Popullariteti në rritje i basteve 1xBet

Lajme

2022-04-20

Nuk ka dyshim se 1xBet është një emër i njohur baste sportive online. Është ende faqja e preferuar e basteve për shumë lojtarë nga pjesë të ndryshme të botës. Popullariteti i 1xBet është rritur në mënyrë eksponenciale në vitet e fundit, duke tërhequr të gjithë lojtarët e kumarit, nga tifozët e basteve sportive në internet e deri tek entuziastët e kazinove.

Popullariteti në rritje i basteve 1xBet

Në këtë faqe, shikoni disa nga arsyet pse ky aksionar është duke u rritur në rangjet, duke tejkaluar disa nga emrat e njohur që kanë qenë në industri për më gjatë. Por pak para kësaj, ja një pasqyrë e kësaj kompanie bastesh.

Rreth 1xBet

E themeluar në vitin 2007, 1xBet është një kompani ruse e lojërave të fatit e licencuar në juridiksionin e Curaçao. Ajo ofron tregje bastesh dhe lojëra kazino në mbi 134 vende. 1xBet është një kompani fituese e çmimeve që krenohet me disa çmime prestigjioze, duke përfshirë çmimin "Rising Star in Sports Betting Innovation" në çmimet SBC 2018 në Londër dhe çmimin "Platforma e basteve sportive e vitit" në International Gaming Awards 2020, plus disa nominime të tjera.

Ngrihuni në Lavdi

1xBet është një kompani fituese e çmimeve, por mbetet një kompani e diskutueshme bastesh. Madje, ajo ka tërhequr edhe hetime penale, përveç se është e ndaluar në disa vende. Por pavarësisht nga të gjitha këto, ajo mbetet një nga faqet më të mira të basteve sot. Pra, çfarë po e mban 1xBet përpara?

Opsione të mëdha bastesh sportive

1xBet është një nga faqet e basteve që mbulon të gjitha sportet globalisht, nga emrat e njohur si futbolli, basketbolli, kriket dhe tenisi deri te pak të njohurit, për shembull, kabaddi. Ka shumë opsione bastesh në secilën prej këtyre lojërave, duke përfshirë bastet në lojë, të njohura ndryshe si baste live. Sa i përket ngjarjeve, 1xBet ka tregje bastesh për garat dhe turnetë më të mëdhenj, si dhe ngjarje të nivelit të ulët.

Përveç ngjarjeve reale sportive, 1xBets ka sporte virtuale. Këto nuk janë lojëra të vërteta. Në vend të kësaj, ato janë të simuluara me kompjuterë, por përshkruajnë lojëra të njohura si futbolli, sportet motorike, garat me kuaj, zagarët, etj. Së fundi, 1xBet ofron baste eSports, një nga tregjet më të kërkuara sot.

Tregje të gjera bastesh dhe shanse të larta

Një tjetër arsye pse lojtarët e duan 1xBet janë tregjet e gjera të basteve të ofruara nga kompania. Tregjet e basteve i referohen të gjitha rezultateve të mundshme në një ndeshje, për shembull, fituesi i ndeshjes, totalet, handikapi, etj. Ndryshe nga shumë site bastesh me vetëm disa tregje, lista e tregjeve në ndeshjet 1xBet është e gjatë, kështu që bastorët nuk janë kufizuar.

Përveç tregjeve të gjera të basteve, Libërbërës në internet 1xBet ka disa nga shanset më të larta përreth. Nga krahasuesit e koeficienteve të basteve dhe faqet e renditjes së libralidhësve, 1xBet është një nga prodhuesit e basteve online që u ofron lojtarëve fitime më të mira. Në mënyrë tipike, sa më të larta të jenë shanset, aq më të larta janë fitimet.

Bonuset fantastike të basteve sportive

Kontribuesi më i rëndësishëm në suksesin e 1xBet janë bonuset fantastike të basteve sportive. Si fillim, kjo është një strategji marketingu që shpërblen lojtarët me stimuj të ndryshëm gjatë rrugëtimit të tyre të basteve me 1xBet.

1xBet ka një bonus mirëseardhjeje për lojtarët e rinj që përfshin një ndeshje me një përqindje të caktuar në depozitat e tyre të para ose të mëvonshme. Ky bonus ka për qëllim të tërheqë lojtarë të rinj për t'u bashkuar me faqen e basteve. Ekzistojnë gjithashtu bonuse të rifreskimit për lojtarët ekzistues. Këto bonuse gjithashtu përputhen me shumën që lojtarët depozitojnë me një përqindje të caktuar. Përveç bonuseve të mirëseardhjes dhe ringarkimit, 1xBet rregullisht sjell gjithashtu promovime të tjera.

Opsione fleksibile bankare

Opsionet fleksibël bankare shpjegojnë gjithashtu pse popullariteti i 1xBet është rritur në mënyrë eksponenciale në vitet e fundit.

Për të filluar, lojtarët mund të përdorin ose monedhën fiat ose kripto. Faqja mbështet të gjitha monedhat e njohura fiat, kështu që pavarësisht se nga janë lojtarët, ekziston ajo monedhë me të cilën ata janë njohur. Për ata që duan të luajnë kumar në mënyrë anonime, kjo libralidhës pranon bitcoin dhe kripto të tjera.

Një tjetër plus janë depozitat dhe tërheqjet e shpejta dhe efikase. Ka shumë mënyra pagese në internet që lojtarët mund të përdorin për të financuar llogaritë e tyre. Këto përfshijnë karta krediti/debiti të tilla si Visa dhe Mastercard dhe dhjetëra kuleta elektronike.

Përvojë e jashtëzakonshme e basteve celulare

Bastet celularë janë mënyra për të ecur në këtë epokë të re ku lojtarët janë gjithmonë jashtë e rrotull. Por për fat të keq, shumica e faqeve të basteve nuk ofrojnë një përvojë të qetë në pajisjet celulare pasi ato janë të përshtatura për desktop. E mira e 1xBet është se ofron një përvojë të jashtëzakonshme bastesh celulare.

Uebsajti i lëngshëm dhe i përgjegjshëm i krijuesit të basteve është optimizuar për pajisjet celulare. Cfare ka me shume? 1xBet është ndër faqet e pakta të basteve me aplikacione vendase celulare për iOS dhe Android. Bastet në aplikacionet celulare janë shumë më të mira se aplikacionet në ueb pasi aplikacionet përdorin më pak të dhëna dhe janë më intuitive.

Kjo është ajo, njerëz, disa nga arsyet kryesore për rritjen e qëndrueshme të 1xBet, pavarësisht nga të gjitha polemikat dhe hetimet e tij penale. Përveç faktorëve të mësipërm, një rol të madh ka luajtur edhe shpenzimi i madh për reklama dhe reklama, si offline ashtu edhe online. Sponsorizimi i klubeve dhe federatave të futbollit, përfshirë Barcelonën, Chelsea, Liverpool dhe Serie A, gjithashtu ka ndikuar pozitivisht në markë.

Lajmi i fundit

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

Lajme