Gunsbet - Support

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Support

Elementi i shërbimit ndaj klientit e faqeve të basteve sportive është po aq jetike sa çdo tjetër, edhe pse ky nuk është një opinion i përhapur midis lojtarëve. Të jesh në gjendje të mbështetesh tek dikush që do të jetë pranë teje mund të bëjë ndryshimin. Kjo nuk duhet të jetë ndryshe në industrinë e lojrave.

Një shërbim mbështetës gjatë gjithë vitit për anëtarët e GunsBet është i shkëlqyer. Kërkimet dhe shqetësimet mund të trajtohen nëpërmjet këtij shërbimi dhe do të bëhet me shpejtësi dhe me efikasitet.

Si mund të kontaktoj GunsBet?

Mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit të Gunbet përmes bisedës live, emailit ose telefonit.

Klientët e GunsBet mund të kontaktojnë me kompaninë në mënyra të ndryshme.

  • Email: support@gunsbet.com
  • Telefon: +442080899291
  • Bisedë e drejtpërdrejtë
  • Pyetjet e shpeshta

Si klient, ju mund t'i përdorni këto kanale për të marrë përgjigje për çdo pyetje, nga ato më themeloret deri te ato më të komplikuara. Siç u tha më parë, ata ofrojnë shërbime mbështetëse gjatë gjithë orarit.

Për më tepër, GunsBet ka një nga seksionet më gjithëpërfshirëse të FAQ në industri, i cili adreson të gjitha pyetjet tuaja administrative.

Gjuhët mbështetëse

Zgjedhjet e shërbimit ndaj klientit të GunsBet, si faqja kryesore e faqes së internetit, nuk kanë shumëllojshmërinë e kërkuar për një kompani masive globale. Madje, duke thënë se, GunsBet mund të përfitojë nga kjo pasi e lejon atë të zbatojë rregulla rigoroze në rajonet e tij të kufizuara dhe të inkurajojë lojëra të sigurta dhe të përgjegjshme.

Në kontrast me faqen kryesore të faqes së basteve sportive GunsBet, opsionet gjuhësore për shërbimin ndaj klientit duket se mungojnë.

Gjuhët kryesore mbështetëse që ofron GunsBet për të gjitha kanalet janë:

  • anglisht
  • gjermanisht
  • rusisht
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet