EnergyCasino

Age Limit
EnergyCasino
EnergyCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
BlikSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Rreth EnergyCasino

EnergyCasino është një kazino në internet që përmban qindra lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një libër sportiv gjithëpërfshirës. Është anëtare e Bashkimit Evropian dhe ka licenca të lëshuara nga UKGC (Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar) dhe MGA (Autoriteti i Kumarit të Maltës). Baza e saj është në Maltë, dhe ndërsa operon shumë në vend, ajo ka lirinë për të kryer operacione jashtë MB dhe në zona të tjera të botës.

Faqja e saj e internetit mundësohet nga Probe Investments Limited, një grup i lejuar nga komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, për të ofruar shërbime të lojërave të fatit dhe librave sportiv. Nën licencën numër 39325 dhe licencë B2C MGA/B2C/224/2012.

Pagesat në EnergyCasino

EnergyCasino ofron shumë mundësi pagese, dhe këto opsione mund të përdoren për depozita dhe tërheqje.

Kjo përfshin emra kryesorë si MasterCard, VISA, VISA Debit, Neteller dhe Skrill.

Gjithashtu në dispozicion janë Bitcoin, transferta bankare, EnterCash, GiroPay, Interac, Euteller, Klarna, iDEAL, MuchBetter, Moneta, Jeton, Multibanco, Paysafecard, RapidTransfer, Skrill 1-Tap, QIWI, Yandex Money dhe Zimpler.

Nuk lejohet asnjë depozitë minimale dhe lojtarët mund të vendosin baste sapo të përfundojë shuma e tyre e depozituar. Ata gjithashtu mund të tërheqin fitimet e tyre në çdo kohë. Në ditë, ata mund të tërheqin shuma deri në 5000 €.

Bonuset e ofruara në EnergyCasino

EnergyCasino ka një bonus mirëseardhjeje. Për t'i bërë lojtarët e rinj të ndihen si në shtëpi, ofron një bonus 100% deri në 200 €. Për të marrë bonusin e mirëseardhjes, lojtarët thjesht duhet të bëjnë një depozitë për herë të parë.

Dhe nga bonusi i tyre i parë i depozitës, ata mund të gëzojnë një Bonus Rifreskoje. Sipas rregullave, ata do të marrin këtë lloj bonusi pasi të rifreskojnë llogaritë e tyre ose të bëjnë një depozitë për herë të dytë. Ky bonus do të jepet në formën e parave të gatshme ose rrotullimeve falas.

Përveç bonusit të mirëseardhjes dhe bonusit të rifreskimit, EnergyCasino ofron bonuse më emocionuese. Gjithashtu në dispozicion janë Bonusi i Përfundimit të Detyrave, Bonusi i Ditëlindjes dhe Bonusi Cashback.

Pse të bastni në EnergyCasino?

Ajo që e bën EnergyCasino tërheqëse është zgjidhja e saj e detajuar e librave sportiv. Ndërsa shumë kazino kanë një opsion bastesh sportive, libri i tij sportiv kombinon lojërat dhe u jep lojtarëve mundësinë për të pasur shumë argëtim. Ai mbulon shumë sporte kryesore ndërkombëtare, por fokusohet në bastet që lidhen me futbollin. Ai përditëson shanset e basteve çdo minutë, dhe në disa gara, bastet live lejohen.

Një arsye tjetër për të vendosur baste në këtë kazino janë bonuset që ofron. Qëllimi i dhënies së këtyre bonuseve është të inkurajojë lojtarët që të vazhdojnë të luajnë në kazino online. Me këtë në mendje, ajo shkon mbi dhe përtej asaj që ofrojnë shumica e kazinove në internet. Lojtarët nuk duhet të ndjekin rregulla të ndërlikuara për të marrë këto bonuse, sepse ata thjesht duhet të vazhdojnë të vendosin baste dhe të mbajnë llogari aktive.

Faqja e saj e internetit është gjithashtu mahnitëse. Ka një ndërfaqe të thjeshtë dhe të pastër, duke e bërë pothuajse të lehtë lundrimin. Shumica e lojtarëve e vlerësojnë këtë duke pasur parasysh se arsyeja e tyre për të vizituar një kazino në internet është të çlodhen dhe të kalojnë një kohë të mirë.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Ruse
Sllovake
Turke
Çeke
LojëraLojëra (46)
Azuree Blackjack
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Kazino Holdem
League of Legends
Live Super Six
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Skvosh
Slotat
SnookerSportet virtualeSportiveTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
UFC
Valorant
VaterpoloVolejbolli
Wheel of Fortune
eSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (4)
Moneta.ru
Neteller
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (160)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Ishujt Kajman
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Gamomat
GreenTube
Iron Dog Studios
Just For The Win
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
SYNOT Game
Wazdan