Vlerësimi i librave Mr Green - Deposits

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Disa komente të z. Green kalojnë mbi metodat e ndryshme të pagesës në vend që të fokusohen në librin sportiv dhe kazinonë. Megjithatë, ne e njohim këtë rëndësi, prandaj ju mund të gjeni të gjithë informacionin që ju nevojitet në lidhje me këtë procedurë më poshtë.

Opsionet bankare te Mr. Green janë paksa të rralla në sasi, por ajo që ofrohet përfshin disa nga mënyrat më të mëdha dhe më të përshtatshme të pagesës në treg. Z. Green u ofron klientëve të tij disa forma të mundësive të depozitimit dhe tërheqjes. Përveç opsioneve të zakonshme të kartës së kreditit ose debitit, klientët mund të përdorin edhe kuletat elektronike ose edhe transfertat direkte bankare.

Pasi të jeni regjistruar dhe të identifikoheni, do të mund të shihni nëse ndonjë nga këto opsione bankare është apo jo i aksesueshëm për llogari të reja ose në vendndodhjen tuaj.

Metodat e pagesës të pranuara në z. Green

Metoda e pagesësDepozita maksimaleDepozita minimaleKoha për depozitimTarifat
Neteller10,000,00 €10,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Transferte bankare8000,00 €10,00 €24 oreAsnjë tarifë
Me besim9000,00 €10,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Viza10,000,00 €10,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
MasterCard10,000,00 €10,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Skrill10,000,00 €10,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
PaySafe300,00 €10,00 €E menjëhershme3,90 €
PayPal10,000,00 €10,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Visa Electron10,000,00 €10,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë

Si të depozitoni para

 1. Hapni faqen e z. Green dhe regjistrohuni duke përdorur adresën tuaj të emailit/emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin.
 2. Klikoni mbi balancën pranë profilit në këndin e sipërm djathtas të faqes së desktopit ose në këndin e poshtëm djathtas të aplikacionit. Do të shfaqen metodat e ndryshme të depozitimit.
 3. Zgjidhni mënyrën tuaj të dëshiruar të pagesës nga zgjedhjet e disponueshme. Ju mund të modifikoni mënyrën e pagesës duke klikuar "Ndrysho"
 4. Pasi të zgjidhni metodën që synoni të përdorni për të shtuar fonde në llogarinë tuaj, duhet të vendosni shumën e dëshiruar.
  1. Zgjidhni një nga shumat e paracaktuara ose futni tuajën në kutinë përkatëse. Nëse depozita juaj i nënshtrohet një tarife, shuma e tarifës do të shfaqet pikërisht mbi kutinë që përmban shumën e dëshiruar.
 5. Zgjidhni opsionin "Depozitim në llogarinë time" për të përfunduar transaksionin.
 6. Pasi të zgjidhni një mënyrë pagese, do të dërgoheni në faqen e internetit të ofruesit përkatës të pagesës në një skedë ose dritare të re. Merrni hapat e nevojshëm për të përfunduar pagesën.
 7. Këto udhëzime ndryshojnë disi nga një metodë bankare në tjetrën. Duke supozuar se transferimi është i suksesshëm, duhet t'i shihni menjëherë paratë në llogarinë tuaj të Z. Green.

Nëse nuk keni fonde gjatë lojës dhe nuk doni ta lini lojën, mund të përdorni funksionin "Depozitim i shpejtë" i z. Green.

Monedhat e pranuara në z. Green

Më poshtë janë monedhat e pranuara kur luani në faqen e basteve në internet Mr. Green.

 • euro
 • stërlina britanike
 • Dollarë kanadezë
 • Krona norvegjeze
 • Krona suedeze
 • Krona daneze
 • Dollarë të Shteteve të Bashkuara
Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming