Gunsbet - Games

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

Për shkak se dizajni në GunsBet është kaq bashkëkohor, i shkëlqyeshëm dhe miqësor për përdoruesit, vendosja e basteve në ngjarjet atletike në këtë faqe është argëtuese dhe e pakomplikuar. Falë zgjedhjeve gjithëpërfshirëse të basteve të GunsBet për ngjarje sportive, Bastorët kanë akses në të gjitha tregjet kryesore sportive.

Ata kanë projektuar të tyren opsionet e basteve sportive në një mënyrë që i bën ato lehtësisht të aksesueshme për bastorët për herë të parë, si dhe për lojtarët me përvojë të lojërave. GunsBet Sports është një platformë e njohur bastesh sportive që është gjithashtu mjaft e thjeshtë.

Sportet më të njohura në GunsBet

Falë veçorive të tij unike, qëndrueshmëria e faqes në internet është rritur, duke e bërë të lehtë shënimin e shpejtë të sporteve të zgjedhura dhe përfshirjen në aksion në kohë reale. Kjo kontribuon në suksesin e përgjithshëm të faqes në internet.

Është e arsyeshme të supozohet se basketbolli është një nga sportet më të njohura në mesin e bastorëve globalisht, dhe nuk është ndryshe këtu në GunsBet Sportsbook. Për t'u dhënë lojtarëve një shumëllojshmëri të gjerë alternativash, ai kombinon lojëra me një shkallë të lartë veprimi dhe rezultate befasuese me një përzgjedhje të larmishme të opsioneve të basteve.

Basketbolli është një nga sportet në të cilin bastet janë më pak të komplikuara; megjithatë, basketbollistët duhet të kenë të paktën një njohje themelore me lojën për të qenë të suksesshëm.

Shoqata Kombëtare e Basketbollit është niveli më i lartë i garës së basketbollit. Kur sezoni i ri i basketbollit fillon në vjeshtë, vëmendja e lojtarëve tërhiqet menjëherë nga liga dhe lojtarët individualë.

Megjithatë, kumarxhinjtë e basketbollit mund të shijojë turne të ndryshëm rajonal, si EuroLiga, Super Liga e Basketbollit Turk, Bundesliga e Basketbollit në Gjermani dhe shumë të tjera.

Bast Live

Ata që janë të interesuar në sport mund të shohin një listë të të gjitha ndeshjeve të basteve live dhe koeficienteve të disponueshme aktualisht duke zgjedhur Bast Live nga menyja e librit sportiv.

Bastorët mund të shikojnë lojërat që luhen aktualisht dhe madje të vendosin një bast live falë veçorisë së njohur si "In-Play". Gjuajtësit mund të shfletojnë se cilat ngjarje mund të bastojnë përpara se të fillojnë dhe të kontrollojnë rezultatet e ngjarjeve të mëparshme duke lundruar te seksioni Orari dhe Rezultatet e faqes së internetit.

Duke personalizuar shfaqjen e tyre, bastorët mund të ndryshojnë mënyrën se si shfaqen shanset dhe rendin në të cilin shfaqen sporte të caktuara. Qëllimi i Qendrës Statistikore është t'u sigurojë atyre informacion mbi historikun e performancës së secilit ekip për të marrë një vendim të mirëinformuar të basteve.

Fletët e basteve të një bastuni dhe historiku i basteve shfaqen në versionin e desktopit në anën e djathtë të ekranit.

Futbolli

Ndër sportet më të njohura në botë, futbolli (shpesh i njohur si "futbolli") paraqet kumarxhinjtë me përvojë dhe ata që sapo kanë filluar me karrierën e tyre të basteve me një bollëk opsionesh bastesh në internet.

Bastorët mund të vënë bast në liga të ndryshme në mbarë botën kur vendosni një bast futbolli. Për shkak të natyrës me rezultate të ulëta të sportit, lojërat e futbollit janë jashtëzakonisht emocionuese dhe emocionuese për t'u parë.

Kur bëhet fjalë për ligat e futbollit, shumë njerëz e besojnë këtë Premier League angleze është më i madhi dhe më i popullarizuari në botë. Është gjithashtu e vërtetë për sa i përket basteve. Të gjitha 380 ndeshjet e një sezoni, duke përfshirë bastet në lojë, do të jenë të disponueshme për baste. Megjithatë, ngjarje të tjera, si turnetë rajonale, janë të hapura për baste.

Volejboll

Volejbolli është një sport jashtëzakonisht popullor, veçanërisht në disa vende. Por edhe nëse futbolli i shoqatës dhe sportet e tjera më të njohura tërheqin turma më të mëdha, ky është akoma rasti. Si rezultat, praktikisht të gjitha organizatat kryesore të basteve sportive në botë ofrojnë mundësi bastesh për bastorët dhe tifozët e volejbollit.

Një gamë e gjerë ndeshjesh, duke përfshirë ato të luajtura në nivelet olimpike dhe të Kupës së Botës dhe ato të luajtura në Kampionatin Botëror dhe ngjarje të tjera të sanksionuara nga FIVB, do të jenë të disponueshme për bastorët për të zgjedhur. Turnetë e volejbollit për meshkuj dhe për femra janë të hapura për baste.

Hokej në akull

Bast për Hokej mbi akull shton kënaqësinë e një prej sporteve më emocionuese ndërkombëtare. Ashtu si shumica e sporteve ekipore, bastet e hokejve u mundësojnë shikuesve të zgjedhin se cili ekip presin të dalë në krye. Për më tepër, lojtarët mund të bastojnë mbi numrin e përgjithshëm të golave të shënuar dhe tregjet alternative të basteve për çdo lojë.

Lojtarë nga e gjithë bota dynden në NHL për një shans për të fituar Kupën e Lordit Stanley dhe për të luajtur në një nga platformat më të spikatura të hokejve në Amerikën e Veriut, duke e bërë këtë ngjarje një short të madh për bastebërësit.

Megjithatë, hokej nuk është vetëm një çështje e Amerikës së Veriut. Liga të ndryshme evropiane si SHL, KHL dhe Liiga shfaqin kapacitetin e tyre për të qenë një arenë ku lojtarët e hokejve mund të lulëzojnë në çdo nivel dhe ku lojtarët mund të gjejnë veprim.

Tenis

Nuk ka rëndësi nëse tenisi nuk konsiderohet si një sport kryesor në disa vende; megjithatë është jashtëzakonisht popullor me bastorët në mbarë botën.

Tenisi është kaq popullor sepse ndeshjet janë planifikuar pothuajse çdo ditë të vitit. Për shkak se ATP dhe WTA Tours udhëtojnë në mbarë botën, ndeshjet mund të zhvillohen në çdo kohë, duke përfshirë edhe gjatë orarit të rregullt të punës.

Një nga avantazhet e bast në tenis është se organet drejtuese të sportit kanë vënë në dispozicion të publikut shumë të dhëna statistikore dhe analitike. Në këtë mënyrë, tenisi shihet si një nga sportet më të menduara përpara.

Tenis tavoline

Në pranverën e vitit 2020, kur pandemia COVID-19 ndërpreu pothuajse të gjitha sportet, pati një rritje të interesit për kumar në pingpong.

Disa liga të pingpongut mbetën aktive gjatë gjithë epidemisë. Si bonus, njohja e lojës e bëri atë edhe më tërheqëse për bastorët.

Turnetë e pingpongut janë vendet më të njohura për të bastuar një lojë gjatë shikimit të saj. Ashtu si ato në tenis, këto gara tërheqin disa nga atletët më të mirë në botë dhe paraqesin disa nga rivalitetet më intensive.

Sportdashësit dynden në ngjarje si Lojërat Olimpike Verore, Kampionati Botëror i Ekipeve, Kupat e Botës për meshkuj dhe femra dhe Finalet e mëdha të turneut botëror ITTF.

Çfarë tjetër për të bast

Politika

Pasi Donald Trump fitoi Zgjedhjet presidenciale në SHBA 2016 me një triumf krejtësisht të papritur, bastorët e zjarrtë filluan të njohin potencialin e basteve politike.

Është e mundur të vihet bast për rezultatin e ngjarjeve politike ndryshe. Kumarxhinjtë mund të bastojnë në ngjarjet e ardhshme duke vendosur baste "të ardhmen". Për shembull, një lojtar mund të vë bast për presidentin e ardhshëm të SHBA ose kandidatin e ardhshëm të Gjykatës së Lartë të Shteteve të Bashkuara. Ju madje mund të luani kumar nëse një politikan do të përdorë ose jo një term të caktuar në një fjalim, për shembull.

Bastet mbi politikën janë një nga tregjet më të paqëndrueshme, që do të thotë se ekziston mundësia për pagesa të konsiderueshme bazuar në shanset më të mira të ofruara nga prodhuesit e shanseve.

Futbollistët mund të bastojnë për ngjarjet politike në MB, SHBA, Evropë, Irlandë dhe Australi.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet