Vlerësimi i librave Betwinner - Bonuses

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner
100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Çdo libralidhës në internet do të ketë një shumëllojshmëri ofertash promosh dhe bonusesh në dispozicion, si për klientët e rinj ashtu edhe për ata që tashmë kanë llogari me ta. Ata e bëjnë këtë duke u ofruar konsumatorëve të rinj stimuj të konsiderueshëm, duke përfshirë baste falas dhe bonuse të mirëseardhjes, të cilat i ndihmojnë ata të rekrutojnë klientë të rinj.

100% Bonus i Përputhshëm Sportiv i Depozitës së Parë

Betwinner u ofron lojtarëve një bonus ekskluziv të mirëseardhjes prej njëqind për qind të tyre depozitimi i parë, maksimumi deri në njëqind euro.

Për të aktivizuar këtë ofertë, do t'ju duhet të bëni një depozitë prej të paktën një euro. Klientëve u kërkohet të tregojnë konfirmimin e bonusit të basteve sportive ose në faqen "Cilësimet e llogarisë" të pjesës "Llogaria ime" të faqes së internetit ose menjëherë në faqen "Depozita" përpara se të lejohen të bëjnë një depozitë në llogarinë e tyre.

Ky bonus aplikohet menjëherë në llogarinë e klientëve pasi ata të kenë bërë depozitën e tyre fillestare, me kusht që të gjitha të dhënat e llogarisë të jenë plotësuar në tërësi dhe të jetë dhënë një numër telefoni aktiv për llogarinë.

Kushtet e bastit për këtë ofertë janë thelbësisht të ndryshme nga ato të bonuseve të tjera. Kërkon vetëm që të vihet bast pesë herë, por vetëm në baste akumuluese që kanë tre ose më shumë ngjarje me koeficient 1.40 ose më të lartë secila.

Zbatohen rregulla dhe kufizime të tjera.

E enjte 100% Bonus i Depozitës së Përputhur

Bastorët mund të marrin një 100% përputhen me depozitat e tyre, deri në maksimum 100 €, çdo të enjte nga ora 00:00 deri në 23:59.

Ky promovim është i disponueshëm vetëm për lojtarët që aktualisht nuk kanë ndonjë bonus tjetër aktiv. Nëse ky bonus aktivizohet, lojtarët nuk do të kenë të drejtë për ndonjë bonus tjetër në lidhje me depozitën e tyre.

Klientët duhet të vendosin baste akumuluese të barabarta me trefishin e shumës së bonusit brenda njëzet e katër orëve pas marrjes së bonusit; përndryshe, bonusi do të konsiderohet i pavlefshëm dhe i pavlefshëm. Çdo bast akumulues duhet të përfshijë të paktën tre dukuri të ndryshme. Çdo akumulator duhet të përmbajë të paktën tre ngjarje, secila prej të cilave duhet të ketë shanse 1.40 ose më të madhe.

Si ngjarjet para ndeshjes ashtu edhe ato të drejtpërdrejta janë të pranueshme për bast me bonus (duke përjashtuar bastet e sistemit). Bastet e vendosura me koeficientin 1.00 nuk llogariten në bastet e kërkuara të bonusit dhe për këtë arsye nuk merren parasysh.

Zbatohen kushte dhe kufizime shtesë.

Bonusi i humbjes së bastit

Betwinner ka një shërbim që ndihmon kumarxhinjtë që po përjetojnë humbje në bastet e tyre dhe duan të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.

Lojtarët do të marrin sa më poshtë si kompensim për një varg bastesh të humbura:

Bastorët duhet të regjistrohen dhe verifikohen në Betwinner për t'u kualifikuar për këtë promovim. Bastet kualifikuese janë një sekuencë prej njëzet bastesh të njëpasnjëshme që të gjitha paguhen si humbje kur bastet zgjidhen. Këto 20 baste duhej të ishin vendosur të gjithë brenda muajit të kaluar, dhe shanset nuk mund të jenë më të larta se tre dollarë secila.

Email support@betwinner.com me numrin e llogarisë suaj dhe frazën "Seria e basteve të humbura" në rreshtin e temës nëse mendoni se keni të drejtë për këtë nxitje.

Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Bonusi i ditëlindjes së Betwinner

Betwinner u jep klientëve të saj një dhuratë e veçantë për ditëlindjen e tyre.

Bonusi i ditëlindjes Betwinner është një bast falas që lojtarët e marrin si kod promocional. Më pas, kodi promocional do të dërgohet në numrin e telefonit të regjistruar si SMS ose do të vendoset në llogarinë tuaj Betwinner.

Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

1xBet:100 dollarë
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:300 dollarë
Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet
2023-05-16

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet

I lançuar në vitin 2018 nga Harbesina Limited, BetWinner është një nga faqet më të besuara të basteve në mbarë botën. Kjo faqe interneti është e njohur për shanset e saj konkurruese të basteve sportive dhe tregjet e shumta të basteve. 

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Basketbolli është i dyti vetëm pas futbollit për sa i përket popullaritetit në mbarë botën. Sporti u krijua në vitet 1890, duke e bërë atë relativisht të freskët në krahasim me sportet e tjera. Ajo ka një tërheqje globale, siç shihet nga konkurrueshmëria e saj gjatë Lojërave Olimpike Verore dhe sezonit të NBA.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close