Lajme

July 4, 2023

Filloni vijat tuaja javore fituese në Betreels me të hënën e basteve falas!

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Bastet sportive mund të jenë të pafalshme, veçanërisht për ata me fonde të vogla. Është e zakonshme të gjesh veten pa asgjë në fillim të javës, nëse disa nga këmbët e tua nuk arritën t'i jepnin fundjavës. Për këtë arsye, BettingRanker është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni bonuse fantastike javore për të rritur bankrollin tuaj delikat.

Filloni vijat tuaja javore fituese në Betreels me të hënën e basteve falas!

Këtë javë, kërkimi ndalon në Betreels, një faqe bastesh e vitit 2016 me licenca në Mbretërinë e Bashkuar dhe Maltë. Kazinoja premton të fillojë javën tuaj me një notë të ndritshme me promovimin e basteve Falas të Hënave. Pra, nëse ky bonus tingëllon si diçka që dëshironi, vazhdoni të lexoni!

Çfarë është të hënat e basteve falas në Betreels?

Të hënën e basteve falas është një bonus libër sportiv projektuar për ta bërë të hënën ditën tuaj të preferuar të javës në vend i rregulluar i basteve. Është një bonus depozite ku duhet të depozitoni të paktën 50 dollarë dhe të bëni një bast kualifikues prej të paktën 50 dollarësh në çdo ngjarje sportive për të kërkuar një bast falas prej 20 dollarësh. Mos harroni të përdorni FBM kodi i bonusit kur kërkoni këtë bonus.

Kjo bonus depozite është e hapur për të kërkuar nga e hëna 00:00 deri në 23:59 GMT. Çdo bast i vendosur pas kësaj kohe nuk do të kualifikohet për promovim. 

Kushtet dhe kushtet e basteve falas të hënave

Bastorët duhet të luajnë fitimet nga bonusi i depozitës 1x përpara se ta konvertojnë atë në para të tërheqshme.

Për shembull, mund të përdorni bastin falas prej 20 dollarësh për të vendosur një bast dhe për të fituar 80 dollarë. Nëse kjo ndodh, ju duhet të vendosni bast 80 dollarë të tjerë përpara se të bëni një kërkesë për tërheqje në Betreels. Nëse keni pak përvojë në baste sportive në internet, do ta dini se kjo është një nga tarifat më miqësore përreth.

Përveç kërkesave të basteve, më poshtë janë termat dhe kushtet shtesë për bonusin në Betreels:

  • Bonusi dhe çdo fitim i krijuar prej tij do të përfundojë brenda 7 ditëve.
  • Shuma maksimale e konvertimit për bonusin është 200 dollarë.
  • Të gjithë lojtarët e regjistruar mund të marrin deri në pesë bonuse bastesh falas çdo muaj.
  • Lojtarët nuk mund të kërkojnë bonus nëse kanë një promovim aktiv.

Falë termave dhe kushteve miqësore, ky bonus javor është një nga më të mirat që mund të kërkoni në internet. Pra, plotësoni kërkesën e bastit 1x dhe tërhiqni paratë tuaja!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Përballja përfundimtare: Manchester City kundër Manchester United në finalen e FA Cup
2024-05-25

Përballja përfundimtare: Manchester City kundër Manchester United në finalen e FA Cup

Lajme