Betwinner Rishikimi i librave 2024 - Withdrawals

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Suksesi në librat sportiv është ndoshta pjesa më argëtuese e përvojës. Kjo do të thotë se keni fonde për të marrë me vete kur të largoheni. Megjithatë, për të zotëruar plotësisht paratë, së pari duhet të kërkoni një tërheqje nga kazinoja.

Për shkak të detyrimit për të kryer kontrolle sigurie, tërheqja e parave zgjat shumë më tepër sesa depozitimi. Për fat të mirë, procesi i pagesës i Betwinner është i njohur për të qenë mjaft efikas.

Metodat e pagesës pranohen në Betwinner

Opsionet e pagesës të përmendura më poshtë janë disa nga metodat e njohura të tërheqjes nga Betwinner.

Metoda e pagesës

Min. Depozitë

Maks. Depozitë

Koha për depozitim

Tarifat

Viza

1,50 €

Pa kufi

1 min – 7 ditë

Nuk ka tarifa

EcoPayz

1,50 €

Pa kufi

E menjëhershme

Nuk ka tarifa

MasterCard

1,50 €

Pa kufi

1 min – 7 ditë

Nuk ka tarifa

ePay.bg

-

Pa kufi

-

Nuk ka tarifa

Bitcoin

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Entropay

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Litecoin

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Paratë e përsosura

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

E-Vouchers

-

Pa kufi

-

Nuk ka tarifa

Portofoli Jeton

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Paguesi

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Sepa

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Kriptovaluta

1,50 €

Pa kufi

15 minuta

Nuk ka tarifa

Dogecoin

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Dash

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Ethereum Classic

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

xGOx

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

BitShares

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Transfertë bankare

1,50 €

Pa kufi

15 minuta - 5 ditë

Nuk ka tarifa

Neteller

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Skrill

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Me besim

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Karta Paysafe

1,50 €

Pa kufi

15 Min

Nuk ka tarifa

Si të tërhiqeni

  1. Hyni në llogarinë tuaj në faqen zyrtare të BetWinner.
  2. Pasi të keni hyrë, shkoni në krye të faqes dhe klikoni në ikonën "Llogaria ime", e cila është ngjitur me butonin e verdhë të depozitave.
  3. Pasi të keni hyrë në faqen e llogarisë, do të vini re butonin "Tërheqja e fondeve" në menynë e majtë.
  4. Zgjidhni opsionin Tërhiq para. Do të drejtoheni në zonën e tërheqjeve, ku duhet të kontrolloni kutinë "Sistemet e Pagesave në Rajonin tuaj". Do të shihni të gjitha metodat e tërheqjes që janë të disponueshme për ju.
  5. Zgjidhni çfarëdo që dëshironi të përdorni dhe thjesht klikoni mbi të.
  6. Futni informacionin e nevojshëm, si të dhënat personale, shumën e tërheqjes dhe detajet bankare.
  7. Pas kësaj, duhet të klikoni "Konfirmo" për të përfunduar transaksionin.
Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet
2023-05-16

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet

I lançuar në vitin 2018 nga Harbesina Limited, BetWinner është një nga faqet më të besuara të basteve në mbarë botën. Kjo faqe interneti është e njohur për shanset e saj konkurruese të basteve sportive dhe tregjet e shumta të basteve.