Lajme

May 9, 2023

Fushata mirëseardhjeje të basteve sportive për kartat e debitit dhe kreditit në maj 2023

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Maji është zakonisht një muaj i ngarkuar sportiv, me shumicën e garave evropiane në kulmin e sezonit. Në të njëjtën kohë, rezervistët ofrojnë shanse joshëse në tregje dhe ngjarje të pafundme. Pra, nëse po bashkoheni vonë për të filluar bastet në sport, ky artikull do ta bëjë më të lehtë misionin tuaj të gjuetisë së bonuseve. Do të mësoni tre bonuset kryesore të mirëseardhjes për depozitat e kartave të kreditit/debitit në maj 2023. 

Fushata mirëseardhjeje të basteve sportive për kartat e debitit dhe kreditit në maj 2023

15 € Bast Falas në Leonbet

Bastet falas nuk janë aq të njohura sa bastet pa rrezik dhe bonuset e depozitave faqet e rregulluara të basteve. Por këto bonuse të basteve sportive dallohen për shkak të natyrës së tyre të thjeshtë dhe të pakomplikuar. Ju duhet vetëm bëni një depozitë dhe vendosni një bast duke përdorur bonusin për të shlyer fitimet tuaja.

Leonbet, do të mirëpriteni me deri në 20 kredite bastesh falas prej 15 € që tani deri më 31 dhjetor 2023. Thjesht depozitoni të paktën 10 € dhe kërkoni kreditet e basteve falas. Dhe për të aktivizuar shpërblimin, duhet të futni kodin e bonusit të basteve falas me vlerë 300 €.

Këtu janë kushtet shtesë:

  • Çdo bast falas është i barabartë me 15$/€.
  • Çdo lojtar mund të pretendojë vetëm deri në 20 falas për të gjithë fushatën.
  • Përdorni kreditet në një bast të vetëm para-ndeshje ose live me koeficient minimal prej 2.50 ose 1.30.
  • Bastet duhet të shlyhen brenda 48 orëve për të marrë bastet falas.

100% deri në 100 € në Zulabet

Bastet falas mund të duken të thjeshta, por ato nuk mund të krahasohen me ndeshje bonuse të depozitave për nga madhësia. Në Zulabet, klientët e rinj marrin deri në 100% 100 € në depozitën e tyre të parë të parave reale. E thënë thjesht, ju mund të merrni të gjithë bonusin e librit sportiv pasi të keni depozituar 100 € në faqen e basteve sportive. Lojtarët për vende të zgjedhura si Gjeorgjia, Azerbajxhani dhe Kazakistani mund të marrin një maksimum prej 50 €, ndërsa homologët e tyre finlandezë dhe norvegjezë marrin 200 €. 

Ashtu si çdo bonus tjetër i depozitave të basteve sportive, ky shpërblim ka një kërkesë 6x të basteve për t'u përmbushur. Megjithatë, lojtarët nga Finlanda dhe Norvegjia do të plotësojnë një kërkesë pak më të ulët 5x playthrough. Kushtet e tjera përfshijnë:

  • Depozita minimale për bonusin e ndeshjes është 20 €.
  • Bastet duhet të përdorin të gjithë depozitën e tyre të parë në një bast me të paktën 1.50 shanse.
  • Depozitat Netter dhe Skrill nuk kualifikohen për promovim.
  • Bastet e kazinosë dhe virtuale nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve.

Bonusi 100% i Betinia deri në 100 €

Nëse nuk mund të krijoni një llogari Zulabet për një arsye ose tjetrën, merrni parasysh duke u bashkuar me Betinia për të marrë një bonus të ngjashëm. E njëjta kompani, Maltix Limited, operon këto faqe bastesh, që do të thotë se kushtet e bonusit Zulabet vlejnë edhe për nënshkruesit e rinj në Betinia.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Përballja përfundimtare: Manchester City kundër Manchester United në finalen e FA Cup
2024-05-25

Përballja përfundimtare: Manchester City kundër Manchester United në finalen e FA Cup

Lajme