Betwinner Rishikimi i librave 2024 - Affiliate Program

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Programi BetWinnerAffiliates u zhvillua duke përdorur dekada të njohurive kolektive nga biznesi i lojërave të fatit në mbarë botën. Ata marrin një qasje një-në-një me secilin prej partnerëve të tyre të biznesit, duke u ofruar atyre një përzgjedhje të gjerë mjetesh marketingu që mund të përshtaten për të promovuar markën e tyre në të gjitha ofertat tona.

Pse t'i bashkohemi programit BetWinnerAffiliates?

Çdo minutë, të dhënat në kohë reale përditësohen dhe pagesat e menjëhershme mund të bëhen duke përdorur një nga katër metodat (Llogaria WebMoney, Neteller, Skrill dhe BetWinner Player).

Pavarësisht nëse sapo filloni si filial ose keni vite përvojë, stafi i tyre është në pozicionin e përsosur për t'ju ndihmuar të lundroni në industri dhe të optimizoni paratë që gjeneron trafiku juaj.

Ka shumë arsye pse dikush duhet të marrë parasysh bashkimin me BetWinnerAffiliates.

  • Programi krenohet me një skemë të shëndetshme të ndarjes së të ardhurave 25%+ dhe opsione CPA dhe Hibride të disponueshme.
  • Nuk ka bartje negative për pagesat mujore.
  • Nëse miratohet, ekipi i tyre do t'ju kontaktojë brenda 24 orëve.
  • Ata kanë një staf të sigurimit të cilësisë që shqyrton të gjitha reklamat dhe heq ato që përfshijnë materiale të papërshtatshme, malware, përmbajtje të paligjshme ose ridrejtime përpara se t'i miratojë ato. Për më tepër, ato janë të pajtueshme me të gjitha formatet e zakonshme të ekranit.

Markat nga Programi i Filialeve Betwinner

Deri në momentin e shkrimit, marka e vetme nën këtë program filial është marka e saj mëmë, Betwinner,

Si të bashkoheni në Programin e Filialeve Betwinner

Ju duhet të regjistroheni në faqen e internetit përpara se të filloni. Pasi të jeni pranuar, Betwinner Affiliates do t'ju ofrojnë një panel kontrolli për llogarinë tuaj që përmban informacion mbi shitjet dhe referimet tuaja. Kur të keni përfunduar regjistrimin, mund të merrni pagesa përmes një karte krediti me email.

Pasi të jeni pranuar, do të dëshironi të filloni menjëherë reklamimin për BetWinner. Në kontrast me të tjerët, ky program shoqërues ka një orar pagese mjaft të shpejtë. Komisionet tuaja do t'ju dërgohen brenda ditës tjetër dhe vizitorët e faqes suaj do të mund të fillojnë të luajnë për para të vërteta tani.

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet
2023-05-16

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet

I lançuar në vitin 2018 nga Harbesina Limited, BetWinner është një nga faqet më të besuara të basteve në mbarë botën. Kjo faqe interneti është e njohur për shanset e saj konkurruese të basteve sportive dhe tregjet e shumta të basteve.