Vlerësimi i librave Gunsbet - Bonuses

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Bonuses

Me bonuse, bastebërësit në internet mund të tërheqin lojtarët dhe t'i ndihmojnë ata të shfrytëzojnë sa më shumë lojërat e tyre. Është një gjë e mirë që GunsBet ofron një sërë stimujsh për lojtarët që të përfitojnë sa më shumë nga paratë e tyre.

GunsBet ofron bonuse për fundjavë dhe bonus normal i mirëseardhjes për t'ju ndihmuar të filloni me disa baste të kohës së lirë për kënaqësinë tuaj të ditës së pushimit.

Bonusi i mirëseardhjes

Bonuset janë gjithashtu të disponueshme përtej fundjavës dhe gjatë regjistrimit. Klientët mund të ngjiten në shkallën e gjerë VIP të GunsBet për të marrë më shumë avantazhe dhe stimuj dhe për të maksimizuar përvojën e tyre të lojërave.

Klientët e rinj të GunsBet mund të presin me padurim një bonus të madh regjistrimi kur të bëjnë depozitën e tyre të parë.

Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë në GunsBet do të marrin një 100% bonus ndeshje deri në 300 €. Përveç kësaj, 20 rrotullime falas jepen çdo ditë për pesë ditët e ardhshme, gjithsej 100 rrotullime falas.

Kodi i promovimit "BONUS100" duhet të futet për të marrë këtë bonus kur bëni depozitën e parë.

Ekziston një kërkesë për bast prej 20 € dhe 50 herë në bonusin e depozitës plus rrotullime falas, gjë që është e arsyeshme në krahasim me shumë faqe të tjera të internetit të basteve.

Ndërsa lojërat elektronike NetEnt përbëjnë 80% të kërkesës për baste, lojërat e tavolinës përbëjnë vetëm 5%. Ky është një pengesë e ofertës. Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Bonusi i së Premtes

I ashtuquajturi bonus i depozitave të së premtes është një nga shumë bonuset e depozitave që GunsBet shpesh ofron për klientët aktualë. Ata që depozitoni 100 € ose më shumë të premteve merrni një bonus 55% dhe 60 rrotullime falas.

Për të marrë pjesë në promovim kërkohet një depozitë minimale prej 20 €. Pasi të jetë zhbllokuar bonusi, jepen 20 rrotullime falas çdo ditë për tre ditët e ardhshme. Përpara se të bëni një depozitë, përdorni kodin e kuponit LUCKNLOAD për të marrë një bonus.

Lojërat në tavolinë vlejnë vetëm 5% të bonusit dhe duhet të luhen 40 herë në 14 ditë. Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Bonuset VIP

Kazino GunsBet shpërblen lojtarët e saj më të përkushtuar me një Programi VIP. Lojtarët që vënë bast në GunsBet Casino mund të shkëmbejnë pikët e tyre të bonusit me para të vërteta. Sa më shumë nivele të ketë një klient, aq më i favorshëm bëhet norma e konvertimit midis pikëve dhe parave.

Bastorët mund të marrin pikë bonus për të luajtur ndonjë nga lojërat e automateve. Për çdo 100 euro që shpenzohen jepet një pikë.

Një kërkesë për bast do të zbatohet për çdo para reale të marrë përmes shkëmbimit të pikëve bonus për një monedhë të tillë. Bastorëve u kërkohet të vendosin shumën e shkëmbyer tre herë përpara se të kërkojnë pagesë.

Në nivelin më të ulët, lojtarët mund të shkëmbejnë 15 pikë për një euro. Thjesht fitimi i nëntë pikëve në rangun më të lartë është i mjaftueshëm për të marrë një euro.

Kur përdoruesit përparojnë në një nivel më të lartë, ata zhbllokojnë privilegje dhe përfitime shtesë. Ata që, për shembull, arrijnë nivelin e Revolverit, shpërblehen me njëqind rrotullime falas.

Kur lojtarët arrijnë statusin e automatikut, atyre u jepet një bonus prej 100 € dhe 200 rrotullime falas. Standardet tipike të qarkullimit të bonusit, të cilat janë 50 herë xhiro, janë të zbatueshme në këtë skenar.

Ekzistojnë shtatë nivele të niveleve të abonimit dhe klientët e rinj fillojnë në nivelin Lasso. Hapi tjetër do të jetë niveli i revolverit, niveli i pushkëve, niveli i mitralozit, niveli i dinamitit, niveli i bazukës dhe së fundi, niveli i topave.

Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.