Vlerësimi i librave Mr Green - Games

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Games

Z. Green është një libër sportiv modern me një aplikacion të shkëlqyer celular për baste në lojë. Kjo faqe nuk është aspak e mirë për adhuruesit e vërtetë të tenisit për shkak të basteve inovative të tenisit të çastit. Edhe nëse bonuset dhe alternativat e basteve të z. Green nuk janë aq të shumta sa ato të disa prej konkurrentëve të tij, ai e kompenson atë me bastet e tij të shkëlqyera sportive live, shanset e basteve të kalibrit të lartë dhe të dhënat e detajuara të ndeshjeve. Ndërkohë, bastet Jackpot të faqes ruajnë shpresën për një fitore që do të ndryshojë jetën.

Z. Green, si basteshkruesit e tjerë të nivelit të lartë në internet, ofron shanse për pothuajse çdo sport. Për të parë atë që ofrohet, hapni Librin e Sporteve dhe menjëherë do të shihni një përzgjedhje të basteve më të zakonshme. Nga ana tjetër, nëse zgjidhni "Të gjitha sportet", ky krijues i basteve do të shfaqë të gjitha tregjet e disponueshme të basteve.

Sportet më të njohura

Shumë njerëz e konsiderojnë futbollin sportin më të njohur për baste, por tenisi ka gjithashtu miliona entuziastë. Kjo është arsyeja pse një veçori fantastike e quajtur Tenisi i menjëhershëm është i disponueshëm në librin sportiv të z. Green.

Tenisi ka qenë popullor për një kohë të gjatë dhe ky popullaritet shtrihet në tregjet e basteve. ATP, WTA, Hopman Cup dhe Federata Ndërkombëtare e Tenisit (ITF) janë vetëm disa liga tenisi për të cilat mund të vihen bast te Mr. Green.

Sektori i basteve të tenisit mund të përfitojë nga të dhënat dhe statistikat që organet drejtuese të sportit vënë në dispozicion të publikut. Shumë njerëz mendojnë se tenisi është një nga sportet më të menduara në këtë drejtim. Popullariteti në rritje i tenisit mund t'i atribuohet pjesërisht edhe faktit që ndeshjet mund të luhen shpesh gjatë gjithë javës.

Bast Live

Gjatë rishikimit tonë të Z. Green, zbuluam shumë veçori interesante, një prej të cilave ishte seksioni i basteve live.

Shkoni te libri sportiv dhe klikoni në skedën "Baste të drejtpërdrejta". Një veçori unike është se ju mund të shihni shumë ngjarje aktuale pa hapur seksionin. Futbolli, sportet elektronike, tenisi dhe të ngjashme mund të jenë të disponueshme në një ditë të caktuar, por secili do të varet nga dita e javës. Mund ta bëni më të lehtë mbajtjen e shënimeve të ngjarjeve të veçanta duke i shtuar ato në një listë "të preferuarat".

Thjesht klikoni në një ngjarje të drejtpërdrejtë për ta nisur atë dhe z. Green do t'ju tregojë opsionet e shumta të basteve. Disa baste mund të vendosen vetëm gjatë lojës, duke i bërë bastet live më tërheqëse se bastet para ndeshjes. Libërbërësi krijoi shumë tregje pasi disa ngjarje mund të kenë një numër të madh alternativash bastesh.

Mos harroni se kjo libralidhës ofron disa nga statistikat më të plota në treg. Shikoni nëse doni të bëheni një lojtar ekspert.

Futboll amerikan

Nëse dëshironi të vendosni një bast në Futboll amerikan, do të keni mundësinë të zgjidhni midis lojërave më të mira që po luhen tani. Ju mund të vendosni baste në Ligën Kombëtare të Futbollit (NFL), lojërat e futbollit të kolegjit NCAA dhe ngjarje të tjera të futbollit amerikan në z. Green.

Bastet e shpërndara dhe bastet e linjës së parave janë dy opsionet kryesore të basteve për lojërat e futbollit amerikan që luhen në librat sportiv në internet. Tifozët e sporteve të ndryshme kënaqen me vendosjen e basteve në shpërndarjen e pikëve, sepse kjo garanton që ata do të kenë një kohë të mirë duke parë lojën, pavarësisht nga rezultati i ndeshjes. Ju do të jeni në buzë të emocionit edhe nëse ekipi juaj ka një avantazh prej 20 pikësh dhe loja tashmë ka përfunduar, sepse ju duhet edhe një gol tjetër nga fusha për të mbuluar vijën.

Basketboll

Basketbolli është një tjetër sport masivisht popullor me një komunitet të konsiderueshëm bastesh. Z. Green është më se i lumtur që plotëson nevojat e klientëve të tij të interesuar për të vënë baste në këtë sport.

Numri i basteve të vendosura në basketboll është vazhdimisht në krye të të gjitha sporteve. Ai kombinon lojëra emocionuese, me ritme të shpejta me rezultate krejtësisht të rastësishme, duke u ofruar lojtarëve një sërë opsionesh bastesh për t'i ndihmuar ata të përfitojnë sa më shumë nga financimi i tyre.

Do të jetë e mundur të vihet bast në lojëra nga disa nga ligat më të njohura të basketbollit në mbarë botën. Lojëra nga NBA, Euroliga, Liga e Kampionëve dhe shumë liga të tjera evropiane janë në dispozicion.

Futbolli

Z. Green shërben një pjesë të konsiderueshme të industrisë së basteve në lidhje me futbollin për shkak të konsensusit të përhapur se futbolli është sporti më popullor në botë.

Ju mund të bastni në ngjarje të ndryshme, duke përfshirë Ligën e Kampionëve, Ligën e Kombeve të UEFA-s, Kupën e Botës për Klube FIFA, Premier Leaguen angleze, Bundesligën gjermane dhe shumë gara të tjera.

Ju nuk duhet të keni asnjë problem për të gjetur ndonjë gjë që plotëson specifikimet që keni për nevojat tuaja të basteve, sepse Z. Green pranon baste praktikisht në të gjitha ligat kryesore që tani janë të aksesueshme.

Hokej

Hokej i akullt është një sport emocionues. Ka dhjetëra ndeshje ligash dhe ndërkombëtare në të gjithë Evropën dhe Amerikën e Veriut, duke e bërë atë një sport të përsosur për të bastuar, sepse është i shpejtë, intensiv dhe shpesh i dhunshëm. Një përzgjedhje emocionuese e tregjeve të basteve për hokej mbi akull është e disponueshme në një libralidhës të njohur si Mr. Green.

Shembujt përfshijnë Ligën Amerikane të Hokejit, SuperElit Suedez, Ligën e Hokeit të Kampionëve dhe KHL dhe NHL ruse.

Totali i Objektivave është i shkëlqyeshëm për shkak të rrezikut të ulët nëse sapo filloni në treg. Pasi që mbylljet janë të pazakonta në hokej mbi akull, tregu i të dyja skuadrave për të shënuar është një bast i mirë nëse mendoni se keni zbuluar një lojë në të cilën njëra palë mund të mos shënojë. Tregu i Rezultatit të Saktë është pak më i rrezikshëm, por paguan shumë nëse e merrni me mend saktë.

Volejboll

Nuk është e vështirë të thuhet se volejbolli nuk është një nga sportet më të luajtura në botë. Ndërsa shumë venë bast në turne ndërkombëtarë si Kampionatin Ndërkombëtar të Volejbollit në Plazh dhe Kampionatin Evropian, të tjerëve u pëlqen të bastojnë në ligat kryesore lokale në vende si Finlanda, Gjermania, Filipinet, Polonia dhe Rusia.

Bastet mund të vendosen në ngjarje të ndryshme sportive profesionale ndërkombëtare dhe vendase. Shumë tifozë sporti vënë bast për rezultatin e një gare. Megjithatë, disa baste të specializuara për ndeshje specifike, duke përfshirë bastin e handikapit të seteve, dhe shumë tregje të drejtpërdrejta janë gjithashtu të disponueshme.

Çfarë tjetër për të bast

Përveç basteve sportive, z. Green merr edhe bastet në politikë dhe argëtim. Nëse dëshironi të vini bast në një ngjarje ndërkombëtare, si p.sh. kush do të jetë Presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara, Z. Green është vendi për ta bërë këtë.

Është thelbësore të dini se jo të gjitha kombet lejojnë biznese si eSports dhe bastet politike. Z. Green ka një mjet të dobishëm gjeo-filtrimi për t'ju ndihmuar të kontrolloni shpejt opsionet më të mira, pavarësisht se ku ndodheni.

Z. Green ofron gjithashtu të bastojë në televizion dhe risi. Gama e rreziqeve të televizionit të paraqitur nga reality show është një nga elementët më tërheqës. Bastet mund të vendosen për fituesit eventual, raundin tjetër të lojës dhe pozicionin e garuesit të veçantë në renditje.

Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming