22BET

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

About

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

/22bet/about/

Games

22Bet ofron një gamë të gjerë opsionesh bastesh sportive, duke u ofruar shërbime më të mirëve dhe tifozëve të sportit nga e gjithë bota. Këto opsione përfshijnë bastet e basketbollit dhe hokej mbi akull të njohura në shumë tregje amerikane dhe të Evropës Lindore, si dhe baste futbolli dhe lojëra kriketi në internet, të pëlqyera zakonisht në Mbretërinë e Bashkuar.

Përveç kësaj, ka futboll amerikan dhe lojëra me rregullat Aussie - të dyja janë të përshtatura për kombësi specifike. E gjithë kjo është krijuar për të ofruar një përvojë të pasur dhe shpërblyese për lojtarët që janë në kërkim të diversitetit dhe zgjedhjes së vërtetë kur vendosin baste në një mjedis online. Shumë lojtarë kërkojnë për shanset e Super Bowl çdo vit, dhe kjo po bëhet e preferuar për shumë klientë edhe në tregjet ndërkombëtare.

Withdrawals

Lojtarët mund të përdorin metoda të ndryshme për të tërhequr para nga llogaria e tyre 22Bet. Ata nuk kanë nevojë të përdorin domosdoshmërisht të njëjtën metodë si për tërheqjet ashtu edhe për depozitat - për shembull, nëse lojtari ka akses në produktet e basteve sportive në internet me një depozitë PayPal, ai mund të zgjedhë të tërheqë para duke përdorur llogarinë e kartës së debitit Visa, ose anasjelltas.

Ashtu si me depozitat në 22Bet, lojtarët mund të përdorin kriptomonedhën nëse e kanë të vendosur tashmë portofolin e kërkuar të kriptove. Megjithatë, lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se tërheqjet minimale mund të jenë më të mëdha kur zgjedhin një portofol kripto si metodë tërheqjeje.

Bonuses

Bonuset më të mira të faqeve të basteve nuk janë marifete - përkundrazi, ato mbështesin përvojën që lojtari merr kur përdor një bastesh në internet. Me këtë në mendje, lojtarët këshillohen të hulumtojnë opsionet e ndryshme të bonusit të disponueshëm dhe të vendosin se cili shtesë plotëson më mirë stilin dhe objektivat e tyre të lojës.

Ka bonuse të ndryshme bastesh në dispozicion të lojtarëve në 22Bet. Megjithatë, 22Bet aktualisht nuk ofron bonuse pa depozite në garat me kuaj ose lojëra të tjera. Ofruesi gjithashtu nuk ofron aktualisht asnjë bonus bastesh - të gjitha bonuset e 22Bet kërkojnë një lloj depozite lojtari ose një bast lojtari.

Account

Faqja e llogarisë 22Bet është qendra kryesore e lojtarëve. Këtu klientët e 22Bet do të jenë në gjendje të menaxhojnë informacionin e tyre dhe të vendosin baste për lojërat dhe produktet e lojërave të fatit të ofruesit. Megjithatë, së pari, klientët duhet të jenë në gjendje të regjistrohen dhe të verifikojnë një llogari dhe të hyjnë në profilin e tyre.

Languages

22Bet ofron produkte bastesh dhe lojëra kazino për lojtarë nga e gjithë bota, që do të thotë se kërkohet një qasje e larmishme. Meqenëse lojtarët vijnë nga shumë prejardhje të ndryshme gjuhësore dhe e shijojnë përvojën shumë më tepër kur luajnë në një gjuhë me të cilën ndihen rehat, loja duhet të ofrohet në një sërë gjuhësh botërore.

Në përgjithësi, 22Bet e arrin këtë. Numri i përgjithshëm i gjuhëve të mbështetura është 44, duke mbuluar shumicën e fushave kryesore të shërbimit të ofruesit. Gjuhët nga i gjithë Bashkimi Evropian dhe gjetkë në kontinent mbështeten, siç janë gjuhët e përdorura zakonisht në të gjithë Azinë, Afrikën dhe në vende të tjera.

Countries

22Bet është i aksesueshëm nga shumë vende në mbarë botën, duke ofruar një përvojë ndërkombëtare për klientët e basteve. Kjo përfshin vendet në të gjithë Bashkimin Evropian, si dhe kombet brenda Evropës që nuk janë pjesë e BE-së.

Jashtë Evropës, mbështeten gjithashtu një sërë tregjesh ndërkombëtare nga e gjithë Afrika dhe rajoni Azi-Paqësor. Megjithatë, ka disa kufizime - më së shumti në tregjet e Amerikës së Veriut dhe Australisë. Lojtarët duhet të kontrollojnë nëse lojërat e fatit në internet janë të licencuara jo vetëm në vendin e tyre të banimit, por edhe në juridiksionin e tyre brenda atij vendi. Vendet federale si Gjermania zbatojnë rregullore të ndryshme ndërmjet shteteve të tyre përbërëse.

Mobile

Uebsajtet e basteve të 22Bet ofrojnë një përvojë të mirë për përdoruesit e celularëve.

  • Përdoruesit e celularëve mund të kenë akses në versionet e optimizuara për celular të bastebërësve online të 22Bet, lojërave të kazinosë dhe faqeve të basteve sportive.
  • Këta përdorues mund të shijojnë funksionalitetin e plotë të veçorive të kazinosë dhe basteve sportive kur hyjnë në faqen e basteve celulare.
  • Përdoruesit e celularëve mund të shkarkojnë aplikacionin 22Bet në Apple iOS ose Android nëse preferojnë të përdorin një ndërfaqe aplikacioni.
  • Aplikacioni 22Bet është konkurrues me disa nga aplikacionet më të mira të basteve në treg.

Tips & Tricks

Kur klientët regjistrohen në një ofrues të ri bastesh në internet, hyrja në mjedisin e lojës për herë të parë mund të jetë një përvojë dërrmuese. Kjo është arsyeja pse është e dobishme të keni në rezervë disa këshilla dhe truke, të cilat lojtarët mund t'i përdorin për të lehtësuar kurbën e të mësuarit.

Responsible Gaming

Lojërat e përgjegjshme janë një pjesë jetike e çdo lloji të lojërave të fatit - nga bastet e librave sportiv deri te lojërat e kazinosë online. Lojtarët duhet të bëjnë baste që janë brenda mundësive të tyre, duke mbështetur një përvojë emocionuese të lojës pa humbur aspektet e argëtimit dhe kënaqësisë. Problemet lindin kur humbjet bëhen të pakontrollueshme.

Support

22Bet ofron shërbim ndaj klientit për klientët e saj, duke i ndihmuar ata të lundrojnë në opsionet e basteve dhe lojërave që ofron në internet. Kjo është një pjesë e rëndësishme e përvojës së lojërave të fatit, pasi ofruesit më të mirë të lojërave të fatit në internet dhe kazinotë e drejtpërdrejta online kanë të gjitha shërbime të gjera të mbështetjes dhe ndihmës ndaj klientit.

Mënyra e preferuar e kontaktit për 22Bet vjen nëpërmjet formularit që gjendet në faqen e internetit të ofruesit të basteve online. Përgjigjet në këtë formular u dërgohen klientëve me email. Megjithatë, klientët gjithashtu mund t'i dërgojnë email drejtpërdrejt ekipit të 22Bet, ose mund të përdorin një telefon për të arritur në zyrën qendrore të kompanisë në Qipro.

Deposits

22Bet mbështet disa ofrues pagesash, duke i lejuar klientët të bëjnë depozita në një mënyrë që u përshtatet atyre. Këto opsione pagese variojnë nga ato tradicionale, të tilla si Visa dhe Mastercard, deri te metodat e transaksioneve dixhitale që mbështesin bastet sportive në internet të PayPal ose depozitat Skrill dhe B-Pay.

Ekipi pas 22Bet thotë se ata gjithashtu pranojnë kriptomonedhën si një mënyrë pagese. Kjo do të thotë që klientët mund të përdorin kuletat e tyre kripto për të hyrë në lojërat e fatit sportiv dhe kazino përmes faqeve të internetit të basteve të 22Bet. 22Bet raporton se ata mbështesin transaksionet e Bitcoin, si dhe pagesat e depozitave në 25 forma të tjera kryesore të kriptomonedhës.

Security

Faqja e internetit 22Bet reklamon veçoritë e saj të sigurta, duke përfshirë enkriptimet dhe protokollet e sigurta. Kompania aktualisht nuk shfaq asnjë akreditim ose distinktiv të palëve të treta.

  • Faqja e internetit 22Bet është e siguruar me protokollin HTTPS.
  • Faqja e internetit dhe aplikacioni kanë kriptim të plotë për të dhënat e përdoruesit.
  • 22Bet është i licencuar në Curacao dhe i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe udhëzimeve të kërkuara të sigurisë.
  • Ekipi i 22Bet thotë se ata ofrojnë veçoritë "më të fundit" të sigurisë për t'i mbajtur përdoruesit e tyre të sigurt.
  • Faqja e internetit 22Bet nuk shfaq asnjë distinktiv ose certifikatë sigurie.

FAQ

Lojtarët shpesh kanë pyetje në lidhje me ofruesit e lojërave të fatit. Ata mund të mësojnë më shumë rreth 22Bet duke kontrolluar pyetjet e bëra shpesh më poshtë.

Affiliate Program

Partnerët e filialeve përfaqësojnë një pjesë të madhe të strategjisë së marketingut të një ofruesi të basteve sportive në internet dhe lojërave të kazinosë. 22Bet nuk bën përjashtim, duke ofruar mundësi anëtarësimi për partnerët në një sërë tregjesh të ndryshme në mbarë botën. Partnerët fitojnë komisione kur ofrojnë trafik në faqen e internetit dhe aplikacionin 22Bet, dhe tregtarët mund të lidhen edhe me përfitime të tjera.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LojëraLojëra (73)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
TelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Video Poker
VolejbolliZagarëtÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (25)
AstroPay Card
BPay
Beeline
Bitcoin
ECOBANQ
EcoPayz
MasterCard
Megafon
Moneta.ru
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Privat24
QIWI
Rapida
Sepa
Skrill
Steam
Tele2
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
Habanero
Inbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Pragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY