Vlerësimi i librave Melbet - Support

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan

Support

Ekipi i kujdesit ndaj klientit në MELbet është e përgjegjshme, e shpejtë dhe e lehtë për t'u arritur. Ata që dëshirojnë të kontaktojnë me ta mund ta bëjnë këtë nëpërmjet telefonit ose emailit. Ju mund të hapni një biletë mbështetjeje direkt nga faqja e tyre kryesore. Pasi të gjejnë dhe klikojnë butonin Kontakt në fund të faqes së internetit, vizitorët mund të plotësojnë formularin me çdo problem, pyetje ose sugjerim. Pas kësaj, ata mund të presin një përgjigje brenda ditës së ardhshme.

Si mund të kontaktoj me MELbet?

Përveç kësaj, klientët e MELbet mund të përdorin funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë në fund të djathtë të faqes së internetit për të marrë ndihmë. Me hapjen e kutisë së bisedës, do të shihni emrin e një personi mbështetës dhe aftësinë për ta vlerësuar atë.

Futbollistët mund të arrijnë në MELbet përmes kanaleve të mëposhtme:

Gjuhët mbështetëse

Shtrirja globale e MELbet kërkon që ata të jenë në gjendje t'u përgjigjen pyetjeve dhe çështjeve të klientëve nga çdo pjesë e botës. Kjo është thelbësore për të garantuar që të gjithë lojtarët e basteve sportive të kenë një fushë loje të barabartë.

Biseda e drejtpërdrejtë është e aksesueshme vetëm në anglisht dhe hindisht, ndërsa ndihma telefonike ofrohet vetëm në anglisht dhe hindisht. Për ndihmë me email, ekziston një gamë e gjerë gjuhësh në dispozicion, duke përfshirë:

 • anglisht
 • Español
 • Deutsch
 • Français
 • Italiano
 • portugalisht
 • Polski
 • Svenska
 • Dansk
 • Norsk
 • Suomi
 • English
 • Türkçe
 • Romana
 • Sllovenia
 • Magyar
 • Hrvatski
 • serbisht
 • Македонски
 • Shqiptar
 • bullgarisht
 • Lietuvių
 • Letonia
 • Eesti
 • Azerbajxhani
 • Русский
 • Ukrainas
 • Belarusia
 • Shqip
 • Қазақша
 • O'zbek tili
 • hebraike
 • हिन्दी
 • Bahasa Indonezia
 • Bahasa Melayu
 • Tiếng Việt
 • ไทย
 • 日本語
 • 한국어
 • 体中文
 • 漢語
 • mongolisht
 • gjuha shqipe
 • Arabisht
Edge e re e basteve të Melbet
2022-06-29

Edge e re e basteve të Melbet

Melbet është i njohur për shërbimet e tij të jashtëzakonshme të basteve sportive. Lojtarët që përdorin ofruesin mund të marrin pjesë në një sërë ngjarjesh sportive të disponueshme. Që nga fillimi i saj, platforma ka bërë një zhvillim të rëndësishëm për të ofruar shërbime të klasit botëror për përdoruesit e saj.