Lajme

July 25, 2023

1xBet ju fton të bëni një depozitë në Jeton dhe të merrni 30% kthim parash

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Jeni anëtar i regjistruar i 1xBet? Nëse jo, atëherë po humbisni shumë argëtim. Ky libër sportiv i licencuar nga Curacao ka një listë të gjatë ofertash bonusesh që synojnë lojtarët e kazinove në internet dhe bastorët sportivë. Çuditërisht, është një nga markat kryesore në mbarë botën.

1xBet ju fton të bëni një depozitë në Jeton dhe të merrni 30% kthim parash

Pra, në rishikimin e bonusit të BettingRanker të kësaj jave, do të zbuloni bonusin 30% të kthimit të parave të librit sportiv dhe çfarë duhet të bëni për ta kërkuar atë. Mësoni për depozitën minimale, shanset e lojës, shumën maksimale të bonusit dhe më shumë.

Cili është bonusi 30% i kthimit të parave të 1xBet?

Pas krijimit të një llogarie bastesh sportive, kazinoja ju fton të plotësoni balancën tuaj duke përdorur Portofoli Jeton për t'u kualifikuar për promovim. Depozita minimale e kërkuar është 5 €.

Mos harroni se kjo është një bonus ditor i rimbushjes. Me fjalë të tjera, ju jeni të lirë të kërkoni bonusin e depozitës çdo ditë nga 22 korriku deri më 10 tetor. Gjithashtu, ju keni të drejtë të kërkoni çmimin një herë në ditë, dhe shuma maksimale e bonusit është 50 €. 

Shanset minimale dhe kushte të tjera

Ndryshe nga bonuset e kazinosë që fokusohen kryesisht në kërkesat e basteve, faqet e rregulluara të basteve sportive lidhin bonuset e tyre me shanset minimale. Por kjo nuk do të thotë kështu bonuset e basteve sportive mos paraqisni kërkesat e basteve. Për shembull, ky bonus ditor në 1xbet ka një kërkesë për bast 10x. Shumica e bonuseve të kazinosë do të arrinin 30x dhe më lart.

Lojtarët duhet të përdorin bonus i kthimit të parave në një bast akumulues me të paktën katër përzgjedhje. Basti Acca duhet të ketë koeficient minimal prej 1.40. Libërshitësi do ta konsiderojë bonusin të bastuar vetëm pasi të jenë shlyer të gjitha pikat në bastin e akumuluesit.

Kushtet e tjera për kthimin e parave prej 30% përfshijnë:

  • Bonusi shtohet në llogarinë tuaj menjëherë pasi të keni përfunduar një depozitë në Jeton.
  • Lojtarët mund të marrin bonusin e depozitës vetëm pasi të kenë aktivizuar numrin e tyre të telefonit.
  • Lojtarët duhet të përmbushin plotësisht kërkesat e bastit përpara se të tërheqin bonusin.

Dhe kjo është gjithçka që duhet të dini për bonusin prej 30% deri në 50 € 1xBet. Siç mund ta shihni, është një bonus relativisht i drejtpërdrejtë pa terma dhe kushte të gjata dhe të ndërlikuara. Regjistrohu dhe pretendo atë!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?
2024-04-13

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?

Lajme