste në ndeshjet që janë pjesë e garave kombëtare të volejbollit, ndeshjet që janë pjesë e garave ndërkombëtare të klubeve dhe, natyrisht, ndeshjet që zhvillohen midis ekipeve kombëtare të vendeve të ndryshme gjatë Olimpiadës, Kupës së Botës. , Kampionati Botëror, apo ndonjë garë tjetër që organizohet nga FIVB. Gjuajtësit mund të vendosin baste si në garat e volejbollit për meshkuj ashtu edhe për femra.

Tenis tavoline

Ndërsa shpërthimi i COVID-19 ndërpreu praktikisht të gjitha sportet në pranverën e vitit 2020, interesi për bastet në pingpong filloi të rritet.

Pavarësisht shpërthimit të pandemisë, disa liga të pingpongut vazhduan të funksionojnë. Bastorët ishin të kënaqur të gjenin një lojë në të cilën mund të luanin, veçanërisht sepse ishte e njohur.

Turne të pingpongut janë vendet më të njohura për të vendosur baste kur shikoni lojën. Ashtu si tenisi, këto turne tërheqin lojtarët më të mirë në nivel global dhe disa nga garat më të thella.

Lojërat Olimpike Verore, Kampionati Botëror ITTF, Kampionati Botëror i Ekipeve, Kupat e Botës për meshkuj dhe femra dhe finalet e mëdha të turneut botëror ITTF janë të gjitha ngjarje për t'u parë.

Çfarë tjetër për të bast

Politika

Pasi Donald Trump fitoi zgjedhjet presidenciale të 2016-ës në SHBA me një fitore krejtësisht të papritur, bastorët e zjarrtë filluan të kuptojnë mundësitë në bastet politike.

Bastet mund të vendosin baste për rezultatet politike në mënyra të ndryshme. Futures janë një lloj basti që lojtarët e fatit mund të vënë në rezultatin e ngjarjeve të ardhshme. Një bast, për shembull, mund të vendosë një bast mbi presidentin e ardhshëm të Shteteve të Bashkuara ose mbi personin që do të emërohet në Gjykatën e Lartë të Shteteve të Bashkuara. Ekzistojnë gjithashtu baste propozimesh, të tilla si bastet nëse një politikan do të përdorte ose jo një fjalë të caktuar gjatë një fjalimi.

Bast në politikë është një nga tregjet më të paparashikueshme të basteve, që do të thotë se ekziston mundësia e fitimit të pagesave të mëdha bazuar në shanset superiore të ofruara nga prodhuesit e koeficientëve.

Futbollistët mund të vënë baste për ngjarjet politike në Mbretërinë e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Evropë, Irlandë dhe Australi, duke përfshirë Brexit-in.

Bastet televizive

Bastet e programeve televizive janë bërë gjithnjë e më popullore gjatë dekadave të fundit. Bastet e realitetit televiziv kanë marrë shumë vëmendje nga bastorët. Në televizionin real, konkurrentët përballen me njëri-tjetrin në mënyra të ndryshme. Në këto emisione ka shumë fytyra të reja. Por ka disa reality show të mbushur me njerëz të famshëm në valë.

Një nga pjesët më joshëse të Bastet e realitetit televiziv janë një gamë e gjerë opsionesh.

Vendosni së pari bastet tuaja "standarde". Këto janë bastet se kush do të fitojë programin, do të kalojë në raundin tjetër dhe si do të jetë secili lojtar në vlerësime.

Përtej kësaj, do të gjeni baste propozimesh unike për çdo shfaqje. Për shembull, sfida e imunitetit mund t'ju lejojë të spekuloni se cili konkurrent i Big Brother do të mbizotëronte.

Kumarxhinjtë mund të bastojnë në ngjarje të ndryshme televizive, duke përfshirë garat Got Talent.

Baste të tjera

Ka shumë baste speciale që mund të vendosni në MelBet. Ata madje ofrojnë Space Specials Bet, se cila kompani hapësinore do të jetë e para që do të vendosë një qenie njerëzore në Mars. MelBet gjithashtu ka shanse për ndarje të personazheve të famshëm, maskota olimpike dhe shumë më tepër.

Edge e re e basteve të Melbet
2022-06-29

Edge e re e basteve të Melbet

Melbet është i njohur për shërbimet e tij të jashtëzakonshme të basteve sportive. Lojtarët që përdorin ofruesin mund të marrin pjesë në një sërë ngjarjesh sportive të disponueshme. Që nga fillimi i saj, platforma ka bërë një zhvillim të rëndësishëm për të ofruar shërbime të klasit botëror për përdoruesit e saj.