Vlerësimi i librave Betwinner - Countries

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.9
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe lojërash
+ Shpërblime bujare
+ Mbështetje e mirë e klientit
+ Zgjedhje e madhe pagese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Singapor
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming

Countries

Kumarxhinjtë nga çdo cep i globit dynden te Betwinner si kolibri te nektari. Ajo ka një reputacion të fortë për të qenë i sinqertë dhe u ofron klientëve të saj akses në një treg të madh të basteve sportive në lojërat që priten të jenë më intrigueset.

Megjithatë, banorët e jo të gjitha vendeve lejohen të përdorin shërbimet e ofruara nga faqja e internetit e basteve sportive në internet. Në fund të fundit, Betwinner mund të ketë politika shumë të rrepta në lidhje me respektimin e rregulloreve të saj, në mënyrë që të mbrojë kompaninë dhe klientët që vazhdojnë ta përdorin atë.

Vendet e pranuara

 • Afganistani
 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Samoa amerikane
 • Andorra
 • Angola
 • Anguilla
 • Antigua dhe Barbuda
 • Argjentina
 • Armenia
 • Australia
 • Austria
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bahrein
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Bjellorusia
 • Belgjika
 • Belize
 • Benin
 • Bermuda
 • Butani
 • Bolivia
 • Bosnjë dhe Hercegovinë
 • Botsvana
 • Brazili
 • Brunei
 • Bullgaria
 • Burkina Faso
 • Burundi
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kanadaja
 • Kepi Verde
 • Ishujt Kajman
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Çad
 • Kili
 • Kinë
 • Kolumbia
 • Kongo
 • Kongo DR
 • Kosta Rika
 • Kroacia
 • Kuba
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Xhibuti
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • Ekuador
 • Egjipti
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Eritrea
 • Estonia
 • Etiopia
 • Ishujt Faroe
 • Fixhi
 • Finlanda
 • Franca
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjeorgjia
 • Gjermania
 • Gana
 • Greqia
 • Grenlanda
 • Grenada
 • Guatemala
 • Guinea
 • Guinea-Bissau
 • Haiti
 • Hondurasi
 • Hong Kongu
 • Hungaria
 • Islanda
 • Indi
 • Indonezia
 • Irani
 • Iraku
 • Irlanda
 • Izraeli
 • Italia
 • Bregu i Fildishtë
 • Xhamajka
 • Japonia
 • Jordania
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kiribati
 • Kosova
 • Kuvajti
 • Kirgistani
 • Laosi
 • Letonia
 • Libani
 • Lesoto
 • Liberia
 • Libinë
 • Lituania
 • Luksemburgu
 • Makao
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Malajzia
 • Maldivet
 • Mali
 • Malta
 • Mauritania
 • Mauritius
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Moldavia
 • Monako
 • Mongolia
 • Mali i Zi
 • Maroku
 • Mozambik
 • Mianmar
 • Namibia
 • Nepali
 • Holanda
 • Antilet Hollandeze
 • Zelanda e Re
 • Nikaragua
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Korea e Veriut
 • Norvegjia
 • Omani
 • Pakistani
 • Palestinë
 • Panamaja
 • Papua Guinea e Re
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Filipinet
 • Polonia
 • Portugalia
 • Porto Riko
 • Katari
 • Rumania
 • Rusia
 • Ruanda
 • Samoa
 • San Marino
 • Arabia Saudite
 • Senegali
 • Serbisë
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Singapor
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Ishujt Solomon
 • Somali
 • Afrika e Jugut
 • Korea e jugut
 • Sudani i Jugut
 • Spanja
 • Sri Lanka
 • Sudani
 • Surinami
 • Swaziland
 • Suedia
 • Siria
 • Tajvani
 • Taxhikistani
 • Tanzania
 • Tajlandë
 • Togo
 • Tonga
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tunizia
 • Turqia
 • Turkmenistani
 • Tuvalu
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Uruguai
 • Uzbekistani
 • Vanuatu
 • Venezuela
 • Vietnami
 • Jemeni
 • Zambia
 • Zimbabve

Vendet e kufizuara

 • Shqipëria
 • Anguilla
 • Australia
 • Austria
 • Belgjika
 • Bosnjë
 • Bullgaria
 • Kroacia
 • Qipron
 • çeke
 • Estonia
 • FYROM
 • Finlanda
 • Gjermania
 • Greqia
 • Grenlanda
 • Guadelupe
 • Hungaria
 • Islanda
 • Irlanda
 • Izraeli
 • Lituania
 • Martinika
 • majota
 • Moldavia
 • Monako
 • Mali i Zi
 • Montserrat
 • Holanda
 • Norvegjia
 • Polonia
 • Porto Riko
 • Rumania
 • Rusia
 • Serbisë
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Suedia
 • Zvicra
 • MB
 • SHBA
 • Uganda
 • Ukrainë
Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Basketbolli është i dyti vetëm pas futbollit për sa i përket popullaritetit në mbarë botën. Sporti u krijua në vitet 1890, duke e bërë atë relativisht të freskët në krahasim me sportet e tjera. Ajo ka një tërheqje globale, siç shihet nga konkurrueshmëria e saj gjatë Lojërave Olimpike Verore dhe sezonit të NBA.