Mr Green

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Mr Green

Z. Green është një nga faqet më të njohura të lojërave të fatit në Evropë. Ato ofrojnë lojëra kazino, tregtarë të drejtpërdrejtë, keno, bingo dhe baste sportive në internet, ndër të tjera. Kompania u krijua në fund të vitit 2007 nga një grup veteranësh të industrisë suedeze, të cilët lëshuan menjëherë një kazino në internet vitin e ardhshëm.

Në fund të tetorit 2018, z. Green ishte rritur në atë masë sa operatori konkurrent William Hill bëri një ofertë për të blerë firmën për shumën e bukur prej 242 milionë funte, të cilën udhëheqja e z. Green e pranoi me dashamirësi. Kompania që drejton faqen e basteve është e bazuar në qytetin e bukur turistik të Maltës, Sliema. Kompania është e listuar në bursën Nasdaq në Stokholm dhe lejohet ligjërisht të kryejë biznes të lojërave të fatit në Maltë dhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Pse të luani në z. Green

Libri sportiv i Z. Green ofron shumë opsione bastesh në shumë sporte dhe tregje. Çdo mënyrë, ekipet për të shënuar, golat totale dhe pjesa e parë janë ndër bastet më të zakonshme, megjithëse bastet ekzotike si bastet Trixies dhe Heinz janë gjithashtu të lejuara.

Z. Green ofron speciale ku mund të vini bast për rezultate si një fitore e Juventusit ose një gol nga Cristiano Ronaldo. Përveç kësaj, ai do të ofrojë baste për rezultate si të dyja palët që shënojnë dhe një numër total letrash më shumë se 5.5. Z. Green ofron gjithashtu alternativa të shkëlqyera bastesh live për të gjitha sportet kryesore.

Popullariteti i jashtëzakonshëm i z. Green Casino i atribuohet pjesërisht ndërfaqes së tij tërheqëse vizualisht. Faqja e internetit ka një estetikë të gjelbër dhe faqja e saj kryesore ka qasje të shpejtë në seksionet e saj të ndryshme.

Në përgjithësi, treni i z. Green është dëshmuar i denjë për vlerësimet e tij të shumta përgjatë viteve.

About

Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

Vitin e ardhshëm, z. Green rilançoi një version të përmirësuar të produktit të tij të basteve sportive. Ky version i ri ofroi një veçori të veçantë në lojë nga BettorLogic dhe mjetet e Menaxhimit të Marrëdhënieve me Klientin, të cilat i mundësonin operatorit të basteve të përmirësonte përvojat e lojtarëve përmes analizës së gjerë të të dhënave të historive të tyre të basteve.

/mr-green/about/

Games

Z. Green është një libër sportiv modern me një aplikacion të shkëlqyer celular për baste në lojë. Kjo faqe nuk është aspak e mirë për adhuruesit e vërtetë të tenisit për shkak të basteve inovative të tenisit të çastit. Edhe nëse bonuset dhe alternativat e basteve të z. Green nuk janë aq të shumta sa ato të disa prej konkurrentëve të tij, ai e kompenson atë me bastet e tij të shkëlqyera sportive live, shanset e basteve të kalibrit të lartë dhe të dhënat e detajuara të ndeshjeve. Ndërkohë, bastet Jackpot të faqes ruajnë shpresën për një fitore që do të ndryshojë jetën.

Z. Green, si basteshkruesit e tjerë të nivelit të lartë në internet, ofron shanse për pothuajse çdo sport. Për të parë atë që ofrohet, hapni Librin e Sporteve dhe menjëherë do të shihni një përzgjedhje të basteve më të zakonshme. Nga ana tjetër, nëse zgjidhni "Të gjitha sportet", ky krijues i basteve do të shfaqë të gjitha tregjet e disponueshme të basteve.

Withdrawals

Ashtu si të shohësh ekipin ose lojtarin tënd të dashur të fitojë një titull, marrja e çmimit është një përvojë emocionuese. Është koha për të arkëtuar fitimet tuaja tani që keni bërë raportin e duhur të basteve, keni marrë rrezikun e bonusit dhe keni rritur bankrollin tuaj.

Procedura për të bërë një tërheqje është shumë e ngjashme me atë për të bërë një depozitë. Le të kalojmë mbi hapat që duhet të bëni.

Mos harroni se procesi i tërheqjes mund të marrë më shumë kohë sesa pritej. Mund të zgjasë jo më pak se një ditë pune dhe deri në shtatë. Depozitat dhe tërheqjet duhet të bëhen duke përdorur të njëjtën formë pagese.

Bonuses

Bastorët e interesuar për të maksimizuar fitimet e tyre mund të vizitojnë librin sportiv të z. Green. Atje, ata do të gjejnë disa stimuj joshës, si rritja e çmimeve, specialet ditore të garave dhe akumulatorët me shanse të rritura. Për t'i bërë përdoruesit e rinj një fillim të mbarë, faqja u ofron atyre një dhuratë të shkëlqyer mirëseardhjeje në formën e një basti falas kur ata regjistrohen. 

Më poshtë, mund të zbuloni detaje të mëtejshme mbi ofertat e ndryshme të bonuseve të librit sportiv. Mos harroni se promovimet dhe shpërblimet e z. Green mund të ndryshojnë herë pas here.

Account

Bastet duhet të krijojnë një llogari me z. Green për të përdorur faqen e internetit të z. Green. Një nga pyetjet që klientët e mundshëm të zotit Green bëjnë më shpesh është, "si të regjistrohem?"

Ky është fillimi i procesit për çdo faqe interneti që ofron opsione të basteve sportive. Metoda është e thjeshtë dhe mund të ndahet në disa faza që lojtarët e fatit duhet t'i përfundojnë me sukses.

Shumica e lojtarëve ka të ngjarë të kenë shqetësime ose pyetje shtesë në lidhje me llogaritë e tyre. Kumarxhinjtë zakonisht e citojnë këtë si faktorin që u jep atyre shkakun më të madh për ankth. Hapat për krijimin e një llogarie, si dhe përgjigjet për çdo pyetje tjetër rreth llogarive, shpjegohen në këtë seksion. Secila prej tyre është e pakomplikuar dhe nuk do të duhen më shumë se disa minuta për t'u realizuar.

Languages

Përpara se të angazhoheni në një kazino në internet, është thelbësore të hulumtoni përfitimet e përdorimit të asaj që mbështet gjuhën tuaj lokale. Bastorët duhet ta bëjnë këtë përpara se të marrin një vendim përfundimtar.

Fatkeqësisht, Google Translate nuk është 100% i saktë gjatë gjithë kohës. Për shkak të mungesës së të kuptuarit ose të kuptuarit tuaj, mund të mos jeni në gjendje të përmbushni kriteret e bastit, të kontaktoni me kujdesin ndaj klientit, apo edhe të interpretoni termat dhe kushtet e promovimit. Të luash në një kazino online ku lojërat janë të disponueshme në gjuhën tënde lokale është, pra, shumë e nevojshme.

Faqja e internetit është globalizuar në disa gjuhë, sepse Z. Green operon në shumë vende. Meqenëse faqja e internetit mbështet një grup të larmishëm gjuhësh, nuk ekziston asnjë pengesë gjuhësore midis përdoruesve.

Mobile

Nuk është e pazakontë të jesh larg shtëpisë kur zhvillohet një lojë e madhe me aksione të larta. Në këto raste, është i nevojshëm një aplikacion celular ose uebsajt i besueshëm dhe për fat, z. Green ofron një aplikacion fantastik celular që është i pajtueshëm me iOS dhe Android. Në fakt, ai u emërua aplikacioni më i mirë i kazinosë për vitin 2016.

Aplikacioni, ashtu si faqja e internetit, është modern dhe i gjelbër. Ka dy rreshta fikse në krye, ku mund të përdorni detajet e llogarisë suaj, arkëtarin dhe një kuti kërkimi për të kërkuar liga ose ekipe të caktuara sportive. Aplikacioni është i thjeshtë për t'u përdorur dhe përfshin të gjithë përmbajtjen nga faqja e internetit.

Vendosni kufijtë e shpenzimeve, kontrolloni historinë tuaj të basteve dhe transaksioneve dhe më shumë, të gjitha nga komoditeti i telefonit tuaj. Bastet e drejtpërdrejta ruajnë të gjithë informacionin e drejtpërdrejtë në faqen e desktopit dhe vendosja e një basti kërkon vetëm dy klikime.

Vërtetimi me Touch ID është i disponueshëm në pajisjet iOS. Z. Green gjithashtu lëshon herë pas here promovime vetëm për aplikacione, kështu që mbajtja e aplikacionit tuaj të përditësuar është një domosdoshmëri. Ajo që prisni nga një libër sportiv celular pasqyrohet në aplikacion dhe aplikacioni është mjaft i qetë dhe ndihet shumë si faqja.

Aplikacioni është i disponueshëm në: 

  • Android
  • iOS
  • Windows Phone

Tips & Tricks

Ndërsa bastet sportive mund të jenë emocionuese, përdorimi i z. Green e bën përvojën dukshëm më argëtuese, të sigurt dhe shpërblyese. Këto sugjerime dhe rekomandime mund të përfitojnë nga bastorët për të shfrytëzuar sa më shumë kohën e tyre atje.

Responsible Gaming

Bixhozi mund të jetë një problem nëse keni vështirësi të shkurtoni ose ndaloni. 

Kur kostot tejkalojnë të ardhurat dhe fillojnë të dëmtojnë mirëqenien tuaj (fizike ose mendore), produktivitetin (në shkollë ose në punë), sigurinë (përsa i përket parave) dhe lidhjet sociale (nëpërmjet izolimit), atëherë keni një problem kumari.

Kumarxhinjtë problematikë shpesh neglizhojnë familjet e tyre, karrierën dhe detyrimet akademike, ndërkohë që grumbullojnë borxhe të mëdha kumari dhe bilanc huash. Disa lojtarë me probleme mohojnë se kanë një problem, ndjekin humbjet e tyre pavarësisht nga kostoja për veten e tyre dhe i japin përparësi kumarit mbi të gjitha aspektet e tjera të jetës së tyre.

Luaj me përgjegjësi

Hapi i parë dhe më i rëndësishëm drejt tejkalimit të një varësie është të pranoni se keni një problem. Duhet shumë guxim për ta pranuar këtë, veçanërisht nëse kursimet tuaja janë zhdukur dhe rrethi juaj shoqëror po pakësohet.

Mos e humbni shpresën dhe mos u përpiqni ta përballoni këtë vetë. Shumë njerëz kanë qenë në vendin tuaj më parë dhe në mënyrë efektive e kapërcejnë varësinë e tyre dhe vazhdojnë jetën e tyre. Kështu mundeni edhe ju.

A mendoni se bixhozi ju ndihmon të vrisni kohën kur jeni vetëm dhe të mërzitur? A është pas një debati me të dashurin tuaj apo një ditë veçanërisht stresuese në zyrë? te luaj me përgjegjësi, duhet ta bëni këtë vetëm për argëtim dhe jo si një mjet për të shpëtuar nga asgjë.

Në vend që t'i drejtoheni basteve për t'u marrë me ndjenjat tuaja ose për të lehtësuar mërzinë, do të ishte më e mençur dhe më e dobishme të përfshiheni në aktivitet fizik, të shoqëroheni me njerëz që nuk luajnë bixhoz, të eksploroni interesa të reja dhe të praktikoni teknika relaksuese.

Ku të kërkoni ndihmë

Flisni me të dashurit tuaj për këtë nëse keni nevojë për ndihmë duke kapërcyer zakonin tuaj të lojërave të fatit. Nuk është e nevojshme t'i drejtoheni kazinove ose internetit nëse jeni vetëm dhe kërkoni miq të rinj. Bëni diçka sociale, qoftë duke kontaktuar kolegët, duke marrë pjesë në një ngjarje sportive ose një klub leximi, duke u regjistruar në një kurs ose duke u bërë vullnetarë. Nëse është e mundur, preferohet konsultohuni me një profesionist.

Ka mundësi alternative për mbledhje si kjo. Kumarxhinj Anonimë, për një, përdor një program me 12 hapa për të ndihmuar në rikuperimin nga kumari kompulsiv. Gjetja e një "sponsori" ose një ish-kumarxhiu që tani është i matur dhe mund të ofrojë udhëzime dhe mbështetje është një aspekt vendimtar i programit.

Support

Z. Green u ofron klientëve të tij shumë kanale nëpërmjet të cilave ata mund të komunikojnë me ekipin e kujdesit ndaj klientit; megjithatë, funksioni i bisedës live është ndoshta zgjedhja më e popullarizuar në mesin e lojtarëve. Kjo është diçka që bastorët mund ta përdorin çdo ditë në çdo kohë. Ju gjithashtu mund të hyni në qendrën e tyre të madhe të ndihmës, ku do të gjeni një mori informacionesh dhe përgjigjesh për shqetësimet e bëra shpesh.

Mbështetja e postës elektronike, mbështetja telefonike dhe profilet në platforma të ndryshme të mediave sociale përfundojnë gamën e metodave të disponueshme të kontaktit. Personeli jep përshtypjen e të qenit i sjellshëm dhe i dobishëm, dhe ata zakonisht janë në gjendje të japin një përgjigje që është sa e dobishme dhe e ditur. Green u ofron klientëve të saj shumë kanale nëpërmjet të cilave ata mund të komunikojnë me ekipin e kujdesit ndaj klientit; megjithatë, funksioni i bisedës live është ndoshta zgjedhja më e popullarizuar në mesin e lojtarëve. Kjo është diçka që bastorët mund ta përdorin çdo ditë në çdo kohë. Ju gjithashtu mund të hyni në qendrën e tyre të madhe të ndihmës, ku do të gjeni një mori informacionesh dhe përgjigjesh për shqetësimet e bëra shpesh.

Mbështetja e postës elektronike, mbështetja telefonike dhe profilet në platforma të ndryshme të mediave sociale përfundojnë gamën e metodave të disponueshme të kontaktit. Personeli jep përshtypjen e të qenit i sjellshëm dhe i dobishëm, dhe ata zakonisht janë në gjendje të japin një përgjigje që është sa e dobishme dhe e ditur.

Deposits

Disa komente të z. Green kalojnë mbi metodat e ndryshme të pagesës në vend që të fokusohen në librin sportiv dhe kazinonë. Megjithatë, ne e njohim këtë rëndësi, prandaj ju mund të gjeni të gjithë informacionin që ju nevojitet në lidhje me këtë procedurë më poshtë.

Opsionet bankare te Mr. Green janë paksa të rralla në sasi, por ajo që ofrohet përfshin disa nga mënyrat më të mëdha dhe më të përshtatshme të pagesës në treg. Z. Green u ofron klientëve të tij disa forma të mundësive të depozitimit dhe tërheqjes. Përveç opsioneve të zakonshme të kartës së kreditit ose debitit, klientët mund të përdorin edhe kuletat elektronike ose edhe transfertat direkte bankare.

Pasi të jeni regjistruar dhe të identifikoheni, do të mund të shihni nëse ndonjë nga këto opsione bankare është apo jo i aksesueshëm për llogari të reja ose në vendndodhjen tuaj.

FAQ

Klientët e Z. Green shpesh pyesin për këto tema përpara, gjatë dhe pasi të bëjnë një bast.

Affiliate Program

Z. Affiliate është rrjeti i filialeve të kazinove të z. Green, një prej kazinove dhe librave sportivë më të shquar në botë. Anëtarët në program mund të parashikojnë rimbursime në kohë dhe komisione apeluese, të cilat do të rriten në vlerë pasi sjellin një numër në rritje lojtarësh në faqen e internetit, e cila tani ka më shumë se 5,000 filialë. Duke kaluar në rishikimin tonë të hollësishëm të Z. Affiliate, të cilin mund ta gjeni më poshtë, do të keni të gjithë informacionin që dëshironi për këtë program fantastik të filialeve.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (4)
Neteller
PayPal
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming