Melbet - Languages

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Languages

Një nga pjesët më të rëndësishme të çdo përkthimi të basteve sportive është se ai është i saktë. Është e rëndësishme të mbani mend se gjuha e përdorur në industri është pothuajse e përsosur dhe duhet të përkthehet saktë për të shmangur keqkuptimet dhe ankesat.

Me një kompani si MELbet, e cila është e mirënjohur dhe e pëlqyer nga lojtarët e basteve sportive në të gjithë botën, është e rëndësishme që të gjithë bastorët të kuptojnë se çfarë shkruhet në faqen e tyre të internetit.

Këto janë gjuhët që mund të përdoren:

Pra, MELbet bën gjithçka që mundet për të përkthyer saktë informacionin e tij në gjuhë të ndryshme, në mënyrë që çdo lojtar i basteve sportive të ketë shanse të barabarta për të fituar.

 • arabisht
 • Azerbajxhani
 • bjellorusisht
 • bullgare
 • kineze
 • kroate
 • çeke
 • daneze
 • holandeze
 • anglisht
 • estoneze
 • persisht
 • finlandez
 • frëngjisht
 • gjeorgjiane
 • greke
 • hebraishtja
 • Hindi
 • hungareze
 • indonezisht
 • italisht
 • japoneze
 • kazake
 • koreane
 • Letonisht
 • Lituanisht
 • maqedonase
 • malajziane
 • mongolisht
 • norvegjeze
 • polonisht
 • portugeze
 • rumun
 • rusisht
 • sllovake
 • slloven
 • Spanjisht
 • suedeze
 • Thai
 • turk
 • ukrainase
 • vietnameze
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan