Kërkoni Bonus të regjistrimit 2023

Është e sigurt të thuhet se bonuset e basteve sportive i pëlqejnë një gamë të gjerë bastuesish. Në ditët e sotme, shumica e librave sportiv e kanë përmirësuar lojën e tyre, që do të thotë se bastorët mund të presin një sërë bonusesh bastesh sportive. Faqet e lojërave të fatit në internet janë të njohura për dhënien e bonuseve masive. Në mënyrë tipike, këto bonuse përfshijnë domosdoshmërisht një depozitë, e cila është e mirë sepse në radhë të parë po kërkoni për veprime me para të vërteta në internet.

Ka një bollëk bonusesh regjistrimi që fluturojnë këto ditë dhe mania e bonusit nuk duket se do të largohet së shpejti. Por pse është kështu? E thënë thjesht, bonuset e regjistrimit janë mënyra më efektive që kazinotë në internet dhe librat sportiv të konkurrojnë për patronazhin tuaj. Por në fund, je i vetmi që del në krye.

Kërkoni Bonus të regjistrimit 2023
Flag

Më e mira Baste Sportive Bonus të regjistrimit

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Bonus të regjistrimitDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus të regjistrimit100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

Bonus të regjistrimitDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20bet është një hyrje e re në industrinë e librave sportiv dhe kazinosë që u lançua në vitin 2022 për t'u shërbyer bastorëve në mbarë botën. Ai përmban një sërë tregjesh ndërkombëtare bastesh për sporte si futbolli, basketbolli dhe formula 1. Ky bastvënës krenohet si bastelibërësi më i mirë në internet, i themeluar nga entuziastë me përvojë të pasionuar pas basteve sportive. Ata synonin të krijonin një ofrues online për të gjitha shërbimet e librave. 20bet krenohet si një libër sportiv në internet që kombinon një përzgjedhje të gjerë tregjesh bastesh, mënyra të përshtatshme pagese, promovime të mira dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Kur lojtarët kërkojnë për basteshkruesi më i mirë në internet ata mund të supozojnë se kompanitë më të vjetra janë më të njohurat. Në fund të fundit, këto firma do të kenë ofruar baste të besueshme online për shumë vite. Megjithatë, ka një sërë projektesh premtuese që janë krijuar vetëm kohët e fundit. Një prej tyre është Wazamba, një degë e Araxio Development NV Kjo kompani është e mirënjohur për zotërimin e një numri të madh të markave të njohura të lojërave. Ajo themeloi Wazamba në mënyrë që të kthejë bastet në tregun sportiv.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini është një librari në internet që doli në skenë në vitin 2019. Faqja operohet nga Rabidi NV, ndërsa i përket gjithashtu kolektivit të njohur të lojërave të fatit Soft2Bet. Nomini ka numrin e licencës Curacao 8048/JAZ2016-064. Zyra e operatorit të sitit ndodhet në Nikosia, Qipro. Fillimisht, Nomini ishte fokusuar në ofrimin e përdoruesve të saj me lojëra argëtuese kazino. Megjithatë, tani është zgjeruar në fushën e basteve sportive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Bastet në internet Megapari përfshijnë opsione të gjera për bastore të rinj dhe me përvojë. Nga shpërblimet deri te mundësitë e basteve, lista sportive po qëndron kundër të tjerëve basteshkruesit online në treg. E njohur në të gjithë globin, platforma tërheq fansat me ngjarje sportive argëtuese dhe shanse bastesh konkurruese. Sidoqoftë, është faqja e internetit e platformave e lehtë për t'u përdorur, e cila tërheq biznesin e përsëritur.

  Bonus të regjistrimitDeri në 300 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

  Bonus të regjistrimitDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Libërbërësi në internet Rabona u krijua në vitin 2019. Soft2bet operon faqen. Kjo kompani ka zyra në Maltë, Ukrainë dhe Bullgari. Megjithatë, seksioni i faqes i fokusuar në bastet në sport ofrohet nga Altenar. Rabona është gjithashtu një krah i Araxio Development Company. Mbajtësi i licencës së tij është Tranello Group.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Betfinal u krijua në 2013 si një platformë e lojërave të fatit në internet. Libri i sporteve dhe kazinoja janë dy ofertat kryesore nga operatori. Ofrohen gjithashtu një numër i madh shanse të tjera joshëse bastesh.

  Bonus të regjistrimit20% Cashback
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave elektronike
  • Pranon kripto
  • Miqësore për celularin

  Paripesa u themelua në vitin 2019 dhe kompania është e bazuar kryesisht në ishullin Curacao, pavarësisht se është një faqe që synon lojtarët në Nigeri dhe vende të tjera afrikane. Autoritetet në Curacao kanë gjykuar se kompania plotëson të gjitha kërkesat për respektimin e ligjeve të lojërave të fatit atje dhe i kanë dhënë një licencë për të operuar.

  Bonus të regjistrimitKërkoni 300% bonusin tuaj të depozitës së parë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Si libri i ri sportiv në ueb, N1 Bet u sjell entuziastëve të sportit një mori opsionesh bastesh, të cilat rivalizojnë basteshkruesit më të mirë në internet. Që nga viti 2021, basteli sportiv ofron një avantazh konkurrues në bastet online duke ofruar një listë të gjerë të mundësive të basteve sportive në internet. Platforma është e licencuar në Curacao dhe operohet nga Dama NV, e cila siguron që lojtarët të bastojnë në një mjedis të rregulluar rreptësisht.

   Lucky Bird Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Lucky Bird Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
   • Lojëra miqësore me celular
   • Opsione të shumta pagese

   Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

   Që nga fillimi i tij në 2006, Maxim88 është bërë një nga platformat më të famshme të basteve në Azinë Juglindore. Bastorët nga Singapori dhe Malajzia trajtohen në një faqe moderne bastesh në internet me promovime dhe bonuse fitimprurëse. Maxim88 ka bashkëpunuar me faqet e basteve si CMD386, Maxbet dhe BTI-Sports për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të shkëlqyer të lojërave. Mund të eksploroni lehtësisht tregjet e basteve CMD386 nga lidhja në platformën Maxim88. Ju duhet të identifikoheni për të eksploruar tregjet e basteve në 2 faqet e tjera. Në fillim të vitit 2022, faqja hyri në një partneritet 5 milion MYR (1.1 milion) me lojërat Evolution. Me radhitje të tilla strategjike, lojtarët mund të hyjnë në tregje të ndryshme të basteve sportive. Në rishikimin tonë të basteve Maxim88, ne do të shikojmë më shumë në këtë platformë bastesh, çfarë ofron dhe çfarë mund të presin bastorët nga këtu.

    Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Bonus të regjistrimitDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      1Bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1Bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       1goodbet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1goodbet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Betandyou është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Betandyou është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • 150% bonus mirëseardhjeje
        • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • 150% bonus mirëseardhjeje
        • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

        VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbështetje 24 orëshe
        • Programi i gjerë i bonusit
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbështetje 24 orëshe
        • Programi i gjerë i bonusit

        IZZI Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, IZZI Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Bonus të regjistrimitDeri në 200% + 200 rrotullime falas
        • Mbështetje 24/7
        • Tërheqje të shpejta
        • Mbi 5000 lojëra
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje 24/7
        • Tërheqje të shpejta
        • Mbi 5000 lojëra

        Volna Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Volna Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Bonus të regjistrimitDeri në 100% + 500 rrotullime falas
        • Mbështetje 24/7
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbi 5000 lojëra
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Mbështetje 24/7
        • Verifikimi i shpejtë
        • Mbi 5000 lojëra

        Legzo Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Legzo Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Llogari shumëvalutore
        • Bonuset sportive
        • Kthim parash javor
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Llogari shumëvalutore
        • Bonuset sportive
        • Kthim parash javor

        ROX Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ROX Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Bonus të regjistrimit100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Bonus i madh i mirëseardhjes
        • Mbështetje 24/7
        • Platformë miqësore për celularin
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Bonus i madh i mirëseardhjes
        • Mbështetje 24/7
        • Platformë miqësore për celularin

        Fairspin.io është një platformë bastesh me fuqi blockchain, e krijuar në vitin 2018. Platforma ofron një libër sportiv dhe veçori të kazinosë në internet. Faqja e internetit është në pronësi të Techcore Holdings BV dhe ka një licencë nga Autoriteti Curacao. Me një audiencë dominuese në Kanada, Indonezi dhe pjesë të Evropës, disponueshmëria e kriptomonedhës hap dyert për lojtarë të tjerë në mbarë botën. Faqja e basteve ofron sporte nga ofruesit e programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Play'n Go, Hacksaw Gaming, Bgaming dhe 78 të tjerë. Sajti krenohet me sporte dhe sporte të ndryshme ku mund të vini bast, duke përfshirë futbollin, hendbollin, basketbollin, tenisin dhe shumë më tepër. Ky rishikim i basteve Fairspin do të nxjerrë në pah të gjitha tregjet dhe lojërat e basteve të disponueshme në Fairspins.

        Bonus të regjistrimit100% deri në 150 €
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Opsione të shumta pagese
        • Mbështetje 24/7 e disponueshme
        • Shumëllojshmëri lojërash
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Opsione të shumta pagese
        • Mbështetje 24/7 e disponueshme
        • Shumëllojshmëri lojërash

        Ndërsa bota e lojërave të fatit vazhdon të zgjerohet, disa hyrje të reja krijojnë përvoja të shkëlqyera për bastorët. Një nga këto platforma bastesh është Zotabet, një libër sportiv miqësor ndaj kriptove, i zotëruar dhe i drejtuar nga Hollycorn NV. Përveç të qenit një rezervist miqësor ndaj kriptove, bastorët mund të shijojnë pagesa pa probleme dhe një përvojë pa vonesa. Zotabet përmban një sasi mbresëlënëse sportesh dhe esporte nga një treg global, duke u dhënë bastorëve opsione të shumta. Ka një aplikacion të dedikuar celular që lejon lojtarët celularë të bastojnë ekskluzivisht në të gjitha ngjarjet sportive pa shumë sherr.

        Bonus të regjistrimitBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Baste sportive dhe esports
        • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
        • Bonus bujar i mirëseardhjes
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Baste sportive dhe esports
        • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
        • Bonus bujar i mirëseardhjes

        Viti 2022 ishte një vit i frytshëm për komunitetin e lojërave të fatit, duke krijuar shumë site lojërash fati. Një nga këto platforma është Betibet, një kompani në pronësi të Dama NV dhe e regjistruar nën autoritetin e lojërave të Curacao. Bookie është i hapur për bastorët në mbarë botën që të bashkohen në argëtim dhe të fitojnë monedha ndërsa janë në të. Kjo platformë e basteve të kriptove u mundëson bastuesve të luajnë dhe të fitojnë duke përdorur monedha kripto ose fiat.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin

        Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
        • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
        • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
        • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
        • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

        GemBet është një kazino aziatike që u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Grand Complications Limited, një kompani që është e licencuar nën Bordin e Kontrollit të Lojërave të Curacao. Sportsbook ofron një treg të gjerë bastesh që fokusohet në tregje të ndryshme bastesh në mbarë botën dhe mbulon disa nga sportet më të spikatura si dhe ato të veçanta. Bastorët mund të shijojnë gjithashtu një përzgjedhje të esporteve të njohura nga ofruesit më të mirë. Dashamirët e sportit nga e gjithë Azia mund të shijojnë një përzgjedhje të mënyrave të pagesës që plotësojnë nevoja të ndryshme. Faqerojtësi është zhvilluar për përdorim optimal si me desktop ashtu edhe me përdorim celular. Edhe pse është kryesisht për bastorët e Azisë, është miqësor ndaj VPN për bastorët nga vendet e kufizuara. Faqerojtësi pranon monedha të ndryshme për transaksione, duke përfshirë kriptovalutat si Bitcoin. Bastorët mund të hyjnë gjithashtu në tavolinën e mbështetjes së klientit për të zgjidhur çdo problem që mund të kenë me faqeshënuesin. Në këtë përmbledhje, ne shikojmë në këtë faqeshënues, veçoritë ekskluzive të disponueshme dhe çfarë mund të presin bastorët këtu.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Mystake është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Mystake është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Shfaq më shumë
         Shfaq më pak

         Me një vlerë të përafërt për vitin 2020 prej 59.6 miliardë dollarësh, industria e lojërave të fatit në internet ka pushtuar internetin. Konkurrenca është e ashpër dhe kazinotë në internet duhet të jenë inovative në strategjitë e tyre të blerjes së klientëve.

         Dhe çfarë mënyrë më të mirë për të joshur të ardhurit sesa të ofroni para të vërteta? Në varësi të kazinosë, mund të keni të drejtë për një bonus prej 2000 dollarësh pas regjistrimit në kazinonë online.

         Section icon
         Si të përdorni bonusin e regjistrimit

         Si të përdorni bonusin e regjistrimit

         Për ta thënë thjesht, është një ofertë një herë e bërë për klientët e rinj kur ata regjistrohen me një faqe e basteve sportive në internet. Bonusi i regjistrimit njihet gjithashtu si bonusi i mirëseardhjes, dhe siç nënkupton edhe emri, mund ta merrni atë vetëm një herë kur hapni një llogari në një libër të ri sportiv.

         Kjo ofertë mund të jetë një përputhje me depozitën tuaj fillestare me ose pa shtesa të tjera, bazuar në faqen e basteve sportive. Në mënyrë tipike, bonusi i regjistrimit është një përqindje e depozitës tuaj me një shumë maksimale.

         Si të përdorni bonusin e regjistrimit
         Kthejeni regjistrimin në para të vërteta

         Kthejeni regjistrimin në para të vërteta

         Siç u tha më parë, bonuset e mirëseardhjes ndryshojnë në varësi të librit sportiv në internet që zgjidhni. Kjo gjithashtu do të thotë se mënyra se si fitoni para reale nga këto bonuse do të ndryshojë. Lloji më popullor dhe më i kërkuar është bonus pa depozite, por ka edhe të tjerë që ia vlejnë kohën tuaj. Llojet më të zakonshme të ofertave që mund të kërkoni janë si më poshtë:

         Asnjë bonus depozite

         Në të vërtetë, një nga shpërblimet më të kërkuara për lojtarët në internet është bonusi pa depozitim. Ju vetëm duhet të regjistroheni në faqen pjesëmarrëse të basteve sportive për të mbledhur këto lloje të bonuseve të mirëseardhjes. Duhen vetëm disa minuta që bonusi të kreditohet në llogarinë tuaj pasi të keni përfunduar procesin e regjistrimit. Mbani në mend se çdo libër sportiv në internet do të ketë grupin e vet të rregullave dhe rregulloreve.

         Bonusi i depozitave

         Ky është një lloj i zakonshëm i bonusit të mirëseardhjes që mund të gjendet pothuajse në të gjitha faqet e basteve sportive në internet. Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, mund ta aktivizoni atë. Edhe pse ata ndjekin pothuajse të njëjtat rregulla, shuma e dhënë ndryshon në varësi të librit sportiv që përdorni. Shumë site bastesh sportive ofrojnë çmime në para, ndërsa të tjera mund t'ju shpërblejnë me lloje të tjera stimujsh.

         Bonusi i mënyrës së pagesës

         Patronët mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde nga llogaritë e tyre duke përdorur një shumëllojshmëri mënyrash pagese në librat sportiv në internet. Në varësi të vendit ku jetoni, mund të jeni në gjendje të përdorni Visa, Mastercard, Skrill, PayPal, Neteller dhe mënyra të tjera pagese. Në disa raste, librat sportiv në internet mund të marrin parasysh duke ofruar bonuse të ndryshme për klientët që përdorin mënyra të veçanta pagese.

         Kthejeni regjistrimin në para të vërteta
         Gjërat për t'u kujdesur për një bonus regjistrimi

         Gjërat për t'u kujdesur për një bonus regjistrimi

         Merrni parasysh termat dhe kushtet e një bonusi. Pothuajse termat dhe kushtet e çdo faqeje bastesh përmbajnë disa elementë të fshehur. Ekspertët këshillojnë të paktën të skanoni pikat kritike që do të ndikojnë në vendimin tuaj. Ekzistojnë gjithashtu kërkesa të ndryshme bastesh që do të vendosin librat sportiv se si të vendosni baste përpara se të keni akses në bonus. Kërkesa e bastit zakonisht përcakton se sa herë duhet të luani përpara se të mund ta konvertoni bonusin tuaj në para reale që mund t'i tërhiqni.

         Merrni parasysh kohëzgjatjen e vlefshmërisë së bonusit tuaj. Periudhat e shkurtra të vlefshmërisë së bonusit do t'ju bëjnë presion për të rritur bastet tuaja dhe për të tejkaluar buxhetin e basteve, duke rritur rrezikun për të humbur. Më e rëndësishmja, gjithmonë mendoni për ligjshmërinë e librit sportiv në internet ku dëshironi të luani. Faktori kryesor që përcakton përshtatshmërinë e një libri sportiv në internet është licencimi i tij. Faqet me reputacion të basteve sportive janë të licencuara nga autoritetet qeveritare ose të pavarura ose nga të dyja.

         Gjërat për t'u kujdesur për një bonus regjistrimi
         Kuptimi i kushteve dhe kushteve të bonusit

         Kuptimi i kushteve dhe kushteve të bonusit

         Përveç pikave të rëndësishme në lidhje me atë që duhet të kërkoni në një bonus regjistrimi të përmendur më lart, ka informacione shtesë që ndonjëherë fshihen në Termat dhe Kushtet për të cilat duhet të dini. Përpara se të zgjidhni ndonjë ofertë promocionale, lexoni me kujdes Rregullin Max Cashout sepse ju tregon se sa nga paratë tuaja të çmimit mund të tërhiqni. Ky rregull i thjeshtë përdoret nga librat sportiv për të shmangur humbjen e mijëra dollarëve për lojtarët me fat.

         Supozoni se keni fituar 1000 dollarë në para bonus; nëse kufiri maksimal i tërheqjes për atë ofertë ishte 300 dollarë, nuk do të shihni kurrë 700 dollarët e mbetur. Faqja e basteve sportive në internet mund ta anulojë ligjërisht atë dhe prapë t'ju japë 300 dollarët e siguruar.

         Disa bonuse kërkojnë depozitimin për herë të parë. Ndërsa disa bonuse të basteve sportive reklamohen si "100% falas" ose "nuk kërkohet depozitë", kjo tregon vetëm të vërteta të pjesshme. Po, ju mund të merrni bonusin pa bërë një depozitë. Nëse fitoni para dhe dëshironi të arkëtoni, libri i sporteve do të kërkojë gjithmonë një depozitë.

         Shërbimet e tërheqjes në faqet e basteve sportive në internet, nga ana tjetër, nuk janë falas – dhe ato janë të disponueshme vetëm për klientët që paguajnë. Për të marrë të drejtën për të tërhequr në llogarinë tuaj bankare, ju duhet të depozitoni një shumë të vogëlt, si p.sh. 10-25 dollarë dhe plotësoni KYC-në tuaj. Mund të ketë gjithashtu kufizime të basteve. Për shkak se disa sporte peshohen ndryshe nga të tjerët, libri i sporteve mund të mos jetë i gatshëm të rrezikojë para të vërteta për një bonus falas për një sport me peshë të madhe. Përpara bastit, kontrolloni dy herë këtë rregull.

         Kuptimi i kushteve dhe kushteve të bonusit
         Cilat sporte ofrojnë një bonus regjistrimi?

         Cilat sporte ofrojnë një bonus regjistrimi?

         Disponueshmëria e një bonusi regjistrimi nuk do të varet domosdoshmërisht nga një sport, por nga faqja juaj e zgjedhur dhe e preferuar e basteve sportive. Sidoqoftë, ka strategji që mund t'i përdorni në shumicën e sporteve për të maksimizuar mënyrën se si mund të përdorni një bonus regjistrimi ose mirëseardhjeje.

         diversifikimin e basteve tuaja

         Bonuset e regjistrimit u lejojnë bastorëve sportivë të bastojnë në ekipe ose lojtarë të ndryshëm pa frikë se mos humbasin paratë e tyre. Edhe pse ka shumë lloje të bonuseve të mirëseardhjes, shumica e tyre u ofrojnë njerëzve para shtesë që mund t'i përdorin kur baste në sport.

         Për ta thënë ndryshe, ju mund të vini bast në një ekip ku normalisht nuk do të vini bast. Edhe nëse përfundoni duke humbur, shuma do të zbritet nga fondet tuaja të bonusit dhe jo nga depozita juaj me para reale. Fatkeqësisht, ka shumë përjashtime nga ky rregull, sepse disa operatorë të lojërave të fatit do t'ju kërkojnë të përdorni depozitën tuaj reale përpara se të mund të përdorni fondet e bonusit.

         Cilat sporte ofrojnë një bonus regjistrimi?
         Bast për të dobëtit

         Bast për të dobëtit

         Ndërsa humbësi mund të ketë shanse më të mira në faqen më të mirë të basteve sportive në internet, kjo do të thotë gjithashtu se ata gjithashtu kanë një probabilitet më të lartë për të humbur. Megjithatë, emocioni i bastit dhe mundësia e një fitoreje më të madhe është e mjaftueshme që shumica e lojtarëve të konsiderojnë bast mbi to. Kjo do të thotë gjithashtu se lojtarët do të humbasin shumë para nëse gjërat shkojnë keq.

         Me një bonus të mirë regjistrimi, lojtarët mund të vënë një bast fillestar për të dobëtit dhe të shkojnë kundër favoritëve pa rrezikun e humbjes së parave të vërteta. Nëse humbasin, atëherë zbritja bëhet në fondet e tyre të bonusit. Nëse basti fiton, atëherë ata do të fitojnë të gjitha paratë reale në bastin e tyre.

         Fatkeqësisht, ka shumë përjashtime, sepse disa sajte të lojërave të fatit do t'ju kërkojnë të bëni një depozitë reale përpara se të mund të përdorni fondet e bonusit. Një kufi tërheqjeje nga një bast fitues i bërë me një bonus regjistrimi mund të vendoset gjithashtu nga librat sportiv.

         Bast për të dobëtit
         Përfitoni sa më shumë nga të dy tregjet

         Përfitoni sa më shumë nga të dy tregjet

         Të dyja anët e një metode tregu përfshijnë një bast që përdor një bast bonus për të vënë bast kundër vetvetes duke vendosur bonusin në rezultatin e kundërt me atë në të cilin ata kanë vënë tashmë bast. Kjo metodë siguron në mënyrë efektive fitimin.

         Si shembull, një bastues NFL mund të përdorë paratë e veta për të marrë Tennessee Titans në -2.5 në një lojë. Ndërsa loja afrohet, ata vendosin një bast bonus të së njëjtës madhësi si basti i tyre origjinal për të mbështetur kundërshtarin e Titans në +2.5. Në këtë mënyrë, pavarësisht se çfarë ndodh, disa para do të kthehen.

         Përfitoni sa më shumë nga të dy tregjet
         Avantazhet në disa baste

         Avantazhet në disa baste

         Ekzistojnë lloje të ndryshme të promovimeve të mirëseardhjes. Disa janë të aksesueshme gjatë gjithë vitit, ndërsa të tjerat janë të disponueshme vetëm për disa ditë.

         Nëse jeni mjaftueshëm me fat që të gjeni një titullar që ofron shpërblime të tilla, mund të jeni në gjendje të përfitoni përfitime të veçanta nëse vendosni bast në një ekip ose lojtar të caktuar. Disa libralidhës ofrojnë 100 për qind bonuse për kthimin e parave, që do të thotë se ata do të kthejnë aksionet tuaja nëse nuk e parashikoni saktë.

         Këto propozime janë fantastike dhe kanë një ndjekës të fortë, por ju duhet t'i lexoni me kujdes kushtet e tyre sepse pothuajse me siguri do të përfshijnë një mori kufizimesh.

         Avantazhet në disa baste
         Lërini më shumë lojtarë të fillojnë në bastet sportive

         Lërini më shumë lojtarë të fillojnë në bastet sportive

         Ka lloje të ndryshme të mirëpresim promovime. Disa janë të aksesueshme gjatë gjithë vitit, ndërsa të tjerat janë të disponueshme vetëm për disa ditë. Nëse jeni mjaftueshëm me fat që të gjeni një titullar që ofron shpërblime të tilla, mund të jeni në gjendje të përfitoni përfitime të veçanta nëse vendosni bast në një ekip ose lojtar të caktuar. Disa libralidhës ofrojnë 100 për qind bonuse për kthimin e parave, që do të thotë se ata do të kthejnë aksionet tuaja nëse nuk e parashikoni saktë.

         Këto propozime janë fantastike dhe kanë një ndjekës të fortë, por ju duhet t'i lexoni me kujdes kushtet e tyre sepse pothuajse me siguri do të përfshijnë një mori kufizimesh.

         Lërini më shumë lojtarë të fillojnë në bastet sportive
         Pazar rreth opsioneve

         Pazar rreth opsioneve

         Kur bëhet fjalë për bastet sportive, gjithmonë duhet të regjistroheni me shumë libra në mënyrë që të mund të blini linjë. Si bonus, do të keni mundësi të zgjidhni promovime nga një shumëllojshmëri librash të ndryshëm. Nuk ka asgjë të keqe të zhytesh nga libri në libër në kërkim të promovimeve. Disa lojtarë profesionistë në internet e bëjnë këtë në një farë mase.

         Nëse ndonjë sajt tjetër po ofron një promovim të shkëlqyeshëm që ju tërheq, transferoni disa nga paratë tuaja dhe përfitoni plotësisht prej tij. Kur promovimi të ketë mbaruar, ju jeni të lirë të qëndroni ose të transferoni fondet tuaja përsëri në faqen tuaj të shtëpisë. Supozoni se ju pëlqen të bastet në basketbollin e kolegjit dhe një libër tjetër sportiv në internet ofron një bonus regjistrimi gjatë Marsit Mars. Do të ishe i çmendur të mos shkosh atje dhe të përfitosh nga kjo, të paktën për muajin mars.

         Sigurisht, ju dëshironi të siguroheni që të kuptoni plotësisht të gjithë kufijtë për çdo bonus, në mënyrë që paratë tuaja të mos ngecin diku që nuk i takon. Gjithashtu, mbani në mend se linjat më të mira gjithmonë do të tejkalojnë çdo promovim. Mos u hutoni nga bonuset dhe mos harroni qëllimin tuaj kryesor për të bërë zgjedhje me vlerë të madhe dhe për të fituar baste.

         Thënë kjo, nëse keni mundësinë për të fituar më shumë duke vendosur të njëjtat baste diku tjetër, përfitoni prej saj. Është ende në thelb blerje në linjë, por me bonuse.

         Pazar rreth opsioneve
         Kumar i përgjegjshëm

         Kumar i përgjegjshëm

         Kumari është një burim i këndshëm argëtimi, por është jetike ta konsiderosh atë si të blesh një biletë kinemaje. Është emocionuese gjatë gjithë përvojës, dhe nëse arrin të fitosh diçka shtesë, kjo është edhe më mirë. Çështja, megjithatë, është të shijoni përvojën.

         Është e rëndësishme të krijoni dhe t'i përmbaheni një buxheti të lojërave të fatit që ju lejon të mbuloni shpenzimet tuaja të rregullta duke ju lejuar gjithashtu të luani kumar. Vendosni një kufi kohor për bastet tuaja sportive dhe gjeni kohë për aktivitete të tjera. Ju duhet të shmangni vendosjen e basteve më shumë me shpresën për të rikuperuar fondet e humbura. Kjo është ndjekja e humbjeve dhe mund të çojë në probleme të lojërave të fatit. Mos harroni se gjithçka ka të bëjë me shansin dhe fatin, dhe asnjë lloj bestytnie nuk mund ta ndryshojë rezultatin.

         Kur kumari pushon së qeni i këndshëm dhe nuk është më nën kontrollin tuaj, është koha të ndërmerrni veprime për të ndaluar. Njohja se keni një problem është hapi i parë drejt kapërcimit të varësisë suaj. Duhet t'i besoni dikujt me të cilin ndiheni rehat duke folur dhe që mund t'ju ofrojë mbështetje emocionale. Fshini çdo aplikacion të lojërave të fatit, bllokoni çdo faqe interneti për lojërat e fatit dhe lini çdo forum këshillash ku besoni se mund të ktheheni përsëri.

         Kumar i përgjegjshëm

         Mos i humb këto oferta me bonus

         1xBet
         1xBet
         100 dollarë
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin1xBet komento
         Betwinner
         Betwinner
         100 €
         Merr bonusinBetwinner komento
         22BET
         22BET
         300 dollarë
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin22BET komento
         Close