Lajme

November 10, 2023

Maksimizoni përvojën tuaj të provës me akses të plotë në FT.com

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Çfarë përfshihet në provën time?

Gjatë provës suaj, do të keni akses të plotë dixhital në FT.com me gjithçka në paketat tona Standard Digital dhe Premium Digital.

Maksimizoni përvojën tuaj të provës me akses të plotë në FT.com
  • Standard Digital përfshin akses në lajmet globale, analizat dhe opinionin e ekspertëve.
  • Premium Digital përfshin akses në kolonën tonë kryesore të biznesit, Lex, si dhe 15 gazeta të kuruara që mbulojnë temat kryesore të biznesit me raportim origjinal dhe të thelluar.

Ju mund ta ndryshoni planin në të cilin do të futeni në çdo kohë gjatë provës duke vizituar seksionin "Cilësimet dhe llogaria".

Çfarë ndodh në fund të sprovës sime?

Nëse nuk bëni asgjë, do të regjistroheni automatikisht në planin tonë premium të abonimit mujor dixhital dhe do të ruani akses të plotë për 709 kr. në muaj.

Për të kursyer kosto, mund ta ndryshoni planin tuaj në çdo kohë në linjë në seksionin "Cilësimet dhe llogaria". Nëse dëshironi të ruani aksesin tuaj premium dhe të kurseni 20%, mund të zgjidhni të paguani çdo vit në fund të provës.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni të zbrisni në Standard Digital, një ofertë e fuqishme gazetareske që plotëson nevojat e shumë përdoruesve. Krahasoni Standardin dhe Premium Digital këtu.

Çdo ndryshim i bërë mund të bëhet në çdo kohë dhe do të hyjë në fuqi në fund të periudhës së provës, duke ju lejuar të ruani aksesin e plotë për 4 javë, edhe nëse e reduktoni ose anuloni.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Përballja përfundimtare: Manchester City kundër Manchester United në finalen e FA Cup
2024-05-25

Përballja përfundimtare: Manchester City kundër Manchester United në finalen e FA Cup

Lajme