Betwinner - Languages

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Languages

Bastet duhet të mendojnë me kujdes për ndihmën gjuhësore që ofron një ofrues i basteve sportive. Ndoshta do të jetë një nga zgjedhjet më të rëndësishme që ata bëjnë. Megjithatë, është një nga gjërat që shumica e njerëzve harrojnë.

Standardet e basteve Fair Play thonë se bastorët nuk duhet të përdorin një faqe interneti në një fjalor që nuk e kuptojnë. Për shkak të kësaj, një faqe interneti e zgjuar e basteve sportive do t'u japë përdoruesve opsione për më shumë se një gjuhë.

Gjuhët e disponueshme në Betwinner

Ekziston një shans që bastorët të mos dinë se cilat janë kufijtë e basteve ose si të marrin ndihmë. Më keq, ata mund të thyejnë aksidentalisht Termat dhe Kushtet, gjë që do të shkaktonte mbylljen e llogarive të tyre dhe humbjen e të gjitha gjendjeve të parave të gatshme. Kjo për shkak se nuk ka gjuhë të tjera nga të cilat mund të zgjidhni.

Për shkak të kësaj, është shumë e rëndësishme të zgjidhni një faqe bastesh sportive që ju lejon të luani në një gjuhë që kuptoni.

Këtu janë gjuhët që mund të përdoren në faqen e internetit të Betwinner.

 • shqiptare
 • arabisht
 • armene
 • Azerbajxhani
 • bjellorusisht
 • Bengalisht
 • bullgare
 • kineze
 • kroate
 • çeke
 • anglisht
 • estoneze
 • finlandez
 • frëngjisht
 • gjeorgjiane
 • gjermanisht
 • greke
 • Kreole Haitiane
 • hebraishtja
 • Hindi
 • hungareze
 • indonezisht
 • italiane
 • japoneze
 • kurde
 • persisht
 • portugeze
 • rusisht
 • Spanjisht
 • suedeze
 • Taxhikisht
 • Thai
 • turk
 • ukrainase
 • Uzbekistani
 • vietnameze
Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming