Vlerësimi i librave 1xBet

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

1xBet ka shumë lojëra në portofolin e saj. Lojtarët mund të gjejnë e-sporte, lojëra kazino dhe shumë të tjera. Ata ofrojnë disa sporte të ndryshme bastesh, duke përfshirë futbollin, basketbollin dhe tenisin.

Sfondi i plotë dhe informacione rreth 1xBet

Games

Një nga avantazhet kryesore që sjell 1xBet është një shumëllojshmëri e gjerë e basteve sportive të disponueshme në internet. Faqja sjell gjithashtu lajme të basteve sportive për të vazhduar me të gjitha ngjarjet aktuale.

Bastet 24/7 do të thotë që klientët kanë zgjedhjen e tyre se si luajnë. Lojtarët mund të zgjedhin bastet në lojë ose para ndeshjes në varësi të preferencave të tyre.

Withdrawals

Lojtarët që tashmë regjistrohen dhe verifikojnë llogaritë e tyre kualifikohen për të tërhequr fitimet e tyre. Në përgjithësi, tërheqjet ndodhin në të njëjtën mënyrë që ndodhin depozitat. Kjo do të thotë që lojtarët zakonisht përdorin të njëjtën metodë të tërheqjes që bënë për depozitat.

Në shumicën e rasteve, lojtarët mund të shohin që tërheqjet arrijnë shumë shpejt në llogaritë e tyre. Zakonisht, tërheqja përfundon brenda 15 minutave nga konfirmimi.

Bonuses

1xBet shpërblen anëtarët e saj me shumë bonuse të ndryshme bastesh. Kjo është një mënyrë për t'u treguar lojtarëve njëfarë vlerësimi për zgjedhjen e 1xBet. Me gjithë konkurrencën atje, bonuset ndihmojnë që lojtarët t'u japin edhe më shumë kënaqësi.

Hapi i parë për marrjen e bonuseve është regjistrimi i një llogarie. Nga atje, lojtarët duhet të verifikojnë llogarinë e tyre, në varësi të llojit të aksesit të pagesës që është vendosur.

Account

Hapja dhe regjistrimi i një llogarie në 1xBet është i thjeshtë. Gjëja e parë që lojtarët duhet të bëjnë është të hyjnë në faqen 1xBet nëpërmjet shfletuesit ose aplikacionit celular. Nga atje, lojtarët mund të konfigurojnë dhe verifikojnë shpejt llogarinë e tyre dhe më pas të depozitojnë fonde.

Lojtarët zakonisht konfirmojnë regjistrimin duke përdorur një numër telefoni për qëllime sigurie. Gjithashtu, disa lojtarëve mund të kenë nevojë të konfirmojnë detaje të tilla si verifikimi i identitetit ose pasaportës. Kërkesat e sakta ndryshojnë në varësi të vendit të origjinës.

Languages

Gjuha është një aspekt i rëndësishëm i 1xBet. Faqja e basteve sportive në internet ka vazhduar të zgjerojë gjuhët e saj të disponueshme. Kjo u lejon njerëzve që flasin shumë gjuhë të ndryshme në mbarë botën të luajnë.

Lojtarë të shumtë në mbarë botën nënkuptojnë më shumë baste në faqen 1xBet. Kjo rrit numrin e njerëzve që vënë baste në çdo lojë të caktuar. Më shumë lojtarë gjithashtu krijojnë më shumë emocione për bastet sportive. Faqja në anglisht 1xBet është padyshim faqja më e madhe dhe gjithashtu më e popullarizuara në mbarë globin.

Countries

1xBet ka vazhduar të fitojë popullaritet në mbarë botën që nga themelimi i tij në 2007. Një pjesë e këtij suksesi vjen nga fokusimi në një platformë funksionale dhe aksesi për shumë njerëz.

Popullariteti më i madh e ka zgjeruar 1xBet në disa vende. Një numër i konsiderueshëm vendesh janë të hapura për të përdorur 1xBet. Megjithatë, ka disa vende ku ligjet lokale e ndalojnë aksesin në sajt.

Mobile

Platforma inovative e 1xBet lidh përdorues nga e gjithë bota. Ai gjithashtu e bën faqen e tij të basteve në internet të disponueshme në pajisje, formate dhe sisteme të shumta.

1xBet është i disponueshëm në formatin e uebsajtit celular për pajisjet Android dhe iOS. Faqja është e formatuar për shfaqje të përshtatshme dhe intuitive nga përdoruesi.

Tips & Tricks

1xBet bashkon një shumëllojshmëri të gjerë bastesh sportive, lojëra tavoline dhe lloje bastesh.

Për ata që janë të rinj në kazinotë online, fillimi ndonjëherë mund të ndihet dërrmues. Përdorni këto këshilla dhe truke për të përfituar nga gjithçka që 1xBet u ofron lojtarëve.

Responsible Gaming

Në zemër të tij, bastet sportive në internet kanë të bëjnë me argëtimin. Aktiviteti duhet të konsiderohet gjithmonë një formë argëtimi. Asnjëherë nuk duhet parë si një burim i mundshëm të ardhurash.

Varësia nga kumari është një problem serioz që mund të ketë efekte shkatërruese nëse nuk trajtohet. Ajo lidhet me disa çështje të tjera të shëndetit mendor si depresioni dhe ankthi. Varësia serioze mund të çojë në një sasi të madhe pasojash negative të jetës.

Support

Një fushë ku 1xBet veçohet është shërbimi i tij i jashtëzakonshëm ndaj klientit. Kompania është e përkushtuar të sigurohet që të gjithë lojtarët të jenë plotësisht të kënaqur. Falë këtyre përpjekjeve, ajo ka vendosur një notë të lartë për basteshkruesit online.

Përgjegjshmëria është çelësi për shërbimin efektiv ndaj klientit. Lojtarët mund të presin që të lidhen lehtësisht me shërbimin ndaj klientit 1xBet për çdo problem që hasin.

Deposits

1xBet thjeshton procesin e depozitimit. Faqja fokusohet në lehtësinë e përdorimit në mënyrën se si funksionon ky proces. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të hyjnë në bast më shpejt.

Nuk ka asgjë më të keqe për bastet e reja sportive në internet sesa vonesat në fillimin e tyre. Çështjet me depozitat mund të ngadalësojnë procesin. Pse dikush do të donte të duronte këto vonesa?

Security

1xBet vendos një theks të fortë te siguria dhe siguria për të gjithë lojtarët. Kompania njeh nevojën që klientët të ndihen absolutisht të sigurt në faqet e tyre të basteve sportive në internet. Ajo ka licenca dhe politika sigurie që pasqyrojnë këtë angazhim.

  • Licencuar zyrtarisht me Autoritetin e Lojërave Curacao
  • BCLB (Bordi i Kontrollit dhe Licencimit të Basteve) për Kenia
  • Licenca në pritje me Komisionin e Kontrollit të Lojërave të Alderney
  • Uebsajt plotësisht i koduar për transaksione të sigurta (SSL)
  • Pajtueshmëria me standardet e përcaktuara nga Rregullorja e Përgjithshme e Mbrojtjes së të Dhënave (GDPR)

FAQ

Më poshtë janë përgjigjet për disa nga pyetjet më të zakonshme se si funksionon 1xBet. Kontrolloni këtu për të marrë informacionin jetik të nevojshëm për të marrë përgjigje - dhe për të shkuar te bastet.

Affiliate Program

1xBet ofron një Program Filialin që shpërblen klientët për ftimin e lojtarëve të tjerë për të shijuar platformën e basteve në internet. Sapo personat e ftuar të regjistrohen dhe të vendosin baste me para të vërteta, lojtarët do të marrin një shpërblim filial.

Ky program funksionon në të njëjtën mënyrë për të gjitha kazinotë e lidhura me 1xBet. Lojtarët mund të krijojnë programe shoqëruese në mënyra të ndryshme. Sa më shumë bashkëpunëtorë të lidhen me 1xBet, aq më i madh është shpërblimi.

Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LojëraLojëra (77)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeHurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Social Casinos
Sportive
Street Fighter
Tekken
TelevizioniTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVaterpolo
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (31)
ATM Online
AstroPay Card
BPay
Beeline
Bitcoin
ECOBANQ
EasyPay
EcoPayz
Help2Pay
LifeCell
MasterCard
Megafon
Moneta.ru
Neteller
Otopay
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Privat24
QIWI
Sepa
Skrill
Tele2
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
Aristocrat
Betgames
Betsoft
Booongo Gaming
Endorphina
Euro Games Technology
Evolution Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
GameArt
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
LuckyStreak
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
TVBET
Tom Horn Enterprise
Topgame
XPro Gaming
ZEUS PLAY