Lajme

May 16, 2023

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

I lançuar në vitin 2018 nga Harbesina Limited, BetWinner është një nga faqet më të besuara të basteve në mbarë botën. Kjo faqe interneti është e njohur për shanset e saj konkurruese të basteve sportive dhe tregjet e shumta të basteve. 

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet

Por BetWinner nuk do të ishte i suksesshëm pa atë të shpeshtë bonuse dhe promovime. Pra, në këtë rishikim javor të bonusit, BettingRanker do të kërkojë të zhbëjë bonusin e barazimit prej 20 € të faqes në internet dhe të zbulojë se për çfarë bëhet fjalë. 

Cili është Bonusi Nil-Nil Draw i BetWinner?

Barazimi Nil-Nil është një bonus mirëseardhjeje, që do të thotë se vetëm lojtarët e rinj kanë të drejtë për shpërblimin. Për të kërkuar bonusin, krijoni një llogari në këtë faqe me reputacion të basteve dhe vendosni një bast të vetëm me para në ndeshjet e futbollit të listuara në faqen e promovimit. Kjo do të thotë që ju mund të vini bast vetëm në secilën anë për të fituar lojën. Këtu nuk ka baste barazimi!

Pas vendosjes së bastit, ju do të prisni që ndeshja të përfundojë me humbje që skuadra juaj e preferuar të jetë e pranueshme për promovimin prej 20 €. Por së pari, skuadrat nuk duhet të shënojnë kundër njëra-tjetrës gjatë pjesës së parë. BetWinner do të rimbursojë aksionin tuaj të humbur deri në 20 € nëse ndodhin të dy skenarët. Me pak fjalë, ky promovim është më shumë si një bast pa rrezik, edhe pse me një kthesë emocionuese. 

Kushtet dhe Kushtet e Bonusit Nil-Nil Draw në BetWinner

Si çdo bonus tjetër i basteve sportive, ky promovim i BetWinner ka T&C që rregullojnë mënyrën se si lojtarët e përdorin atë. Ato përfshijnë:

  • Bonusi jepet si kod promocional.
  • Bastorët duhet të aktivizojnë bonusin në seksionin "Llogaria ime".
  • Basti kualifikues duhet të vendoset duke përdorur para reale. 
  • Vetëm një bonus për ndeshje është i disponueshëm.
  • Faqja e basteve krediton bonusin brenda 24 orëve.

Shikoni bonusin 100% të depozitave të enjteve

Besnikëria juaj në BetWinner shpërblehet gjithashtu me një bonus depozite 100%. Kjo bonus ringarkimi është në dispozicion për bastorët që depozitojnë 10 € ose më shumë nga ora 00:00 deri në 23:50 të së enjtes. Shuma maksimale e bonusit që mund të fitoni është 100 €. 

Por ky bonus vjen edhe me vargje të bashkangjitura. Ju duhet t'i vini bast 3 herë në bastet e parlay/akumulatorit brenda 24 orëve për të shlyer bonusin. Vini re gjithashtu se çdo bast paraprak në fletën tuaj të bastit duhet të ketë tre ose më shumë këmbë. Për më tepër, çdo bast akumulues duhet të ketë të paktën tre këmbë me koeficient 1.40 ose më shumë. 

Kushtet shtesë për këtë bonus javor përfshijnë si më poshtë:

  • Paratë e bonusit janë të zbatueshme për sportet e drejtpërdrejta dhe ato para ndeshjes.
  • Bastet me koeficient 1.00 nuk kontribuojnë në kërkesën e bastit.
  • Bonusi është i disponueshëm vetëm nëse nuk ka bonuse të tjera aktive.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Ngritni lojën tuaj të basteve: Zgjedhjet e brendshme, statistikat dhe vlerësimet e besuara
2024-06-02

Ngritni lojën tuaj të basteve: Zgjedhjet e brendshme, statistikat dhe vlerësimet e besuara

Lajme