Ofertat më të fundit promocionale të Unibet

Lajme

2021-11-10

Unibet njihet për disa nga ofertat më të mira promocionale. Është ndër arsyet kryesore që mirëpret lojtarët çdo ditë. Kryesisht, ofertat promocionale të Unibet janë zakonisht në formën e bonuseve. Ato ofrohen në tre kategori kryesore: baste sportive, lojëra kazino dhe poker.

Ofertat më të fundit promocionale të Unibet

Disa nga ofertat promocionale zakonisht ndryshojnë herë pas here, në varësi të dinamikës së tregut. Unibet gjithashtu prezanton oferta të reja herë pas here, të cilat lojtarët e rinj dhe anëtarët e regjistruar mund t'i shijojnë. Më poshtë janë disa nga Ofertat më të fundit promocionale të Unibet .

Bonusi i referimit

Bonusi i referimit vlen vetëm për lojtarët e regjistruar. Lojtarët duhet t'i referojnë kazinonë në internet çdo lojtari të paregjistruar për të fituar bonusin. Aktualisht, një përdorues mund të fitojë deri në 200 € për tre referimet e para të bëra. Kjo ndahet në 50 € për dy referimet e para dhe 100 € për referimin e tretë. Procesi është po aq i thjeshtë sa dërgimi i një lidhjeje unike për lojtarët e paregjistruar.

Për të marrë bonusin, shoku i ftuar duhet të regjistrohet nëpërmjet lidhjes që i është dërguar. Miku i ftuar gjithashtu duhet të depozitojë fonde në llogarinë e tij të krijuar në Unibet dhe të plotësojë kërkesat e vendosura të basteve përpara se të jepet bonusi i referimit.

Bonusi i mirëseardhjes

Bonusi i mirëseardhjes u ofrohet të gjithë të regjistruarve rishtas baste sportive lojtarët. Aktualisht, Unibet ofron një 100% të parë bonus depozite deri në 50 € për librat sportiv, 100 € për kazinotë dhe 200 € për pokerin.

Përdorimi i bonusit të mirëseardhjes është po aq i thjeshtë sa lojtari që fut kodin përkatës të promovimit të mirëseardhjes ndërsa bën depozitimin e parë. Depozita gjithashtu duhet të bëhet përmes mënyrave të caktuara të pagesës.

Bonusi javor i Kazinosë Live

Gjuajtësit mund të marrin gjithashtu çmime bonus duke luajtur shpesh ndonjë nga lojërat e kazinosë. Shpërblimi i bonusit për çdo javë është 25000 €, i shpërndarë midis lojtarëve kualifikues. Bonusi u jepet lojtarëve që luajnë më shumë brenda javës.

Bonusi maksimal javor i kazinosë live i dhënë për lojtar është 5000 €. Shuma e bonusit zakonisht ndryshon çdo muaj.

Oferta për kthimin e parave

Lojtarët mund të gëzojnë gjithashtu cashback në bastet që bëjnë. Kthimi i parave zakonisht u ofrohet lojtarëve që humbasin të gjithë shumën e aksioneve të tyre. Shuma e kthimit të parave është zakonisht një përqindje e vogël e shumës së parave të humbura. Kthimet e parave zakonisht kanë kërkesat më miqësore të basteve.

Bonuset e reja të lojërave

Unibet zakonisht u ofron lojtarëve bonuse sa herë që ata prezantojnë një lojë të re kazino. Bonuset zakonisht janë të kufizuara për t'u përdorur në lojën e re. Ata në përgjithësi kanë për qëllim të lejojnë lojtarët të provojnë lojën e re dhe të njihen me të përpara se të rrezikojnë paratë e tyre duke e luajtur atë.

Kërkesat e bastit

Të gjitha bonuset e dhëna nga Unibet vijnë me kërkesa për bast. Çdo lojtar që nuk i plotëson kërkesat e basteve përpara skadimit të bonusit, humbet bonusin e dhënë dhe të gjitha fitimet e mundshme që i bashkëngjiten atij. Kërkesat e basteve janë gjithashtu të ndryshme për sportet, kazinotë dhe bonuset e pokerit.

Disa nga kërkesat kryesore të bastit përfshijnë numrin e herëve që një lojtar duhet të vë bast shumën e bonusit, shanset minimale për bastet, numrin e ngjarjeve për bast dhe shumën e bastit. Disa nga bonuset kanë gjithashtu kërkesa specifike, të cilat lojtarët mund t'i bëjnë gjeni në faqen e Unibet.

Të rejat e fundit

Udhëzuesi i fundit për të menaxhuar bankrollin tuaj për bastet sportive
2023-05-17

Udhëzuesi i fundit për të menaxhuar bankrollin tuaj për bastet sportive

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 100 dollarë në depozitën e parë
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
22BET
22BET:Deri në 300 dollarë

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close