Vlerësimi i librave Betwinner - Withdrawals

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.9
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe lojërash
+ Shpërblime bujare
+ Mbështetje e mirë e klientit
+ Zgjedhje e madhe pagese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Singapor
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming

Withdrawals

Suksesi në librat sportiv është ndoshta pjesa më argëtuese e përvojës. Kjo do të thotë se keni fonde për të marrë me vete kur të largoheni. Megjithatë, për të zotëruar plotësisht paratë, së pari duhet të kërkoni një tërheqje nga kazinoja.

Për shkak të detyrimit për të kryer kontrolle sigurie, tërheqja e parave zgjat shumë më tepër sesa depozitimi. Për fat të mirë, procesi i pagesës i Betwinner është i njohur për të qenë mjaft efikas.

Metodat e pagesës pranohen në Betwinner

Opsionet e pagesës të përmendura më poshtë janë disa nga metodat e njohura të tërheqjes nga Betwinner.

Metoda e pagesës

Min. Depozitë

Maks. Depozitë

Koha për depozitim

Tarifat

Viza

1,50 €

Pa kufi

1 min – 7 ditë

Nuk ka tarifa

EcoPayz

1,50 €

Pa kufi

E menjëhershme

Nuk ka tarifa

MasterCard

1,50 €

Pa kufi

1 min – 7 ditë

Nuk ka tarifa

ePay.bg

-

Pa kufi

-

Nuk ka tarifa

Bitcoin

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Entropay

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Litecoin

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Paratë e përsosura

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

E-Vouchers

-

Pa kufi

-

Nuk ka tarifa

Portofoli Jeton

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Paguesi

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Sepa

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Kriptovaluta

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Dogecoin

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Dash

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Ethereum Classic

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

xGOx

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

BitShares

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Transfertë bankare

1,50 €

Pa kufi

15 minuta - 5 ditë

Nuk ka tarifa

Neteller

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Skrill

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Me besim

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Karta Paysafe

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Si të tërhiqeni

  1. Hyni në llogarinë tuaj në faqen zyrtare të BetWinner.
  2. Pasi të keni hyrë, shkoni në krye të faqes dhe klikoni në ikonën "Llogaria ime", e cila është ngjitur me butonin e verdhë të depozitave.
  3. Pasi të keni hyrë në faqen e llogarisë, do të vini re butonin "Tërheqja e fondeve" në menynë e majtë.
  4. Zgjidhni opsionin Tërhiq para. Do të drejtoheni në zonën e tërheqjeve, ku duhet të kontrolloni kutinë "Sistemet e Pagesave në Rajonin tuaj". Do të shihni të gjitha metodat e tërheqjes që janë të disponueshme për ju.
  5. Zgjidhni çfarëdo që dëshironi të përdorni dhe thjesht klikoni mbi të.
  6. Futni informacionin e nevojshëm, si të dhënat personale, shumën e tërheqjes dhe detajet bankare.
  7. Pas kësaj, duhet të klikoni "Konfirmo" për të përfunduar transaksionin.
Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Basketbolli është i dyti vetëm pas futbollit për sa i përket popullaritetit në mbarë botën. Sporti u krijua në vitet 1890, duke e bërë atë relativisht të freskët në krahasim me sportet e tjera. Ajo ka një tërheqje globale, siç shihet nga konkurrueshmëria e saj gjatë Lojërave Olimpike Verore dhe sezonit të NBA.