Vlerësimi i librave Melbet

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

¨Melbet është një ndërmarrje që filloi në vitin 2012. Me origjinë nga Evropa Lindore, ajo është e licencuar edhe në Curacao dhe Nigeri. Kompania gjithashtu ka zyra në Rusi dhe Qipro dhe është e licencuar për të bërë biznes në Kenia dhe Estoni.

Meqenëse faqja është e rregulluar në Curacao, lojtarët e fatit mund të besojnë se Melbet do t'i trajtojë saktë depozitat e tyre dhe se çmimet do të jepen në mënyrë të drejtë. Kjo shkruhet në shkronjat e imta të procesit të regjistrimit të MELbet dhe informacioni i licencës së tyre është gjithashtu gjerësisht i disponueshëm.

Sfondi i plotë dhe informacione rreth Melbet

Games

Libri sportiv i Melbet ka shumë sporte dhe tregje të ndryshme për të zgjedhur. Ju keni mundësinë të merrni pjesë në më shumë se 1000 ngjarje çdo ditë. Me fjalë të tjera, nuk do të mërziteni. Ju mund të bastni në futboll, basketboll, hokej, volejboll, boks, kriket, kërcim me ski, çiklizëm, bejsboll dhe shumë sporte të tjera.

Melbet gjithashtu ju lejon të bastni në shumë tregje të ndryshme. Me fjalë të tjera, ju gjithmonë keni një opsion. Ju mund të vini bast në sportet e mëdha që ofron krijuesi i basteve, ose mund të bastni në një sërë sportesh të veçanta ose ngjarje specifike, si p.sh. handikap evropian, ski, golf, atletikë, ballë për ballë, etj.

Withdrawals

Marrja e parave tuaja të çmimit është po aq emocionuese sa edhe brohoritja për fitoren për ekipin ose lojtarin tuaj të preferuar sportiv. Momenti për të tërhequr fitimet tuaja është pasi të keni vënë bast shumën e kërkuar, të keni marrë rrezikun e bonusit dhe të keni grumbulluar një bilanc të respektueshëm. Shumë të sapoardhur në Melbet janë të shqetësuar se sa shpejt mund të arkëtojnë fitimet e tyre.

Tërheqjet e parave të MELbet janë po aq të lehta sa depozitimi, megjithatë ka edhe disa hapa të tjerë. Për shumicën dërrmuese të lojtarëve, ka të paktën 54 opsione. Megjithatë, lojtarët duhet së pari të kalojnë nëpër një sërë fazash. Këtu është një përmbledhje e procesit të tërheqjes.

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyeshme për njerëzit që të marrin më shumë për paratë e tyre kur vënë bast, dhe ndonjëherë ata madje mund të fitojnë shumë. Ka shumë bonuse MELBet për të zgjedhur, dhe shumë prej tyre jepen rregullisht.

Për momentin, bonusi i mirëseardhjes i MELbet përputhet me a depozita e parë e lojtarit paund për paund. Përpara se të vendosni një bast, kumarxhinjtë duhet të kontrollojnë dy herë rregullat për vendndodhjen e tyre.

Account

Procesi i regjistrimit të MELbet është i thjeshtë. Pasi të plotësohet formulari i regjistrimit, të gjithë, edhe ata që nuk kanë vënë kurrë një bast më parë, do të jenë në gjendje t'i bashkohen faqes në vetëm pak minuta. Mos lejoni që disa hapa të ndërmerrni të pengojnë. Lojtarët që kanë probleme me regjistrimin mund të marrin ndihmë nga departamenti i shërbimit ndaj klientit.

Languages

Një nga pjesët më të rëndësishme të çdo përkthimi të basteve sportive është se ai është i saktë. Është e rëndësishme të mbani mend se gjuha e përdorur në industri është pothuajse e përsosur dhe duhet të përkthehet saktë për të shmangur keqkuptimet dhe ankesat.

Me një kompani si MELbet, e cila është e mirënjohur dhe e pëlqyer nga lojtarët e basteve sportive në të gjithë botën, është e rëndësishme që të gjithë bastorët të kuptojnë se çfarë shkruhet në faqen e tyre të internetit.

Countries

MELbet është një nga vendet më të mëdha dhe më të mira për të vënë baste në sport në mbarë botën. Në çdo moment, ka më shumë se 400,000 njerëz që vënë baste për të. Pra, nuk është për t'u habitur që MELbet lejon njerëz nga shumica e vendeve të botës të luajnë. Duhet të respektohen disa rregulla nga lojtarët.

MELbet funksionon në shumicën e vendeve, por uebfaqja e saj, www.melbet.org, mund të jetë i bllokuar në disa. Edhe pse kjo faqe bastesh ka lidhje dhe mënyra të tjera për të vënë baste në sport, duhet të kontrolloni gjithmonë nëse ajo që dëshironi të bëni është e ligjshme përpara se ta bëni.

Mobile

Mungesa e një aplikacioni celular ishte e meta kryesore e MELbet për një kohë të gjatë; megjithatë, në gusht të vitit 2020, kompania e trajtoi këtë çështje duke zhvilluar një alternativë të dobishme. Bastorët mund ta shkarkojnë aplikacionin direkt për Android ose iOS nga dyqanet zyrtare të aplikacioneve të platformave përkatëse.

Tips & Tricks

Bastet në vetvete mund të jenë një kalim kohe e këndshme; megjithatë, vendosja e një basti sportiv me MELbet mund të sjellë shkallë shtesë eksitimi, sigurie dhe përfitimesh në përvojë. Më poshtë është një listë këshillash dhe rekomandimesh që do t'ju ndihmojnë të shfrytëzoni sa më shumë kohën tuaj gjatë basteve sportive në MELbet.

Responsible Gaming

Bixhozi dhe bastet duhet të konsiderohen vetëm si kënaqësi. Konsideroni të ngjashme me blerjen e një bilete kinemaje ose vizitën e një muzeu. Ju duhet të jeni të përgatitur për të humbur para dhe të kuptoni se humbjet janë një pjesë e pashmangshme e kënaqësisë së lojërave të fatit. Kur bëhet fjalë për lojërat e fatit, kjo është padyshim strategjia e duhur.

Njerëzit që parashikojnë ose kërkojnë të fitojnë në lojërat e fatit kanë më shumë gjasa të zhvillojnë çrregullime të lojërave të fatit. Në rast humbjeje, ata mund të shqetësohen ose irritohen, gjë që mund t'i shtyjë ata të rrezikojnë edhe më shumë para për të rikuperuar humbjet e tyre. Kjo mund të fillojë një reaksion zinxhir të tmerrshëm që me shpejtësi del jashtë kontrollit.

Support

Ekipi i kujdesit ndaj klientit në MELbet është e përgjegjshme, e shpejtë dhe e lehtë për t'u arritur. Ata që dëshirojnë të kontaktojnë me ta mund ta bëjnë këtë nëpërmjet telefonit ose emailit. Ju mund të hapni një biletë mbështetjeje direkt nga faqja e tyre kryesore. Pasi të gjejnë dhe klikojnë butonin Kontakt në fund të faqes së internetit, vizitorët mund të plotësojnë formularin me çdo problem, pyetje ose sugjerim. Pas kësaj, ata mund të presin një përgjigje brenda ditës së ardhshme.

Deposits

MELbet pranon një sërë opsionesh depozitash nga bastorët. Metodat e disponueshme për shumicën e lojtarëve diktohen nga vendndodhja e tyre gjeografike. Mënyrat e pagesës të disponueshme ose të kufizuara në një vend mund të mos jenë të disponueshme ose të kufizuara në një vend tjetër.

Depozitat mund të bëhen në mënyra të ndryshme, të gjitha këto janë të menjëhershme dhe, në pjesën më të madhe, nuk kushtojnë asgjë. Disa mund të paguajnë një tarifë të vogël. Mund të ketë kufizime në mënyrat që mund të përdoren për të marrë një bonus të caktuar. Si rezultat, kumarxhinjtë duhet të rishikojnë tërësisht termat dhe kushtet përpara se të depozitojnë para.

Security

Si një faqe bastesh sportive e aksesueshme në të gjithë botën, MELbet ka marrë masa për të mbrojtur interesat e faqes së internetit dhe të lojtarëve që e përdorin atë.

FAQ

Më poshtë janë disa nga pyetjet më të zakonshme të bëra nga klientët e MELbet përpara se të vendosni një bast sportiv.

Affiliate Program

Individët që dëshirojnë të bashkëpunojnë me MELbet mund të regjistrohen si bashkëpunëtorë. Biznesi është me kosto të ulët pasi nuk kërkon zyrë, më shumë staf apo kapital. Ju vetëm duhet të menaxhoni lojtarët dhe të zgjeroheni.

Supozoni se një person shkëlqen në marketingun me email, rrjetet sociale, blogimin ose punën në faqet e internetit të filialeve. Në një rrethanë të tillë, Programi i Filialeve MELbet është një opsion fantastik për ta për të fituar më shumë të ardhura.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LojëraLojëra (46)
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (8)
Bitcoin
EcoPayz
MasterCard
Neteller
Payeer
Perfect Money
Visa
WebMoney
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan