Vlerësimi i librave Betwinner - Responsible Gaming

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.9
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe lojërash
+ Shpërblime bujare
+ Mbështetje e mirë e klientit
+ Zgjedhje e madhe pagese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Singapor
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming

Responsible Gaming

Disa njerëz fitojnë një karrierë si kumarxhinj profesionistë, por ata janë të paktë. Kjo nuk duhet të konsiderohet si një burim të ardhurash për shumë njerëz. Ju duhet të vini bast vetëm me fondet që mund të përballoni të humbni. Asnjëherë mos luani kumar me paratë që ju nevojiten për qiranë, faturat, ushqimin ose gjëra të tjera thelbësore.

Njerëzit që parashikojnë ose kanë nevojë të fitojnë kanë më shumë gjasa të zhvillojnë çështje kumari. Kur humbasin, kjo mund t'i bëjë ata të frustruar ose të shqetësuar, duke i bërë ata të rrezikojnë edhe më shumë shuma për të rikuperuar humbjet e tyre. Kjo mund të krijojë një rreth vicioz që së shpejti del jashtë kontrollit.

Luaj me përgjegjësi

Ju keni shumë më pak gjasa të bini në atë kurth nëse parashikoni të humbni. Edhe nëse jeni duke humbur, kumari mund të jetë i këndshëm nëse jeni plotësisht të përgatitur për humbjet tuaja dhe nuk keni problem të shpenzoni para për ta bërë këtë. Kur prisni të humbni, fitorja është shumë më e këndshme.

Vendosja e kufijve për veten është hapi i parë drejt kumar me përgjegjësi. Para se të luani, kuptoni se sa mund të përballoni të humbni. Nëse fitoni, konsiderojeni veten me fat, por mos u dekurajoni nëse fati juaj i mirë nuk zgjat.

Kur jeni duke bast, humbja e gjurmës së kohës është gjithashtu e thjeshtë. Vendosni një kohëmatës ose një alarm dhe kur të fiket, ndaloni. Do të humbni më shumë para nëse luani kumar për një periudhë më të gjatë. Asnjëherë mos luani kumar në vend që të shkoni në punë dhe mos lejoni që kumari të ndikojë në marrëdhëniet tuaja ose jetën familjare.

Kur vini bast, mos pini ose përdorni drogë. Këto kimikate dëmtojnë arsyetimin dhe gjykimi i fortë është mbrojtja juaj më e mirë kundër humbjes së kontrollit të lojërave tuaja.

Ku të kërkoni ndihmë

Nëse ndonjëherë mendoni se po humbisni kontrollin dhe/ose nuk mund të vini bast siç duhet, duhet të hiqni dorë menjëherë nga bastet. Nëse keni probleme për të lënë duhanin ose besoni se mund të jeni të varur, është koha për të kërkuar ndihmë.

Mos kini frikë afroj dikë nëse e dini ose besoni se kumari është bërë problem për ju. Nuk është asgjë për t'u turpëruar dhe përpjekja për ta zgjidhur çështjen vetëm është pothuajse e pamundur. Nëse nuk ndiheni rehat të diskutoni shqetësimet tuaja me miqtë ose familjen, këshillimi dhe grupe të veçanta, si p.sh BeGambleAware, mund te ndihmoj.

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Basketbolli është i dyti vetëm pas futbollit për sa i përket popullaritetit në mbarë botën. Sporti u krijua në vitet 1890, duke e bërë atë relativisht të freskët në krahasim me sportet e tjera. Ajo ka një tërheqje globale, siç shihet nga konkurrueshmëria e saj gjatë Lojërave Olimpike Verore dhe sezonit të NBA.