Edge e re e basteve të Melbet

Lajme

2022-06-29

Melbet është i njohur për shërbimet e tij të jashtëzakonshme të basteve sportive. Lojtarët që përdorin ofruesin mund të marrin pjesë në një sërë ngjarjesh sportive të disponueshme. Që nga fillimi i saj, platforma ka bërë një zhvillim të rëndësishëm për të ofruar shërbime të klasit botëror për përdoruesit e saj.

Edge e re e basteve të Melbet

Ka më shumë se dyqind ngjarje sportive në të cilat lojtarët mund të bastojnë çdo ditë. Faqja është e përshtatshme si për bastorët e rinj ashtu edhe për ata me përvojë. Disa nga përdoruesit e shquar të sportit që mund të gjejnë në Melbet janë Formula 1, Floorball dhe baseball. Gjithashtu, lojëra me birila, biliardo, kaçurrela dhe ski janë në dispozicion me ofruesin, midis sporteve të tjera.

Melbet ofron më shumë se 20,000 ngjarjet e basteve para ndeshjes në muaj. Ata gjithashtu ofrojnë një shërbim të transmetimit të drejtpërdrejtë që transmeton ndeshje me definicion të lartë nga ligat më të rëndësishme, duke përfshirë La Liga, Bundesliga dhe Premier League.

Megjithatë, tipari më i spikatur është multi-Live. Funksioni i lejon klientët të shikojnë dhe të bastojnë deri në katër ngjarje të ndryshme sportive njëkohësisht. Melbet gjithashtu ka një partneritet mediatik me La Ligën spanjolle. Klubet e mëdha si Real Madrid dhe Barcelona konkurrojnë dhe partneriteti është një nga sukseset e tyre më të dukshme.

Bonuset në Melbet

Bonuset dhe promovimet janë metoda të përdorura nga shumë firma të basteve dhe lojërave të fatit në internet për të tërhequr konsumatorë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues. Bonuset vijnë në forma të ndryshme, duke përfshirë si bonus depozite të parë për klientët e rinj ose baste falas nëse arrijnë disa kushte të caktuara nga faqja. Ka një sërë promovimesh me Melbet.

Bonusi i kodit promocional

Përdoruesit mund të marrin deri në 100 dollarë duke përdorur kodin. Kodi promocional është një marrëveshje fantastike, dhe oferta të tjera janë në dispozicion. Oferta të tjera të mirëseardhjes janë të disponueshme për kombe të tjera anembanë botës. Për t'u kualifikuar për bonusin, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej $10.

Për të përdorur gjithçka që ofron faqja e Melbet, së pari duhet të krijoni një llogari me Sportbook. Për të marrë dhuratën e mirëseardhjes deri në 130 dollarë (100 euro), lojtarët duhet të futin kodin promovues STYVIP1. Ka faqe të dedikuara që ofrojnë më shumë këshilla dhe informacione në lidhje me kodin promovues.
Futbollistët mund të kryejnë procedurën e regjistrimit në disa mënyra të ndryshme. Një klik, telefoni, emaili dhe media sociale mund ta bëjnë këtë. Nuk është një procedurë komplekse, por ata duhet t'i japin Melbet informacion të saktë.

Bonuset e mirëseardhjes për lojtarët e rinj

Bonusi i mirëseardhjes i Melbet është subjekt i kushteve dhe kufizimeve specifike. Për të filluar, çdo klient ka të drejtë vetëm për një bonus mirëseardhjeje. Kjo vlen për një adresë të vetme të familjes, një kompjuter të përbashkët dhe një adresë IP të përbashkët. Përdoruesit nuk mund të hapin llogari të shumta të Melbet duke përdorur të njëjtin informacion llogarie, të tilla si një llogari bankare, kartë krediti, llogari pagese në internet ose adresë emaili. Nëse zbulohet se dikush ka përfituar nga oferta e bonusit, llogaria e Melbet do të anulohet.

Kushtet për bonuset e mirëseardhjes

Stimulimi duhet të përdoret brenda 30 ditëve nga data e skadimit të tij. Për më tepër, lojtarët duhet të përdorin të gjithë vlerën e bonusit përpara se të tërheqin fondet nga llogaria e tyre. Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të plotësoni të gjitha kushtet e tjera të bonusit. Përndryshe, bonusi dhe të gjitha fitimet do të konfiskohen. Melbet gjithashtu rezervon të drejtën për të dhënë ose anuluar bonusin nëse e gjykon të nevojshme.

Përdoruesit duhet të vënë bast 12 herë më shumë se shuma e bonusit në bastet akumuluese për t'u kualifikuar për bonusin. Të paktën tre ngjarje duhet të përfshihen në çdo bast akumulues. Në një bast akumulues, të paktën tre ngjarje duhet të kenë koeficient 2.10 ose më të lartë. Kur të gjitha bastet e bëra me atë shumë janë shlyer, shuma e kërkuar e bastit konsiderohet e përmbushur. Çdo ofertë tjetër promocionale ose speciale nuk mund të kombinohet me bonus mirëseardhjeje. Para se të plotësojnë kërkesat e basteve të bonusit, lojtarët mund të tërheqin fondet e tyre dhe të humbasin çmimin dhe të gjitha fitoret e lidhura me to.

Bast falas për ditëlindjen

Melbet dëshiron që përdoruesit të kenë një përvojë unike bastesh. Kështu, në ditën më të rëndësishme të vitit të një lojtari, ai ofron një bonus të veçantë për ditëlindjen. Nëse dikush dëshiron të kualifikohet për bonusin e ditëlindjes, ai duhet të ketë depozituar të paktën 100 € dhe të ketë pasur llogarinë e tij për të paktën 30 ditë. Gjithashtu, një person duhet të ketë qenë aktiv brenda 30 ditëve të fundit para ditëlindjes së tij dhe duhet të plotësohet një profil personal.

Partneritet me WSbettico të Ganës

Melbet dhe Bettico janë bashkuar për ta bërë më të lehtë për lojtarët që të kopjojnë fletët e basteve nga të dy faqet. Kjo veçori e re i lejon lojtarët të ndajnë fletët e basteve me miqtë e tyre. WSbettico është platforma e parë e basteve sociale në botë e bazuar në blockchain. Kjo do t'u sigurojë bastorëve një avantazh konkurrues në tregun e basteve. Me tokenin WSC, përdoruesit mund të kenë akses në fletë të ndryshme të shaneve, të shesin shanset e mundshme të fitueshme, të marrin pjesë në bastet P2P dhe të krijojnë një ngjarje bastesh personale.

Ofruesit synojnë të krijojnë një mjedis të përshtatshëm për të luajtur një sërë lojërash interesante NFT dhe VR dhe për të pasur akses në një sërë mallrash investimi fitimprurës përmes rekomandimeve të WSC AI. Dy arsye të tjera për t'u bashkuar me këtë projekt janë Mentors World dhe WSC Metaverse.

Lajmi i fundit

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

Lajme