Vlerësimi i librave Mr Green - Tips & Tricks

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Tips & Tricks

Ndërsa bastet sportive mund të jenë emocionuese, përdorimi i z. Green e bën përvojën dukshëm më argëtuese, të sigurt dhe shpërblyese. Këto sugjerime dhe rekomandime mund të përfitojnë nga bastorët për të shfrytëzuar sa më shumë kohën e tyre atje.

Rrini me ekipet fituese dhe atletët

Një gamë e gjerë rezultatesh varet nëse shikoni performancën e një ekipi apo individi. Lojtarët që janë vërtet në zonë janë praktikisht të pandalshëm. Ata duken të zbehtë si bora kur nuk janë në zonë. Bastorët kanë një shans fantastik për të mposhtur kundërshtarët duke përfituar nga vijat e nxehta dhe të ftohta.

Mendoni në mënyrë racionale dhe mbani një mendje të hapur për të rritur shanset tuaja për të fituar. Ju ndoshta duhet të shmangni bastet në një klub nëse ata kanë një rekord të fortë në shtëpi që përfshin fitore ndaj disa kundërshtarëve të dobët.

Mbani gjurmët e strategjive tuaja dhe çdo gjë që mund t'ju ndihmojë të vazhdoni brezin tuaj fitues. Duhet të merret parasysh performanca e fundit e një ekipi kundër përhapjes përpara se të vendoset një bast në atë skuadër.

Mendoni për avantazhin e fushës së shtëpisë

Si lojtar në një ngjarje sportive, keni nevojë për çdo avantazh që mund të merrni, dhe avantazhi i ekipit vendas është një prej tyre.

Më shumë faktorë janë në lojë sesa vetëm moti dhe vendndodhja e një ekipi që kontribuojnë në rëndësinë e avantazhit në fushë.

Nëse ka shumë njerëz atje për të brohoritur në anën vendase, ata mund të kenë një avantazh. Njerëzit kanë më shumë gjasa të shkëlqejnë kur ndjejnë se përpjekjet e tyre po vihen re. Ka prova nga hulumtimet që tregojnë se skuadra vendase ka një avantazh në sport me turma të mëdha.

Dhe madje edhe lojtarët profesionistë më të fortë ndikohen nga përvoja rraskapitëse fizike e udhëtimit, kjo është arsyeja pse ekipet vendase kanë një avantazh. Është vërtetuar, për shembull, se orari kërkues i udhëtimit i ligës pengon aftësinë e lojtarëve të NBA për të performuar në kulmin e tyre.

Përvetësoni artin e përdorimit të mjeteve statistikore për të fituar avantazhin

Kumarxhinjtë dhe lojtarët e suksesshëm mbështeten shumë në softuerin që i ndihmon ata të analizojnë të dhënat dhe modelet. Shumë burime në internet ofrojnë opsione me kosto të ulët ose pa kosto.

Mësimi i përdorimit të këtyre mjeteve për herë të parë do të duhet pak punë. Kur kjo ndodh, shanset e bastit për sukses rriten ndjeshëm. Sido që të jetë rasti, bastet e aftë sportive mund të njohin dhe zbatojnë shpejt modelet më të përhapura të basteve.

Sportsbooks dhe bastorët e tjerë mund të fitojnë njohuri duke testuar idetë e tyre të tendencës. Qasjet e analizës së të dhënave mund t'i ndihmojnë lojtarët e lojërave të shohin modele edhe nëse bastet e tyre shfaqen plotësisht në mënyrë të rastësishme, duke çuar në vendime më të informuara.

Nëse nuk jeni të sigurt, Mbroni bastet tuaja

Në bastet sportive, mbrojtja përdoret për të pakësuar ekspozimin ndaj humbjeve ose për të garantuar një kthim nga investimi. Mbrojtja është një strategji për reduktimin e ekspozimit ndaj rrezikut që mund të mbrojë potencialisht pasurinë tuaj.

Ndërsa procesi i mbrojtjes mund të duket kompleks në shikim të parë, premisa themelore është mjaft e lehtë për t'u kuptuar. Një bast i ri bëhet me një rezultat të ndryshëm nga ai origjinal. Ju mund të përfitoni pavarësisht nga rezultati ose të zvogëloni rrezikun e bastit tuaj të parë. Qëllimi përfundimtar është të reduktohen sa më shumë humbjet.

Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming