Lajme

July 6, 2022

Nomini Pas Aderimit në Tregun e Kazinove

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Nomini Casino është një libralidhës i ri në internet. Pavarësisht krijimit të saj së fundmi, kazinoja në internet nuk ka marrë asgjë veç reagimeve pozitive nga lojtarët. Është një institucion me reputacion të lojërave të fatit i drejtuar nga 7StarsPartners. Operatori është një libër sportiv i ri dhe në zhvillim, por ai përmban një përzgjedhje të madhe lojërash në hollin e tij të lojërave. Këto përfshijnë të gjithë titujt e njohur të sloteve dhe lojërat jackpot.

Nomini Pas Aderimit në Tregun e Kazinove

Nuk mund të mohohet që Nomini ka përdorur një skemë të gjallë ngjyrash për të populluar rezervistët e saj. Këto ngjyra bëjnë përshtypje me një sfond të bardhë të përmirësuar nga bluza dhe tipografi shumëngjyrëshe. Faqja ofron kontrolle të thjeshta dhe funksione navigimi mbi dhe përtej pamjes së saj të ndritshme dhe mikpritëse. Kryesisht, zgjedhjet e menysë janë të aksesueshme përmes një menuje horizontale dhe rënëse, me të tjerat që shfaqen lart djathtas.

Veçoritë e dizajnit përfshijnë gjithashtu informacione të tilla si ofruesit e softuerit kontribues. Skedat e menysë që shfaqin kategori të shumta të lidhura me veçoritë dhe koleksione lojërash përfshihen gjithashtu në dizajnin e saj. Këto plotësojnë informacionet e tjera të ndihmës Nomini në seksionin e faqes së futbollistëve. Ato gjithashtu kontribuojnë në një dizajn që funksionon mirë.

Bonus i ri për klientët e rinj

Të gjithë përdoruesit e rinj kanë të drejtë për një Nomini Casino bonusi i depozitës së parë deri në 1000 euro. Këto çmime janë të vlefshme për tre depozitat e para. Për t'u kualifikuar për këtë promovim, lojtarët duhet së pari të regjistrohen me bonusin e duhur të mirëseardhjes. Më pas duhet të bëjnë depozitën fillestare prej të paktën 20 euro.

Përdoruesit do të marrin një bonus 100% deri në 500 euro në investimin e tyre të parë. Pra, nëse dikush depoziton 500 euro, menjëherë do të marrë 500 euro shtesë në llogarinë e tij pasi të konfirmohet pagesa.

Ky bonus ulet në 50% për depozitat e dyta dhe të treta. Shuma maksimale e bonusit reduktohet gjithashtu në 250 euro. Për të marrë bonusin total të mirëseardhjes prej 1,000 euro, përdoruesit duhet të depozitojnë të paktën 1,500 euro.

Sistemi i Besnikërisë

Programi i besnikërisë në Kazino Nomini është një program tradicional në të cilin çdo bast, pavarësisht nga slot, kreditohet në llogarinë e besnikërisë si përqindje. Çdo klient fillon në nivelin e parë, dhe ka pesë nivele të besnikërisë.

Klientët në nivelin e parë kanë një kufi mujor të pagesës prej 10,000 euro dhe nuk mund të marrin cashback për humbjet e tyre totale. Në të kundërt, klientët në nivelin më të lartë të besnikërisë kanë një menaxher të llogarisë personale, një limit pagese mujore prej 20,000 euro dhe një bonus kthimi parash prej 15%.

Për më tepër, të ashtuquajturat vitamina plotësojnë sistemin e shpërblimit. Vitaminat fitohen duke bërë depozitime me çdo vitaminë me vlerë 5% të shumës së depozitës. Gjithashtu, vënia e basteve, pjesëmarrja në turne ose thjesht realizimi i momenteve të rëndësishme u siguron lojtarëve këto vitamina. Vitaminat që mbledhin lojtarët mund të shkëmbehen me kredite bonus me vlerë deri në 30 euro. Për më tepër, përdoruesit mund t'i ndërrojnë ato për rrotullime falas në lojërat e zgjedhura në dyqanin Nomini. Të gjitha vitaminat e mbledhura nuk kanë datë skadence dhe mund të përdoren dhe shkëmbehen sipas dëshirës. Në thelb, ky sistem besnikërie është i mbushur me çmime besnikërie.

Nominimet për Programin VIP

Programi Nomini VIP është një zgjerim i departamentit të tyre të promovimeve dhe përfshin një sërë stimujsh me tema shpërblimi. Ky program VIP ofron stimuj përmes dyqanit në formën e bonuseve të kthimit të parave të gatshme dhe rritjes së kufijve të tërheqjes.

Ndërsa të gjithë anëtarëve të regjistruar u jepet akses fillestar, qasja në nivelet e tjera bazohet në aktivitete. Ndërsa lojtarët përparojnë nëpër nivele, ata do të kenë akses te një menaxher i llogarisë personale. Ata janë përgjegjës për shpërndarjen e çmimeve me vlerë më të lartë në varësi të zgjedhjeve të anëtarëve.

Lojtarët duhet së pari të regjistrohen, të luajnë dhe të arrijnë rangun e nivelit të lartë për të zbuluar tarifat e disponueshme.
Nomini dëshiron të ofrojë shërbime të veçanta VIP me rrethana unike të lojërave për klientët e saj besnikë. Është kaq e thjeshtë: luani për argëtim, përmirësoni aftësitë personale të lojërave dhe fitoni më shumë fitime të mira pa kufij.

Të gjithë lojtarët që kërkojnë shërbim VIP cilësor janë të mirëpritur në klubin VIP. Faqja e internetit u ofron lojtarëve të drejta ekskluzive, marrëveshje ekskluzive dhe shpërblime. Statusi i lojtarëve VIP u jep atyre të drejtën për kufizime jashtëzakonisht të larta të tërheqjes në afate të shkurtra kohore.

Shumëllojshmëri lojërash në Nomini

Nomini Casino po mburret me një nga bibliotekat më të gjera të lojrave në dispozicion, me 5000 tituj të veçantë. Këto i mbulojnë të gjitha kategoritë kryesore të lojërave, me më shumë se 65 studio lojërash që kontribuojnë me tituj. Më shumë se 4,400 nga mundësitë janë lojëra elektronike. Kjo kazino në internet i ka të gjitha dhe konkurron me faqet më të mëdha të lojërave elektronike.

Të apasionuarit pas lojërave të tavolinës kanë një bollëk opsionesh. Shumica e këtyre ofertave i kushtohen variacioneve të blackjack-ut dhe ruletit. Blackjack Double Exposure dhe Zoom Roulette janë dy lloje të veçanta lojërash në këto zona. Ekziston gjithashtu një përzgjedhje e madhe e lojërave të pokerit të kazinosë, të tilla si Casino Stud Poker dhe Oasis Poker. Adhuruesit e baccarat do të kenë disa përzgjedhje dhe një sërë titujsh specialiteti.

Adhuruesit e video pokerit kanë një gamë të gjerë opsionesh, duke përfshirë tituj të njohur si Aces & Faces dhe Joker Poker. Nomini Casino po ofron një përzgjedhje të mirë të lojërave arcade dhe të stilit të kartave gërvishtëse.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?
2024-04-13

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?

Lajme