Gunsbet Rishikimi i librave 2024 - Account

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Account

Account

Faqja e internetit GunsBet mund të aksesohet vetëm pasi të jeni regjistruar për një llogari. Fillimi me GunsBet është një shqetësim tipik për klientët e rinj.

Kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në internet, ky është hapi i parë. Gjuajtësit thjesht duhet të kryejnë disa hapa të thjeshtë për të zotëruar strategjinë.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Më poshtë është një listë e problemeve të zakonshme të llogarisë dhe pyetjeve që mund të hasin shumica e lojtarëve. Është një burim i zakonshëm ankthi për bastorët. Ka disa faza në procedurën e regjistrimit dhe pyetjet për llogarinë tuaj. Secili prej tyre është i thjeshtë për t'u përfunduar dhe nuk do t'ju marrë më shumë se disa minuta.

Kumarxhinjtë mund të regjistrohen lehtësisht me Gunsbet duke vizituar faqen e internetit. Krijimi i një llogarie kërkon thjesht disa minuta për shkak të thjeshtësisë së procedurës. Procedurat e mëposhtme duhet të kryhen përpara se të mund të bashkoheni në Gunsbet Casino:

 1. Klikoni butonin e gjelbër "Regjistrohu" në anën e majtë të faqes.
 2. Fusni adresën tuaj të e-mail dhe zgjidhni një fjalëkalim të fortë.
 3. Konfirmoni kombin tuaj, zgjidhni monedhën tuaj dhe kontrolloni kutinë nëse jeni të paktën 18 vjeç.
 4. Përpara se të bini dakord me Termat dhe Kushtet dhe Deklaratën e Privatësisë, rekomandohet që t'i lexoni ato tërësisht.
 5. Thjesht klikoni "Regjistrohu Tanibutonin !" për të filluar.
 6. Plotësoni detajet e profilit tuaj dhe ruajini ato.

Verifikimi i llogarisë

Meqenëse çdo pjesëmarrës do të duhet të kalojë një proces verifikimi më pas, ata duhet të japin informacione të sakta personale kur krijojnë një llogari. Ka shumë përgjegjësi të lidhura me lojërat e fatit, por pjesëmarrësit fillestarë shpesh janë injorantë.

Si rezultat, shumë lojtarë të rinj hezitojnë t'ia dorëzojnë informacionin e tyre personal një kazinoje në internet.

Lojtarët duhet të tregojnë prova të identitetit të tyre, adresën dhe mënyrën e pagesës që përdorin për të financuar llogaritë e tyre për të vërtetuar llogaritë e tyre.

 • Një kopje të pasaportës së tyre, patentës së shoferit ose kartës kombëtare të identifikimit.
 • Një kopje e një karte bankare që do të përdoret për të bërë një depozitë.
 • Një kopje e faturës së shërbimeve.

Si të identifikoheni

Pas procesit të regjistrimit, lojtarët do të jenë gati të përfitojnë nga një nga disa opsione të basteve sportive të GunsBet.

Hyrja në llogarinë tuaj është hapi i parë për të përdorur gamën e plotë të shërbimeve dhe veçorive të sajtit. Nëse jeni regjistruar tashmë, identifikimi është po aq i thjeshtë sa të klikoni një buton.

 1. Drejtohuni në faqen e internetit të GunsBet.
 2. Klikoni butonin portokalli Sign In në krye të shiritit anësor të majtë.
 3. Shkruani emailin dhe fjalëkalimin tuaj të regjistruar.
 4. Klikoni butonin e gjelbër "Identifikohu" dhe shijoni bastet tuaja sportive në GunsBet.

Si të zhbllokoni një llogari

Nuk është një lajm i mirë kur merrni një njoftim nga kazinoja juaj e preferuar që njofton se llogaria juaj është çaktivizuar. Gunsbet Casino mund të bllokojë një llogari për disa arsye, duke përfshirë përpjekjet e tepërta të hyrjes, një procedurë verifikimi të dështuar, shkelje të kushteve të shërbimit dhe aktivitete të tjera të dyshimta.

Tani, lojtarët ndoshta pyesin veten se çfarë mund të bëjnë për të zhbllokuar llogaritë e tyre. Ju lutemi kontaktoni mbështetjen e klientit sa më shpejt të jetë e mundur.

 1. Hapni emailin e lidhur me llogarinë tuaj në GunsBet.
 2. Krijo një email dhe adresoje atë në support@gunsbet.com.
 3. Vendos fjalët "(Llogaria #) është bllokuar." në rreshtin e temës.
 4. Këtu janë detajet që lojtarët duhet të përfshijnë në trupin e emailit:
 • Një përshkrim i përshkruar mirë i detajeve të regjistrimit tuaj.
 • Pajisja që luajti përdori për të krijuar llogarinë.
 • Një kopje e skanuar e kartës së identitetit dhe dokumenteve të tjera të identitetit dhe mënyrave të pagesës të përdorura për të rimbushur llogarinë e lojërave. Ju lutemi mbani në mend se të gjitha skanimet duhet të jenë në formatin PDF.

Si të mbyllni një llogari

Bixhozi mund të jetë një argëtim i këndshëm, por mund të ketë pasoja të rënda për disa njerëz. Ata mund të humbasin gjithçka që kanë, duke përfshirë shtëpitë e tyre dhe një lojtar mund të dëmtojë marrëdhëniet e tyre me të dashurit.

Është më mirë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe të shihni nëse ka ndonjë opsion tjetër të disponueshëm për ju. Ekzistojnë shumë opsione. Megjithatë, lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se do të jetë e pamundur ta riaktivizojnë atë pasi të çaktivizojnë llogarinë e tyre.

Për të mbyllur llogarinë tuaj, duhet:

 1. Hapni llogarinë e emailit të lidhur me llogarinë tuaj GunsBet.
 2. Ju lutem kontaktoni support@gunsbet.com.
 3. Shkruani "KËRKESË PËR FSHIJE TË LLOGARISË IM". në fushën Subjekti.
 4. Dërgojini atyre një email duke u kërkuar atyre të çaktivizojnë llogarinë tuaj nga baza e të dhënave të tyre dhe të fshijnë çdo të dhënë që mund të keni me ta.
Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.