Vlerësimi i librave IZZI Casino

Age Limit
IZZI Casino
IZZI Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth IZZI Casino

IZZI Casino është një Baste Sportive e themeluar mirë, ka qenë në treg që nga 2021 . IZZI Casino është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në IZZI Casino

Kur vizitoni IZZI Casino , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Futboll, Formula 1, Golf, Tenisi, Sportive . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive .

Metodat e depozitimit pranohen në IZZI Casino

IZZI Casino është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në IZZI Casino jeni të mirëpritur të përdorni MasterCard, Visa, Bitcoin dhe shumë më tepër.

Pse të luani në IZZI Casino ?

Qëllimi ynë në Baste Sportive është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . IZZI Casino u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

IZZI Casino është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si MasterCard, Visa, Bitcoin .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0
Përfitimet
+ Verifikimi i shpejtë
+ Mbështetje 24 orëshe
+ Programi i gjerë i bonusit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (15)
Baste falas
Bitcoin Bonus
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Portugeze
Ruse
LojëraLojëra (67)
BadmintonBasketboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Boks
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dream Catcher
European Roulette
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGolf
Gonzo's Treasure Hunt
HendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKabaddi
Kazino Holdem
Kriketi
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Football Studio
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2K
Netball
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Side Bet City
SnookerSportet virtualeSportive
Teen Patti
Tenis tavolineTenisiVaterpolo
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (3)
Bank transfer
Bitcoin
InterAc
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Hryvnia Ukrainase
Rubla ruse
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (3)
Kazakistani
Rusia
Ukraina
SoftwareSoftware (26)
Amatic Industries
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fugaso
GameArt
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Mascot Gaming
Nolimit City
Novomatic
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet