Gunsbet - Languages

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Languages

Merrni parasysh avantazhet dhe përfitimet e përdorimit të një kazinoje në internet që mbështet gjuhën tuaj amtare përpara se të merrni një vendim përfundimtar.

Google Translate nuk është gjithmonë i besueshëm. Mungesa e njohurive ose mirëkuptimit mund t'ju pengojë të kuptoni termat dhe kushtet, kërkesat e basteve ose të kontaktoni mbështetjen e klientit. Prandaj, zgjedhja e një kazinoje në internet që ofron lojëra në gjuhën tuaj amtare është thelbësore.

Gjuhët e disponueshme në Gunsbet

Faqja e tyre e internetit është përmirësuar për të mbështetur mbi 20 gjuhë sepse GunsBet tani është në dispozicion në mbarë botën. Gama e gjerë e gjuhëve të aksesueshme siguron që bastet nga e gjithë bota mund të konkurrojnë në baza të barabarta.

 • arabisht
 • anglisht australiane
 • Portugez brazilian
 • bullgare
 • anglisht kanadeze
 • kineze
 • kroate
 • çeke
 • estoneze
 • finlandez
 • Fresh
 • gjermanisht
 • greke
 • Hindi
 • hungareze
 • italisht
 • japoneze
 • koreane
 • norvegjeze
 • polonisht
 • portugeze
 • rusisht
 • sllovake
 • slloven
 • Spanjisht
 • Tagalogisht
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet