Betwinner - Games

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Games

Gjatë rishikimit tonë të BetWinner, na pëlqyen gjithashtu shumë opsione sportive dhe bastesh. Ne ishim vërtet të kënaqur nga sa shumë lloje të ndryshme tregjesh kishte. Të gjithë mund të gjejnë diçka që i pëlqen këtu. Në fakt, BetWinner ka më shumë se 40 tregje të ndryshme tani, dhe ata vazhdojnë të shtojnë më shumë.

Siç mund ta prisni, ka shumë mënyra për të bastuar në futboll. Ju mund të vini bast për fituesin e ndeshjes, numrin total të golave, nëse të dyja skuadrat do të shënojnë apo jo, shanset e dyfishta, handikapet aziatike dhe më shumë. BetWinner ka një seksion të madh për futbollin, dhe ata gjithashtu kanë shumë gara me kuaj nga e gjithë bota.

Sportet më të njohura në Betwinner

Së bashku me këto ngjarje të mëdha, ne zbuluam se BetWinner gjithashtu ju lejon të bastni për disa gjëra të çuditshme. Ju mund të bastni për gjëra të tilla si moti, lajmet dhe Shfaqje televizive.

Ka edhe ngjarje unike, kështu që është gjithmonë një ide e mirë të shikoni skedën e tyre "Specialet". Futbolli galik, Formula 1, artet marciale, regbi dhe pesapallo janë disa tregje të tjera ku mund të bastoni.

Edhe pse nuk ka shumë shkëlqim lidhur me bastet në futboll (ose futboll), duket se është ngjarja sportive më e njohur për të bastuar me Betwinner.

Pavarësisht se si i quani ata, njerëzit në mbarë botën janë të çmendur pas sporteve si futbolli (i njohur edhe si futboll). Ajo shihet nga shumica e njerëzve, luhet nga shumica dhe bastet nga shumica.

Shumë baste sportive në mbarë botën janë të interesuar të vendosin baste në ndeshjet e futbollit pasi sporti po merr vëmendje në rritje në garat e mëdha ndërkombëtare si Kupa e Botës dhe në liga si Premiershipi anglez dhe Major League Soccer.

Bast Live Betwinner

BetWinner shkëlqen në të dyja baste sportive live dhe transmetim të drejtpërdrejtë të ngjarjeve. Sasia e tregjeve të basteve të drejtpërdrejta është thjesht befasuese, por të gjitha ato shfaqen mirë dhe kuptohen lehtësisht. Për më tepër, shanset janë gjithmonë të përditësuara dhe tërheqëse, dhe një sërë mjetesh dhe grafikësh janë në dispozicion për t'ju ndihmuar të bëni bastet tuaja.

Gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, loja do të transmetohet në të majtë, dhe paneli i statistikave do të shfaqet në të djathtë. Ndeshjet e tjera dhe tregjet e basteve mund të shfaqen në një mënyrë që mund të duket kaotike. Megjithatë, ato do të jenë të lehta për t'u kuptuar nëse keni një njohuri bazë se si funksionojnë bastet sportive. Ka pasur ankesa për vështirësi në ngarkimin e disa përrenjve. Megjithatë, këto mund të shpjegohen më së miri si rezultat i problemeve të lidhjes me internetin nga ana e shikuesve.

Tenis

Tenisi është një sport jashtëzakonisht popullor mes lojtarëve të fatit në mbarë botën, edhe pse nuk konsiderohet një sport i rëndësishëm në vende të caktuara.

Orari i tenisit është vendosur në mënyrë që ndeshjet të luhen relativisht afër çdo ditë, duke kontribuar në rritjen e popullaritetit të tenisit si një rekreacion popullor. Informacioni dhe analitika e vënë në dispozicion të publikut të gjerë nga organizatat rregullatore të tenisit janë gjithashtu të dobishme për industrinë e basteve. Tenisi shpesh konsiderohet si një nga sportet më inovative në këtë drejtim.

Për një kohë shumë të gjatë, tenisi ka qenë në gjendje të tërheqë turma masive, dhe tregjet e basteve nuk bëjnë përjashtim. Betwinner ofron një shumëllojshmëri të gjerë mundësish bastesh tenisi, dhe ligat si ATP, WTA, Hopman Cup dhe ITF, ndër të tjera, janë të gjitha të mbuluara atje.

Basketboll

Basketbolli mban një vend të qëndrueshëm drejt majës së listës së sporteve me më shumë baste në të gjithë botën. Ai ndërthur lojëra emocionuese, me ritme të shpejta me rezultate krejtësisht të paparashikueshme, duke u dhënë lojtarëve alternativa të ndryshme për mënyrën se si ata mund të luajnë fondet e tyre për të maksimizuar fitimet e tyre të mundshme.

Betwinner është më se i gatshëm të përmbushë pritshmëritë e klientëve të saj basketbolli është një tjetër sport tepër popullor me një komunitet të konsiderueshëm bastesh. Bastet në garat e basketbollit nga disa prej ligave më të shikuara në botë do të jenë të mundshme. Këtu përfshihen ndeshjet e NBA, Euroliga, Champions League dhe shumë liga të tjera evropiane.

Hokej

Hokej në akull është një nga sportet më intensive në botë, dhe bastet mbi të rritin përvojën. Ashtu si sportet e tjera, tifozët e hokejit mund të vënë bast se cili ekip mendojnë se do të fitojë. Për më tepër, bastet mund të vënë bast për numrin e përgjithshëm të golave të shënuar në çdo ndeshje.

Hokej mbi akull mund të mos ketë të njëjtin nivel popullariteti si basketbolli apo futbolli. Betwinner ka tregje në ligat më të spikatura në këtë sport, kështu që ka ende shumë lojëra për të bastuar. Për më tepër, këto liga përfshijnë KHL dhe MHL, Ligën Amerikane të Hokejit, SHL dhe CHL.

Volejboll

Meqenëse volejbolli është bërë kaq popullor, ka shumë besimtarë në disa vende. Kjo është veçanërisht e vërtetë edhe pse nuk ka të njëjtin nivel popullariteti si sportet e tjera, si futbolli.

Si rezultat, shumica dërrmuese, nëse jo të gjitha, e kompanive kryesore të basteve sportive ofrojnë bast në volejboll.

Bastet mund të vënë baste në ndeshjet në kampionatet kombëtare të volejbollit, garat ndërkombëtare të klubeve dhe, natyrisht, ndeshjet midis ekipeve kombëtare gjatë ngjarjeve ndërkombëtare të organizuara nga FIVB, si Kupat e Botës, Lojërat Olimpike dhe Kampionatet Botërore.

Gjatë çdo kompeticioni tjetër të FIVB-së, bastorët mund të luajnë kumar në ndeshje ku përfshihen ekipe kombëtare nga vende të tjera. Tifozët e volejbollit mund të bastojnë në garat për meshkuj ose femra, në varësi të preferencave të tyre.

Tenis tavoline

Epidemia e COVID-19 në pranverën e 2020 ndaloi praktikisht të gjitha sportet, duke rritur interesin për bastet në pingpong.

Pavarësisht shpërthimit, disa liga të pingpongut mbajtën oraret e tyre të zakonshme. Bastorët ishin të gëzuar kur zbuluan një lojë në të cilën mund të bënin bast, veçanërisht pasi ishte një sport që kishin luajtur më parë.

Garat e pingpongut janë vendet më të përhapura dhe më të njohura për të vënë baste në një lojë gjatë shikimit të saj. Këto ngjarje, si kampionatet e tenisit, tërheqin lojtarët më të mirë në mbarë botën dhe shfaqin disa nga rivalitetet më të nxehta.

Lojërat Olimpike Verore, Kampionati Botëror ITTF, Kampionati Botëror i Ekipeve, Kupat e Botës për meshkuj dhe femra dhe finalet e mëdha të turneut botëror ITTF ia vlen të shikohen dhe të vihen bast.

Çfarë tjetër për të bast në Betwinner

Betwinner ofron gjithashtu baste për politikën, argëtimin dhe motin. Betwinner është një vend i mrekullueshëm për të bastuar në ngjarje të rëndësishme ndërkombëtare, të tilla si kush do të jetë Kryeministri i ardhshëm i Mbretërisë së Bashkuar.

Është jetike të kuptojmë se disa tregje, si eSports dhe bastet politike, nuk lejohen nga të gjitha kombet. Bazuar në zonën tuaj, Betwinner mund t'ju ndihmojë të kufizoni opsionet tuaja.

Për sa i përket televizionit, një nga pjesët më tërheqëse të televizionit të realitetit është shumëllojshmëria e mënyrave për të rrezikuar. Këto baste përfshijnë baste se kush do të fitojë, përparojë dhe si do të bëjë secili lojtar në vlerësime.

Bastet për motin mund të jenë gjithashtu tepër emocionuese, pasi fenomenet meteorologjike mund të jenë mjaft të paparashikueshme.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming