Betwinner - Tips & Tricks

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Tips & Tricks

Bastet sportive mund të jenë argëtuese, por janë shumë më argëtuese, të sigurta dhe më të favorshme kur përdorni Betwinner. Këto ide dhe teknika mund t'i ndihmojnë klientët Betwinner të përfitojnë sa më shumë nga koha e tyre atje. Këshillat dhe truket e Betwinner janë këtu për të përmirësuar përvojën tuaj të basteve.

Mësoni se si të përdorni aktivet statistikore në përfitimin tuaj

Aftësia e lojtarëve dhe bastebërësve për të vlerësuar modelet në të dhënat duke përdorur teknologjinë është kritike për suksesin e tyre. Shumë ofrues ofrojnë zgjidhje falas ose me kosto të ulët.

Do të duhet pak punë për të përdorur këto mjete për herë të parë. Sapo të bëjnë, gjasat për të fituar baste rriten. Në çdo rast, bastet sportive mund të njohin dhe zbatojnë me shpejtësi modelet më të përhapura të basteve.

Një përfitim që mund të përfitojnë bastevënësit dhe lojtarët e tjerë nga provimi i ideve të tyre të tendencës është mundësia për të mësuar. Edhe nëse një bast duket i rastësishëm, mjetet e analizës së të dhënave mund t'i ndihmojnë lojtarët të zbulojnë tendenca themelore që mund t'i ndihmojnë ata të bëjnë gjykime të përmirësuara të basteve.

Mos harroni për E-Sports

Është e mundur të mbingarkoheni nga të gjitha alternativat e disponueshme në lidhje me kompanitë më të fundit të argëtimit dhe lojërat kompjuterike. Nga ana tjetër, duhet të jeni të vetëdijshëm se pjesëmarrja në një eSport është bërë një metodë jashtëzakonisht e shpeshtë e lojës.

Këto videolojëra mund të përfshijnë tituj si League of Legends dhe Counter-Strike: GO, ndër shumë të tjera. Është e mundur të vërehet se agjitacioni ndodh po aq shpesh, nëse jo më shpesh, në këto video lojëra sesa në shumicën e aktiviteteve.

Supozoni se jeni më shumë një lojtar kompjuteri sesa një pjesëmarrës sportiv. Në atë rast, kjo fushë më e re e basteve sportive mund të ofrojë një mundësi emocionuese për të qenë një pionier i basteve duke ofruar një rrugë të drejtpërdrejtë drejt edukimit rreth basteve sportive.

Provoni të mbuloni bastet tuaja nëse nuk jeni të sigurt

Mbrojtja është një strategji për të reduktuar rrezikun ose për të siguruar një fitim gjatë basteve në sport. Mbrojtja është një metodë e menaxhimit të rrezikut që mund t'ju ndihmojë të kufizoni humbjet dhe të mbani një bankroll të shëndetshëm.

Bastet e mbrojtjes mund të duken një teknikë e ndërlikuar në shikim të parë, por parimi është mjaft i thjeshtë. Bastet e reja vendosen për një rezultat që ndryshon nga basti fillestar. Është e mundur të fitoni para pavarësisht nga rezultati ose të ulni rrezikun e bastit tuaj fillestar. Në fund të fundit, qëllimi është që të mbahen humbjet në minimum.

Merrni parasysh avantazhin e ekipit vendas

Bastet sportive kanë nevojë për çdo avantazh të mundshëm, dhe ai që shkon te skuadra vendase duhet të merret parasysh.

Ndërsa moti dhe vendndodhja gjeografike e një ekipi mund të duket të jetë elementi i vetëm që ndikon në ndikimin e avantazhit në fushë, më shumë po ndodh.

Avantazhi mund të shkojë për ekipin vendas nëse shfaqen shumë tifozë. Natyra njerëzore dikton që ne të funksionojmë në mënyrën më të mirë kur të tjerët i kushtojnë vëmendje. Madje studimet kanë treguar se sportet me shikueshmëri më të lartë i japin përparësi ekipit vendas.

Për më tepër, skuadrat vendase nuk duhet të udhëtojnë, madje edhe lojtarët profesionistë më të fortë ndikohen nga përvoja fizike takuese e udhëtimit. Për shembull, orari ndëshkues i udhëtimeve të NBA-së është treguar se dëmton aftësinë e lojtarëve për të performuar më të mirën e tyre.

Mbani një rekord të aktivitetit të basteve

Mbajtja e basteve tuaja sportive nuk është prioritet për shumicën e fillestarëve. Ka dy probleme me këtë.

Është e vështirë të mbash shënime se sa para po shpenzohen nëse nuk ka të dhëna. Është e rëndësishme të mbani gjurmët e shpenzimeve tuaja dhe të qëndroni brenda një buxheti.

Së dyti, mbajtja e shënimeve ju ndihmon të rishikoni dhe të ndërtoni rregullisht të dhënat tuaja. Ju duhet ta keni këtë në vend nëse doni të gjeneroni para në afat të gjatë.

Si një minimum, ju duhet të mbani gjurmët e informacionit të mëposhtëm për çdo bast.

  • Përzgjedhja
  • Shanset
  • Madhësia e kunjit
  • Rezultati i bastit
  • Pagesa e marrë (nëse basti juaj fitoi)

Regjistrimi i këtyre të dhënave nuk do të zgjasë shumë dhe do t'ju ndihmojë të mbani shënime mbi shpenzimet (ose fitimet) totale. Pra, nuk ka asnjë arsye për të mos e bërë atë. Ju do të mbani shënime edhe më të gjera për të vlerësuar përparimin tuaj në një botë ideale.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming