Vlerësimi i librave Melbet - Account

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan

Account

Procesi i regjistrimit të MELbet është i thjeshtë. Pasi të plotësohet formulari i regjistrimit, të gjithë, edhe ata që nuk kanë vënë kurrë një bast më parë, do të jenë në gjendje t'i bashkohen faqes në vetëm pak minuta. Mos lejoni që disa hapa të ndërmerrni të pengojnë. Lojtarët që kanë probleme me regjistrimin mund të marrin ndihmë nga departamenti i shërbimit ndaj klientit.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Krijimi i një llogarie në faqen e desktopit është një fllad. Nëse preferoni të përdorni aplikacionin celular për t'u regjistruar, shkarkoni dhe instaloni aplikacionin Melbet në telefonin tuaj dhe më pas ndiqni të njëjtat hapa për të përfunduar procesin e regjistrimit. Duhet të jeni të vetëdijshëm se krijimi i një llogarie MELbet mund të jetë i pamundur nëse banoni në një vend të bllokuar.

Bastorët duhet të japin vendin, rajonin dhe vendndodhjen e tyre në formularin e regjistrimit. Pasi të keni lexuar këtë udhëzues regjistrimi në MELbet, është mjaft i thjeshtë për t'u plotësuar.

Procesi i regjistrimit të llogarisë së Melbet është më fleksibël dhe më miqësor për përdoruesit, falë opsioneve të shumta në dispozicion. Pasi të keni gjetur faqen e internetit të Melbet, shkoni në këndin e sipërm djathtas të faqes dhe zgjidhni 'Regjistrohu'

Në vend që të kërkojë një adresë të vetme emaili, Melbet i lejon lojtarët të përdorin një numër telefoni ose një llogari të mediave sociale përveç emailit. Këtu është një udhëzues hap pas hapi për të filluar me MELbet.

 1. Zgjidh një nga katër mënyrat për t'u regjistruar në MELbet: email, numër telefoni, rrjeti i mediave sociale ose regjistrimi super i lehtë me një klikim në MELbet.
 2. Futni të dhënat e kërkuara. Sigurohuni që të plotësoni të gjitha fushat e theksuara me një yll (*) përpara se të kaloni në seksionin tjetër të aplikacionit.
 3. Lexoni Termat dhe Kushtet pasi të jenë plotësuar të gjitha fushat. Pasi të keni mbaruar, kontrolloni kutinë për të rënë dakord me T&C.
 4. Paraqisni aplikacionin tuaj.

Punonjësit mund të hapin një llogari duke përdorur aplikacionin Android ose celular duke ndjekur hapat e njëjtë.

Verifikimi i llogarisë

Gjëja e parë që duhet të bëjnë bastorët është të kontrollojnë profilin personal për të parë nëse ai i ka të gjitha fushat e kërkuara dhe të sigurohet që ato janë plotësuar. Kjo përfshin informacione personale rreth tyre, si emri, adresa e emailit, numri i telefonit dhe detaje të ngjashme.

Verifikimi i llogarisë mund të bëhet në dy hapa. E para do të kërkojë një nga sa vijon për të verifikuar identitetin tuaj:

 • Një pasaportë e vlefshme (vetëm faqja me fotografi),
 • një kartë identiteti e vlefshme (para dhe mbrapa),
 • dhe një leje drejtimi të vlefshme (Foto, Emri dhe Nënshkrimi).

Pyetja e mëposhtme është e nevojshme për të vërtetuar adresën tuaj aktuale. Ju do të kërkoni ndonjë nga sa vijon:

 • Pasqyra bankare (e lëshuar në tre muajt e fundit),
 • Fatura e shërbimeve komunale (lëshuar në tre muajt e fundit),
 • Projektligji i Taksave të Këshillit (Lëshuar në vitin aktual),
 • Letër lëshimi nga një kartë krediti/debiti ose kartë me parapagesë (lëshuar në tre muajt e fundit),
 • Marrëveshja e Qiramarrjes (Lëshuar në 12 muajt e fundit),
 • Deklaratë hipotekore ose kredie për shtëpi,
 • Certifikata e sigurimit të makinës, shtëpisë, celularit (Lëshuar në 12 muajt e fundit),
 • Letra formale e pranimit ose pranimit në universitet (Lëshuar në 12 muajt e fundit),
 • Deklarata e Katalogut (Lëshuar në tre muajt e fundit),
 • Certifikata e martesës,
 • Kontrata e punës ose fletëpagesa me adresë të dukshme (Lëshuar në tre muajt e fundit).

Bastet mund të vazhdojnë me përpjekjet e tyre të basteve pasi të kenë dorëzuar një nga letrat e kërkuara për çdo fazë të procesit të verifikimit.

Por, përpara se të hyjmë në këtë, lojtarët e fatit duhet të kenë parasysh se ekipi i MELbet mund të kërkojë një formë verifikimi bankar nëse zbulojnë diçka të çuditshme në lidhje me pagesat. Nëse kjo ndodh, ata do të marrin një email me udhëzime për kalimin e verifikimit nëse kërkohet.

Si të identifikoheni

Sapo të krijohet llogaria e re, bastorët do të jenë në gjendje të identifikohen duke përdorur kredencialet e tyre të reja menjëherë. Faqja e hyrjes në MELbet është e lehtë për t'u kuptuar.

Bastorët do të jenë në gjendje të hyjnë në faqen e internetit sapo të keni futur me sukses adresën e tyre të emailit/emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin e tyre në fushat e duhura. Një buton jeshil i emërtuar "Identifikohu" mund të gjendet pranë një butoni të kuq të etiketuar "Regjistrohu"

Më poshtë shpjegon se si të identifikoheni, e ndarë në hapat e tij:

 1. Në këndin e sipërm të djathtë, klikoni butonin e hyrjes.
 2. Futni adresën tuaj të emailit ose ID-në ose emrin e përdoruesit që keni krijuar kur jeni regjistruar.
 3. Futni fjalëkalimin tuaj. Sigurohuni që të mos humbisni ndonjë karakter të veçantë ose shkronja të mëdha/të vogla.
 4. Filloni të bastni për sportet tuaja të preferuara duke klikuar butonin "Hyrja" në fund të faqes.

Si të zhbllokoni një llogari

MELbet mund të zgjedhë të bllokojë një llogari për shumë arsye. Megjithatë, shkelja e njërës prej politikave të sajtit është shkaktari më i zakonshëm për këtë veprim.

Është e mundur që një lojtar të ishte nën moshën 18 vjeç kur krijoi llogarinë e tij, të ketë më shumë se një llogari, të ketë kryer mashtrime ose që faqja të ketë pyetje ose shqetësime të tjera në lidhje me identitetin ose vendndodhjen e një bastori.

Email info@melbet.org për të njoftuar mbështetjen e MELbet nëse llogaria juaj tashmë është bllokuar.

"(Llogaria #) është bllokuar." mund të përdoret si linja e temës.

Këtu janë gjërat thelbësore për të përfshirë në trupin e emailit tuaj:

 • Procedura për regjistrimin e një llogarie përshkruhet në detaje.
 • Regjistrimi i llogarisë bëhet në emër të kujt dhe nga cila pajisje.
 • Skanuar një kopje të kartës së identitetit dhe dokumente të tjera identifikimi dhe një skanim të llogarisë personale të sistemit të pagesave të përdorura për të rimbushur llogarinë e lojës. Mbani në mend se bastorët duhet të dorëzojnë të gjitha skanimet në formatin PDF.

Si të mbyllni një llogari

Ju mund të çaktivizoni llogarinë tuaj duke kontaktuar MELbet përmes emailit dhe duke kërkuar që ata të heqin llogarinë tuaj nga databaza e tyre. Bastorët mund ta bëjnë këtë duke shkruar një email në MELbet.

Supozoni se jeni të shqetësuar se mund të keni një varësi nga bixhozi dhe dëshironi të merrni përvojë për ta kapërcyer atë. Në këtë rast, kjo është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u marrë parasysh.

Këtu janë hapat e mëposhtëm që mund të ndërmerrni:

 1. Hapni llogarinë e emailit të lidhur me llogarinë tuaj MELbet
 2. Tani, shkruani një email drejtuar support@melbet.org.
 3. Shkruani "KËRKESË PËR FSHIJE TË LLOGARISË IM" në fushën "Tema".
 4. Tani, shkruani një email duke kërkuar që ata të fshijnë llogarinë tuaj nga regjistri i tyre dhe të fshijnë të gjitha të dhënat tuaja me to, nëse ka.

Këtu është një shembull i emailit

I dashur ekip i MELbet:

Unë kam një llogari në bazën tuaj të të dhënave me numrin e llogarisë XXXXXX dhe adresa e emailit e lidhur me llogarinë është XXXX@email.com.

Ndërkohë, për arsye të ndryshme, kam vendosur të mos e përdor më llogarinë; prandaj, ju kërkoj me respekt që të fshini llogarinë time nga databaza juaj dhe çdo njoftim.

Nga:

Emri juaj.

Numri i telefonit.

Emri, adresa e emailit dhe numri i telefonit në mesazh duhet të korrespondojnë me llogarinë që keni ndërmend të anuloni. Kjo do të vërtetojë se ju jeni pronari i ligjshëm i llogarisë së marrë në pyetje.

Edge e re e basteve të Melbet
2022-06-29

Edge e re e basteve të Melbet

Melbet është i njohur për shërbimet e tij të jashtëzakonshme të basteve sportive. Lojtarët që përdorin ofruesin mund të marrin pjesë në një sërë ngjarjesh sportive të disponueshme. Që nga fillimi i saj, platforma ka bërë një zhvillim të rëndësishëm për të ofruar shërbime të klasit botëror për përdoruesit e saj.