Vlerësimi i librave Melbet - About

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

¨Melbet është një ndërmarrje që filloi në vitin 2012. Me origjinë nga Evropa Lindore, ajo është e licencuar edhe në Curacao dhe Nigeri. Kompania gjithashtu ka zyra në Rusi dhe Qipro dhe është e licencuar për të bërë biznes në Kenia dhe Estoni.

Meqenëse faqja është e rregulluar në Curacao, lojtarët e fatit mund të besojnë se Melbet do t'i trajtojë saktë depozitat e tyre dhe se çmimet do të jepen në mënyrë të drejtë. Kjo shkruhet në shkronjat e imta të procesit të regjistrimit të MELbet dhe informacioni i licencës së tyre është gjithashtu gjerësisht i disponueshëm.

Gjithçka që duhet të dini rreth basteve në MelBet

Si rezultat i këtyre faktorëve, MELbet është një konkurrent ndër më të mirët Rankuesi i basteve në treg.

Melbet ofron një dizajn miqësor për përdoruesit, shumë lojëra sportive me tregje të ndryshme, shanse konkurruese dhe një zonë të shkëlqyer bastesh live, ndër veçori të tjera. Siguria e informacionit tuaj personal sigurohet nga licenca e dhënë nga Qeveria e Curacao dhe nga kriptimi SSL.

Lojtarët e rinj padyshim që do të përfitojnë nga bonusi i madh i mirëseardhjes, i cili është i thjeshtë për t'u mbledhur falë kufizimeve të arsyeshme të basteve. Ekziston gjithashtu një program i fuqishëm VIP dhe një gamë e re promovimesh për lojtarët që janë besnikë ndaj sajtit. Ndërfaqja celulare e MELbet, megjithëse nuk është e përsosur, është një opsion i mrekullueshëm për bastet në lëvizje.

Melbet, një nga libraritë më të njohur

Melbet është një partner mediatik i La Ligës spanjolle, shtëpia e skuadrave ikonike si Real Madrid dhe Barcelona, dhe është një nga sukseset më të mëdha të kompanisë.

Sapo lojtarët të hyjnë në faqen kryesore të Melbet, ata do të vërejnë një nga pikat e shitjes së tij. Kur ta hapin për herë të parë, ata do të vërejnë se ndërfaqja e përdoruesit është e thjeshtë dhe bastorët nuk duhet të kenë asnjë problem të zgjedhin ngjarjen e tyre të preferuar.

Kjo tregon se MELbet është një libralidhës në internet që synon të ndihmojë bastorët në aksesin në sportet, tregjet dhe shanset e tyre të preferuara, jo thjesht një ofrues të lirë të librave sportiv thjesht për të bërë një fitim.

MELbet ka të bëjë me ofrimin e përvojës më të mirë të mundshme për bastet sportive. Si rezultat, Melbet mund të sigurojë transmetim të drejtpërdrejtë të ngjarjeve të ndryshme në mbarë botën. Bastorët mund të filtrojnë lehtësisht ngjarjet e transmetuara duke i zgjedhur ato nga menyja në anën e majtë të faqes.

Pse të luani në MELBET?

Kur bëhet fjalë për bastet sportive, Melbet ka një reputacion për ofrimin e shërbimit më të mirë në industri. Melbet, e themeluar në vitin 2012, ka treguar një premtim të madh në industri që atëherë.

Tridhjetë mijë ngjarje para ndeshjes janë të disponueshme për të bastuar çdo muaj në Melbet. Shërbimi i tyre i transmetimit të drejtpërdrejtë shfaq gjithashtu lojëra të shumta nga ligat më të mira, duke përfshirë La Liga, Bundesliga, Premier League, e kështu me radhë, në nivel të lartë. Më e mira nga të gjitha është veçoria e tyre Multi-Live, e cila i lejon klientët të shikojnë dhe të vënë bast në të njëjtën kohë deri në katër ngjarje të veçanta sportive.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan