Betwinner - Deposits

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Deposits

Procedurat e pagesës së Betwinner janë të shkëlqyera dhe një nga veçoritë e faqes. Ka mbi 95 zgjedhje depozitash dhe më shumë se 71 alternativa të shëndetshme tërheqjeje.

Të gjitha kartat kryesore të debitit dhe kreditit, si VISA, MasterCard dhe Maestro, pranohen në BetWinner. Nga ana tjetër, mekanizmat e tyre të pagesave specifike për vendin janë mjaft të jashtëzakonshëm. Gjithçka nga China UnionPay, PurplePay dhe QIWI tek Dankort, PostePay dhe Pago Facil janë në dispozicion. Ata gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri të kuletave elektronike, të tilla si Skrill dhe Neteller.

Metodat e pagesës pranohen në Betwinner

BetWinner sapo ka shtuar aftësia bitcoin në platformën e tyre. Kjo do të thotë që bastorët tani mund të bëjnë depozita duke përdorur Dogecoin, Dash, Bitcoin dhe Ethereum – gjë që është jashtëzakonisht e përshtatshme për lojtarët sepse lejon pagesa të shpejta dhe pa tarifa.

Mos harroni se shumë zgjedhje pagese janë të kufizuara në zonën e një bastori. Rrjedhimisht, disa nga mënyrat e pagesës të listuara më poshtë mund të mos jenë të disponueshme në të gjitha vendet, ndërsa të tjerat mund të mungojnë.

Opsionet bankare të Betwinner përfshijnë, por nuk kufizohen në sa vijon.

Metoda e pagesësMin. DepozitëMaks. DepozitëKoha për depozitimTarifat
Viza1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
EcoPayz1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
MasterCard1,00 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
ePay.bg1,00 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Bitcoin1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Entropay1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Litecoin1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Paratë e përsosura1,00 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
E-Vouchers1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Portofoli Jeton1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Paguesi1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Sepa-Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Kriptovaluta1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Dogecoin1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Dash1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Ethereum Classic1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
xGOx1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
BitShares1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Transfertë bankare1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Neteller1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Skrill1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Me besim1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa
Karta Paysafe1 €Pa kufiE menjëhershmeNuk ka tarifa

Si të depozitoni para

Thjesht ndiqni hapat e përmendur më poshtë për të depozituar fonde në Betwinner.

 1. Vizitoni faqen zyrtare të BetWinner.
 2. Hyni në llogarinë tuaj aktuale të BetWinner ose krijoni një të re nëse nuk e keni tashmë.
 3. Pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj, klikoni ikonën e verdhë të depozitave në krye të ekranit.
 4. Kur klikoni mbi të, do të shfaqet një dritare depozite, në të cilën duhet të siguroheni që butoni "Sistemet e pagesave në rajonin tuaj" të jetë i ndezur.
 5. Pas kësaj, ju duhet zgjidhni mënyrën e depozitimit ju dëshironi të hyni.
 6. Futni detajet përkatëse si informacioni personal, shuma e depozitës dhe informacioni bankar.
 7. Zgjidhni butonin e depozitimit për të përfunduar depozitimin.

Monedhat e pranuara në Betwinner

Bastorët mund të përdorin monedhat e përmendura këtu për të financuar llogaritë e Betwinner.

 • leke shqiptare
 • Peso argjentinase
 • Dram armen
 • Dollar Australian
 • Manat azerbajxhanas
 • Taka nga Bangladeshi
 • Rubla Bjelloruse
 • Bitcoin
 • Real Brazilian
 • Lev bullgar
 • Dollar Kanadez
 • Franga e Afrikës Qendrore
 • Peso kilian
 • Juan kinez
 • Peso kolumbiane
 • Kuna kroate
 • koruna çeke
 • Krona daneze
 • euro
 • FYROM denarë
 • Lari Gjeorgjiane
 • Guarani Paraguaj
 • Dollari i Hong Kongut
 • Krona islandeze
 • Rupia indiane
 • Rupia indoneziane
 • Rial iranian
 • Dinar irakian
 • Jeni japonez
 • Kazakistani Tenge
 • Shilinga keniane
 • Kirgistani Som
 • Won Koreane
 • Ringgit malajzian
 • Peso meksikane
 • Leu i Moldavisë
 • Metical Mozambike
 • Dollar i ri i Tajvanit
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Sol i ri Peru
 • Naira nigeriane
 • Krona norvegjeze
 • Rupi pakistaneze
 • Leu i ri rumun
 • Rubla ruse
 • dinari serb
 • Dollarë Singapori
 • Rand i Afrikës së Jugut
 • Krona suedeze
 • franga zvicerane
 • Somoni nga Taxhikistani
 • Baht Thai
 • Transnistria
 • dinari tunizian
 • Lira turke
 • Turkmenistan Manat
 • Dirham i Emirateve të Bashkuara Arabe
 • dollar amerikan
 • Hryvnia ukrainase
 • Uzbekistani Som
 • Rial i Katarit
 • Riali Saudit
 • Rial Omani
 • Dinar Bahrein
 • Dinar i Kuvajtit
Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming