Garat më të mira të kuajve të Vitit të Ri

Lajme

2021-12-22

2022 do të shpresojmë të jetë fillimi i parë normal i vitit në një kohë të gjatë. Epo, bota humbi vetëm vitin 2021, por me të vërtetë ndihet si mosha, apo jo? Me aktivitetet normale që rifillojnë pothuajse kudo në botë, gare me kuaj është një nga aktivitetet që fansat e kanë pritur me padurim. Do të ketë shumë aksione të ofruara kudo; asnjë tifoz nuk duhet të humbasë. 

Garat më të mira të kuajve të Vitit të Ri

Garat e Ditës së Vitit të Ri Sky City

Në Auckland, Zelanda e Re, adhuruesit e garave do ta hapin vitin me argëtim të gjithanshëm në garat nga Sky City. Veprimtaria fillon në orën 11:00 dhe vazhdon deri në orën 18:00 kur do të zhvillohet gara e fundit. Tetë gara do të kryesojnë ditën e mbushur plot, mes tyre Rich Hill Mile dhe Finalja e Kampionatit. 

Mbi 18 garues lejohen në stendën e Cuvée Ground Floor Ascot, ku mund të shijojnë muzikë DJ ndërsa shikojnë sprintet. Ekziston një zonë argëtimi familjare ku fëmijët mund të shijojnë kështjella kërcyese dhe shumë më tepër. Fëmijët nën 15 vjeç marrin hyrje falas. Për ata që duan një atmosferë të qetë, lëndina e shampanjës është vendi i përsosur për të parë drejtpërdrejt shtëpinë. Këtu, ata mund të qetësohen me një Bloody Mary falas ose ndonjë alternativë tjetër sipas zgjedhjes së tyre.

Viti i Ri i Cheltenham

Cheltenham është sinonim i sportit të mbretërve dhe i njohur gjerësisht për bastet e garave me kuaj. Në ditët e sotme, faqet e basteshkruesve në internet kanë zëvendësuar shumicën e stendave të vjetra të basteve. Kursi do të nisë vitin me aksion të mahnitshëm National Hunt (përsëri) që do të shohë Bootleg Beatles dhe grupet Premier Beatles të argëtojnë garuesit në një festë pas. Çfarë është më mirë? Ata kanë një aplikacion celular që garuesit mund ta përdorin për të gjurmuar garat në mënyrë dixhitale dhe gjithashtu për të fituar çmime të mahnitshme.

Viti i Ri i Shkëmbit të Varur

Garuesit në Victoria do të shijojnë një ditë Covidsafe në shkëmb, një tjetër ngjarje e dashur nga basteshkruesit dhe lojtarët më të mirë në internet. Kursi i vendosur 44 milje (70 km) nga Melburni ka shumë aktivitete garash dhe argëtimi për të gjithë familjen. Kjo do të jetë një ngjarje e shkëlqyeshme për viktorianët që të dalin pasi një bllokim i gjatë lehtësohet.

Bast në garat me kuaj

Bastet online kanë zënë vendin e kabinave në garat me kuaj. Lojtarët tani mund të bastojnë në çdo garë në mbarë botën nga komoditeti i shtëpive të tyre. E vetmja masë paraprake e nevojshme në bastet online të garave me kuaj është të zgjedhësh bastebërësin më të mirë. Këta janë libralidhës me faqe interneti të sigurta dhe të sigurta, i disponueshëm në vendndodhjen e lojtarit, lehtësisht i lundrueshëm, i shpejtë në transaksione dhe ofrimi i mbështetjes efikase të klientit.

Lojtarët gjithashtu duhet të kërkojnë të përfitojnë nga promovimet e ofruara nga shumica e faqeve të internetit të basteve të garave me kuaj në Vitin e Ri. Në këtë kohë, ka bonuse të shumta për t'u shijuar, shumë me kushte të relaksuara. Disa shtëpi japin gjithashtu baste falas, baste akumuluese dhe baste pa rrezik, ku paratë e një lojtari rimbursohen nëse basti i tyre nuk fiton. Shijoni garat më të mira dhe bastet më të mira në internet të garave me kuaj në fillim të vitit. Mirësevini 2022 me stil!

Lajmi i fundit

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Lajme