Vlerësimi i librave Gunsbet - FAQ

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

FAQ

Këtu janë disa nga pyetjet më të zakonshme që kanë klientët e GunsBet përpara se të vendosin një bast sportiv.

Çfarë duhet të bëj nëse harroj fjalëkalimin tim?

Është e lehtë të kthesh një fjalëkalim që ke harruar. Shkoni te faqja e autorizimit dhe klikoni "Keni harruar fjalëkalimin?" për të marrë kredencialet tuaja të humbura. Për të përfunduar procesin, shkruani adresën tuaj të emailit dhe klikoni "Rivendos fjalëkalimin". Më pas, ndiqni udhëzimet e dërguara në kutinë tuaj të postës elektronike dhe vazhdoni.

Çfarë duhet të bëj nëse harroj adresën time të emailit?

Ne ju sugjerojmë të kontaktoni me ekipin e mbështetjes së GunsBet. Ju do të duhet të kaloni nëpër procesin e të provuarit se kush jeni. Nuk ka një mënyrë standarde për ta bërë këtë, kështu që çdo klient merr një trajtim të ndryshëm. Shërbimi ndaj klientit në GunsBet ka një histori profesionale, kështu që mund të jeni të sigurt se ata do të jenë të gatshëm t'ju ndihmojnë. Përpiquni sa më shumë që të mundeni të mbani mend emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.

A mund ta ndryshoj monedhën time?

Kur regjistroheni për një llogari, kazino do të vendosë automatikisht monedhën tuaj në atë që funksionon më mirë për vendin tuaj. Në çdo rast, ju mund të zgjidhni një monedhë të ndryshme kur bëni depozitën tuaj të parë. Ajo monedhë do të lidhet me llogarinë tënde dhe nuk do të mund ta ndryshosh.

Cilat janë kërkesat e basteve?

Nëse nuk keni vënë kurrë bast në internet më parë, mund të jeni kurioz për kërkesat e basteve. Sa herë që merrni një bonus kazino, duhet të luani me paratë e bonusit një numër të caktuar herë. Përpara se të kërkoni të nxirrni paratë tuaja, duhet të plotësoni kërkesat e bastit.

Le të themi se ju merrni një bonus 100$ që duhet luajtur 50 herë. Pastaj, duhet të vini bast 5,000 dollarë përpara se të mund të kërkoni një pagesë.

A është e mundur të nxirren paratë menjëherë?

Pasi të përpunohet kërkesa për tërheqje, fondet zakonisht dërgohen brenda një ore. Shpejtësia me të cilën merrni paratë tuaja varet nga mënyra juaj e tërheqjes së tyre. Në shumicën e rasteve, paratë do të transmetohen menjëherë. Megjithatë, bankës mund t'i duhen deri në tre ditë bankare për të përpunuar pagesat me kartë krediti.

Çfarë ndodh nëse jeni duke luajtur dhe faqja nuk përgjigjet?

Nuk ka absolutisht asnjë arsye për t'u alarmuar nëse faqja e internetit ngrin ndërsa jeni duke luajtur. Kur rifutni informacionin tuaj të hyrjes për llogarinë tuaj, loja do të fillojë aty ku e keni lënë. Kjo nënkupton që loja do të vazhdojë nga vendi ku është ndërprerë, që do të thotë se do të fillojë aty ku ka mbaruar para ndërprerjes.

Çfarë duhet të bëj nëse nuk mund të bastoj një bonus?

Jeni të inkurajuar fuqimisht të shikoni kushtet e bonusit. Kjo mund të ndodhë kur dikush vë baste duke shkelur rregullat dhe nuk ndjek udhëzimet. Për shembull, dikush vendos një bast në një bast shumë të lartë ose luan një lojë që nuk është optimale për qëllime bastesh.

Kontaktimi i mbështetjes së klientit do t'ju ndihmojë nëse nuk keni bërë një gabim vetë dhe keni ndjekur kriteret e bonusit deri në letër.

Si mund ta mbroj veten nga pengesat e rënda financiare?

GunsBet ofron disa veçori fantastike, disa prej të cilave mund t'ju ndihmojnë të ruani vetëkontrollin dhe një plan financiar gjatë lojës. Ju mund të vendosni kufijtë e depozitave për llogarinë tuaj. Pasi të jenë arritur këto kufij, nuk do të mund të shtoni më shumë para në llogari derisa të kalojë afati.

A është e mundur të merrni një bonus pa depozitë?

Aktualisht, Guns Bet Casino nuk u ofron lojtarëve asnjë lloj bonusi që nuk ka nevojë për depozitë. Ju mund të shkoni në faqen e tyre të promovimeve për të parë nëse ka diçka në punë që do t'ju sjellë dobi së shpejti.

Sa llogari të ndryshme mund të bëjë një individ në kazinonë online?

Bastet mund të krijojnë vetëm një llogari për person dhe familjen e tyre, duke përfshirë adresën e tyre të emailit, adresën e shtëpisë, numrin e telefonit, adresën IP, numrin e llogarisë, numrin e kartës së kreditit, numrin e kartës së debitit, numrin e portofolit elektronik ose një llogari të sistemit të pagesave si Neteller , Skrill, etj., një pajisje elektronike si tabletë, kompjuter, telefon celular etj.

Nëse zbulohen disa llogari, autoritetet e kazinosë kanë fuqinë t'ju ndalojnë dhe t'ju konfiskojnë paratë.

Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.