Vlerësimi i librave Betwinner - Bonuses

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.9
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe lojërash
+ Shpërblime bujare
+ Mbështetje e mirë e klientit
+ Zgjedhje e madhe pagese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Singapor
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming

Bonuses

Çdo libralidhës në internet do të ketë një shumëllojshmëri ofertash promosh dhe bonusesh në dispozicion, si për klientët e rinj ashtu edhe për ata që tashmë kanë llogari me ta. Ata e bëjnë këtë duke u ofruar konsumatorëve të rinj stimuj të konsiderueshëm, duke përfshirë baste falas dhe bonuse të mirëseardhjes, të cilat i ndihmojnë ata të rekrutojnë klientë të rinj.

100% Bonus i Përputhshëm Sportiv i Depozitës së Parë

Betwinner u ofron lojtarëve një bonus ekskluziv të mirëseardhjes prej njëqind për qind të tyre depozitimi i parë, maksimumi deri në njëqind euro.

Për të aktivizuar këtë ofertë, do t'ju duhet të bëni një depozitë prej të paktën një euro. Klientëve u kërkohet të tregojnë konfirmimin e bonusit të basteve sportive ose në faqen "Cilësimet e llogarisë" të pjesës "Llogaria ime" të faqes së internetit ose menjëherë në faqen "Depozita" përpara se të lejohen të bëjnë një depozitë në llogarinë e tyre.

Ky bonus aplikohet menjëherë në llogarinë e klientëve pasi ata të kenë bërë depozitën e tyre fillestare, me kusht që të gjitha të dhënat e llogarisë të jenë plotësuar në tërësi dhe të jetë dhënë një numër telefoni aktiv për llogarinë.

Kushtet e bastit për këtë ofertë janë thelbësisht të ndryshme nga ato të bonuseve të tjera. Kërkon vetëm që të vihet bast pesë herë, por vetëm në baste akumuluese që kanë tre ose më shumë ngjarje me koeficient 1.40 ose më të lartë secila.

Zbatohen rregulla dhe kufizime të tjera.

E enjte 100% Bonus i Depozitës së Përputhur

Bastorët mund të marrin një 100% përputhen me depozitat e tyre, deri në maksimum 100 €, çdo të enjte nga ora 00:00 deri në 23:59.

Ky promovim është i disponueshëm vetëm për lojtarët që aktualisht nuk kanë ndonjë bonus tjetër aktiv. Nëse ky bonus aktivizohet, lojtarët nuk do të kenë të drejtë për ndonjë bonus tjetër në lidhje me depozitën e tyre.

Klientët duhet të vendosin baste akumuluese të barabarta me trefishin e shumës së bonusit brenda njëzet e katër orëve pas marrjes së bonusit; përndryshe, bonusi do të konsiderohet i pavlefshëm dhe i pavlefshëm. Çdo bast akumulues duhet të përfshijë të paktën tre dukuri të ndryshme. Çdo akumulator duhet të përmbajë të paktën tre ngjarje, secila prej të cilave duhet të ketë shanse 1.40 ose më të madhe.

Si ngjarjet para ndeshjes ashtu edhe ato të drejtpërdrejta janë të pranueshme për bast me bonus (duke përjashtuar bastet e sistemit). Bastet e vendosura me koeficientin 1.00 nuk llogariten në bastet e kërkuara të bonusit dhe për këtë arsye nuk merren parasysh.

Zbatohen kushte dhe kufizime shtesë.

Bonusi i humbjes së bastit

Betwinner ka një shërbim që ndihmon kumarxhinjtë që po përjetojnë humbje në bastet e tyre dhe duan të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.

Lojtarët do të marrin sa më poshtë si kompensim për një varg bastesh të humbura:

Bastorët duhet të regjistrohen dhe verifikohen në Betwinner për t'u kualifikuar për këtë promovim. Bastet kualifikuese janë një sekuencë prej njëzet bastesh të njëpasnjëshme që të gjitha paguhen si humbje kur bastet zgjidhen. Këto 20 baste duhej të ishin vendosur të gjithë brenda muajit të kaluar, dhe shanset nuk mund të jenë më të larta se tre dollarë secila.

Email support@betwinner.com me numrin e llogarisë suaj dhe frazën "Seria e basteve të humbura" në rreshtin e temës nëse mendoni se keni të drejtë për këtë nxitje.

Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Bonusi i ditëlindjes së Betwinner

Betwinner u jep klientëve të saj një dhuratë e veçantë për ditëlindjen e tyre.

Bonusi i ditëlindjes Betwinner është një bast falas që lojtarët e marrin si kod promocional. Më pas, kodi promocional do të dërgohet në numrin e telefonit të regjistruar si SMS ose do të vendoset në llogarinë tuaj Betwinner.

Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Basketbolli është i dyti vetëm pas futbollit për sa i përket popullaritetit në mbarë botën. Sporti u krijua në vitet 1890, duke e bërë atë relativisht të freskët në krahasim me sportet e tjera. Ajo ka një tërheqje globale, siç shihet nga konkurrueshmëria e saj gjatë Lojërave Olimpike Verore dhe sezonit të NBA.